1 2 3 następna ostatnia

Jakie sporty uprawiasz latem?
Aktywność fizyczna powinna być stałym punktem każdego dnia. Również w wakacje :-)
15
Blog SKO

sko-4-wieluń

sko-4-wieluń

Witajcie Internauci w nowym roku szkolnym! Ale ten czas szybko biegnie! To już kolejny – 4 rok naszej przygody z SKO. Cały czas się rozwijamy, zbieramy nowe doświadczenia i przyjmujemy kolejnych uczniów, chętnych do oszczędzania. Zapraszamy do czytania naszego skromnego bloga. Pozdrawiamy wszystkich SKO-wiczów.

Oszczędzanie się opłaca - spotkanie z przedstawicielami banku PKO BP

13 grudnia 2017r. odbyło się spotkanie uczniów klas II i III z pracownikami banku PKO BP, podczas którego uczniowie mieli okazję przekonać się jak działa internetowa platforma banku PKO BP...

6

Konkurs literacki "Oszczędzanie - rymowanie"

W październiku w naszej szkole przeprodwadzono konkurs literacki "Oszczędzanie - rymowanie" dla uczniów klas II, III i IV.

0

SKO uczy oszczędzania

W dniu 31.10.17 r odbył się w naszej szkole apel z okazji Światowego Dnia Oszczędzania uświetniony obecnością gości i występami małych aktorów z klas III.

0

WYCIECZKA DO BANKU PKO BP

W dniu 18.12.2014r. klasa II b, wraz z opiekunami, uczestniczyła w wycieczce do banku PKO BP w Wieluniu. Przywitani przez opiekuna SKO BP, uczniowie mogli sprawdzić się w quizie wiedzy ekonomicznej. Za czynny udział zostali nagrodzeni książeczkami. Następnie uczestnicy udali się na salę operacyjna, ...

4

LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – ZABAWA W SKLEP…

W dniu 24 października 2014 r. uczniowie doświadczyli nietypowej lekcji, która polegała na zabawie w sklep. Zadanie dzieci polegało na wcześniejszym przygotowaniu własnych stoisk sklepowych. Następnie sprawdzały się w roli klientów i sprzedających. Uczyły się wykonywać obliczenia pieniężne oraz byc ...

0

„GORĄCZKA ZŁOTA”- AKCJA CHARYTATYWNA

„Wiele nie mamy - ale wiemy, że są inni, którzy naszej pomocy potrzebują” Uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły włączyli się w dniach 1 marca – 1 czerwca 2015r. do ogólnopolskiej akcji „GORĄCZKA ZŁOTA”. W tym roku udało się zgromadzić 46 kg złotych monet! Zebrane środki pieniężne zostaną przek ...

0

TURNIEJ WIEDZY EKONOMICZNEJ

Turniej Wiedzy Ekonomicznej – to już tradycja w naszej placówce. W bieżącym roku szkolnym odbył się 20 maja 2015r., a honorowy patronat objął również tradycyjnie, PKO Bank Polski w Wieluniu. Do turnieju przystąpiły dwuosobowe zespoły uczniów z klas IVa, IVb, Va i Vb. Konkurs w ciekawy spo ...

0

Rozśpiewane SKO

Konkurs literacko- muzyczny

1

Ćwiczymy szybkie liczenie

Po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy WMTDay, czyli Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2
1 2 3 następna ostatnia