Uczniowie klas piątych uczestniczyli w wycieczce do Kołobrzegu i Połczyna-Zdroju. Choć niebo nie szczędziło deszczu, humory dopisywały. Kołobrzeg szumiał morzem, a Połczyn-Zdrój kusił swoim urokiem.
Jak się okazało - najlepsze wycieczki nie potrzebują idealnej pogody - wystarczy świetne towar ...
1
AnnaBetin