1 2 3 4 110 następna

Nowo założone blogi

SKO - SP 3 Pasłęk

Witamy i zachęcamy wszystkich do odwiedzenia bloga SKO Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku. Po kilkuletniej przerwie rozkręcamy akcję pt" Oszczędzają bogaci i nam się opłaci"
5

Siódemka ze Słupska

Witamy serdecznie na blogu Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 7 ze Słupska, rozpoczynamy naszą obecność na tej platformie. Prosimy o dopingowanie i głosów oddawanie :-) Zachęcamy wszystkich do komentowania naszych wpisów i polubienie nas. :-) Trzymajcie za nas kciuki i odwiedzajcie regularnie! :)
7

SP w Żółtnicy

Szkoła Podstawowa w Żółtnicy cieszy się długą tradycją. Z kronik szkoły wynika, iż budynek w którym znajduje się Szkoła Podstawowa został zbudowany w 1931 roku przez Niemców. Polską szkołę otworzono w czerwcu 1945 roku. Placówka skupia dzieci z czterech okolicznych miejscowości: Omulnej, Drawienia, Sierszenisk i Wągrodna.
4

sko Ósemka

Właśnie rusza nasz szkolny "ósemkowy" blog SKO Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie dla wszystkich członków szkolnej kasy jak i jej sympatyków - dla uczniów oszczędnych. Będziemy zamieszczali informacje o tym, co ciekawego dzieje się w naszej szkole. Zachęcamy do czytania, komentowania i przedstawiania swoich propozycji działania.
7
1 2 3 4 110 następna