1 2 3 następna ostatnia

Jak być eko podczas wakacji?
3 wskazówki, które ułatwią Ci dbanie o środowisko oraz finanse podczas letniego wypoczynku.
3
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dziękujemy wszystkim za ten wyjątkowy rok. Do miłego zobaczenia we wrześniu!

2

WAŻNE PYTANIA NASZYCH NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW

W ostatnich tygodniach czerwca uczniowie klas młodszych zadali przedstawicielowi Banku PKO BP w Otwocku kilka ważnych pytań ze świata finansów i oszczędzania. Wszystko odbyło sie za pomocą korespondencji e-mailowej.

0

ŚWIAT FINANSÓW

W minionym tygodniu grupa świetlicowa pod opieką nauczyciela wyruszyła na wirtualną wycieczkę po świecie finansów. Na zakończenie spotkania uczniowie wykonali pracę plastyczną, tworząc projekt wymarzonej karty bankomatowej :)

0

DZIEŃ DZIECKA

Bez wątpienia najważniejszy dzień dla wszystkich dzieci :)

0

SKO W LOKALNEJ PRASIE

W majowym wydaniu Celestynki- naszego lokalnego miesięcznika pojawił się artykuł o dzialalnosci SKO w "Zośce".

0

ŚWIĘTO SZKOŁY

21 maja br. obchodziliśmy niezwykle ważne wydarzenie dla całej społeczności szkolnej- rocznicę nadania szkole imienia Batalionu "Zośka".

0

HAPPY eTWINNIG DAY

9 maja obchodziliśmy Dzień eTwinning. W tym roku wzięliśmy udział w dwóch projektach. Climate Change Challenge realizowaliśmy na zajęciach Koła Chemicznego i Koła Języka Angielskiego. Link do naszej książki: https://www.flipsnack.com/sylwiagryc/copy-of-climate-change-challenge.html

0

POMOC BEZ PIENIĘDZY

Nasza szkoła przyłączyła się do grona placówek edukacyjnych uczestniczących w projekcie „Zbieramto w szkole”. Ideę "Zbieramto w szkole" najlepiej opisuje zawołanie: zbieraj - pomagaj - odbieraj nagrody.

0

ŚWIĘTO SZKOŁY TUŻ, TUŻ...

Trwają przygotowania do ważnej uroczystości dla wszystkich członków społeczności szkolnej.

0

DZIEŃ ZIEMI

Wyzwania dla naszej społeczności.

1
1 2 3 następna ostatnia