1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SP WĘGROWO "WĘGROWIANKA"

SP WĘGROWO "WĘGROWIANKA"

WITAJCIE, WITAJCIE ! NASZ BLOG OGLĄDAJCIE I CZYTAJCIE JAK SKO „WĘGROWIANKA” PRĘŻNIE DZIAŁA! W SP WĘGROWIE CZUJEMY SIĘ JAK W DOMU, BO KAŻDY WIE, ŻE TU DZIĘKI WSPARCIU SKO MAMY W TYM ROKU NOWE WYPOSAŻENIE NASZEJ SZKOŁY. PIENIĄŻKI NA SKO CHĘTNIE TU TRZYMAMY I NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO SUPER NAGRODY WYGRYWAMY!!! TUTAJ SIĘ DOWIECIE CO SŁYCHAĆ W WĘGROWIE!!! KTO ZAJRZY, JEST MILE WIDZIANY I GO SERDECZNIE POZDRAWIAMY !

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem w życiu dziecka, jak i jego rodziców. Każdy mały człowiek z niepokojem, pewną obawą, ale i z olbrzymim zainteresowaniem przekracza próg szkoły. Ogromne przeżycie stanowi dla maluchów pierwsza szkolna uroczystość – ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW.Dnia 11.1 ...

11

SKARBONKA SKO

W miesiącu lutym w okolicach ferii zimowych ogłosiłam konkurs plastyczno – techniczny dla uczniów klas I-VI pod tytułem „Moja skarbonka SKO”. Cele konkursu: kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez prace plastyczne, stworzenie uczniom możliwości współzawodnictwa oraz rozwijania uzdolnień plastyczno ...

0

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

W marcu 2014r. jako opiekun SKO zostałam szkolnym koordynatorem i zorganizowałam na terenie naszej szkoły konkurs dla uczniów kl. I – VI pt. „Światowy Dzień Wody”. Konkurs organizowany był przez poradnik ekonomiczny dla dzieci Brawo Bank 1/2014. Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczestnika proj ...

0

KARTKA BOZONARODZENIOWA

Cel konkursu: Zainteresowanie uczniów praktycznym wykorzystaniem wiedzy informatycznej w życiu codziennym. Pobudzanie aktywności poznawczej młodzieży informatycznie uzdolnionej. Kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i rozszerzania wiedzy informatycznej. Stwarzanie młodzieży możliwości ...

0

TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH

Dnia 6 grudnia 2013r. w naszej szkole został zorganizowany Turniej Gier i Zabaw Ruchowych. Przygotowaniem uczniów pod kątem wysiłkowym i ruchowym zajęła się pani dyrektor Sylwia Murawska (nauczyciel wychowania fizycznego). To ona dzielnie z uczniami klas I – III przygotowywała się z uczniami do różn ...

0

LOTERIA MIKOŁAJKOWA

Po raz CZWARTY w naszej szkole odbył się MIKOŁAJKOWA loteria fantowa SKO, która funkcjonowała w dniu 5-6 GRUDNIA. Opiekunami byli uczniowie (członkowie SKO) klas IV – VI wytypowanymi w drodze losowania. Celem loterii była realizacja dwóch podstawowych zadań: Promowanie efektów dziecięcej twórczośc ...

0

MOJE MARZENIA Z ŻYRAFĄ LOKATKĄ

Cele spotkania:umożliwienie młodym twórcom wykazania się wiedzą ekonomiczną - wymiana doświadczeń, dostarczenie wielu wrażeń podczas oceny poziomu zapamiętanych wiadomości. Spotkanie z cyklu „Moje marzenia z Żyrafą Lokatką” został zorganizowany 6 maja 2014r. dla członków koła matematyczno – infor ...

0

ORGANIZACJA KONKURSU „MASKA KARNAWAŁOWA …” pod patronatem Poradnika Ekonomicznego dla dzieci Brawo Bank 4/2013

W grudniu 2013r. jako opiekun SKO zostałam szkolnym koordynatorem i zorganizowałam na terenie naszej szkoły konkurs dla uczniów kl. I – VI pt. „Maska karnawałowa”. Konkurs organizowany był przez poradnik ekonomiczny dla dzieci Brawo Bank 4/2013.

0
1 2 3 następna ostatnia