1 2 3 4 106 następna

Nowo założone blogi

SKO Szkoła Podstawowa w Zdziechowie

"Każdy grosz własną pracą zarobiony,wart więcej niż darowane miliony Najbogatszym ze wszystkich ludzi jest człowiek oszczędny"
58

Dąbie SKO

WITAMY !!! STARTUJEMY !!! Blog Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbiu. W naszej szkole SKO działa od wielu lat. Pod opieką obecnego opiekuna prowadzi ona swoją działalność od 1999 roku. Staramy się podtrzymywać tradycje i lokalne zwyczaje. Dbamy o środowisko i staramy się jak możemy, aby nieść pomoc potrzebującym. No tak i jeszcze zdobywamy wiedzę. Mamy nadzieję, że czytając i oglądając blog poznacie nas bliżej. Zapraszamy do oglądania i komentowania naszych wpisów.
133

"Mój pierwszy bank" - SKO w Woli Makowskiej

Są różne Banki, jest PKO lecz ja oszczędzam w Woli Makowskiej w SKO. Gdy kieszonkowe od mamy dostaję, To w sklepie od razu ich nie wydaję. Tylko do szkolnej kasy je wpłacam, Bo w SKO to się opłaca. Jutro, gdy znowu kasę otrzymam, to ją w kieszeni trochę potrzymam, A pojutrze na książeczkę wpłacę i przez to się jeszcze bardziej wzbogacę. Więc przyjaciele pieniążki zbierajcie, I do szkolnej kasy je śmiało wpłacajcie. Oszczędzanie to dobry sposób na życie, A dzięki SKO się tego nauczyc
7
1 2 3 4 106 następna