1 2 3 4 114 następna

Nowo założone blogi

ZS1 w Kole

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!
556

SKO Lubenia

Witajcie na naszym blogu SKO. Lubenia, to miejscowość położona w centralnej części woj. podkarpackiego. Jedna z najstarszych wsi powiatu rzeszowskiego. Nasza szkoła znajduje się w malowniczym miejscu: na wzgórzu, w otoczeniu zieleni. W naszej szkole ciągle dzieje się coś ciekawego. Będziemy dzielić się z Wami naszymi newsami i pomysłami związanymi z oszczędzaniem, przedsiębiorczością i nie tylko. Zapraszamy, odwiedzajcie nas. Komentujcie naszą pracę i nie żałujcie głosów. Dziękujemy.
11

SKO w Piątce, na piątkę

Witamy wszystkich na blogu szkoły wśród "familoków". Szkoła nasza położona jest w województwie śląskim. Ma już ponad sto lat, więc ukończyło ją wiele pokoleń absolwentów. Duża część z nich już w poprzedniej epoce oszczędzała w SKO. Obecnie przywróciliśmy tę tradycję. Wpadajcie tu często.
11
1 2 3 4 114 następna