1 2 3 następna ostatnia


SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

ŻYCZENIA WAKACYJNE!

☀️☀️☀️ Życzymy wszystkim beztroskich, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji ☀️☀️☀️

0

ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH

Podsumowaliśmy prowadzone w tym roku zbiórki surowców wtórnych: makulatury, korków i puszek.

3

GABRYSIOWA SKARBONKA

Zbieramy środki finansowe na przeszczep wątroby dla naszego małego wojownika Gabrysia 💸💸💸

2

WIRTUALNA LEKCJA!

22 czerwca w naszej szkole odbyły się 4 zdalne lekcje prowadzone przez przedstawicieli banku PKO BP w Otwocku. Dziękujemy za poświęcony nam czas i ogrom przekazanej wiedzy 🙂

1

ŻYCZENIA 🧚‍♀️🧚‍♂️

Drogie Dzieci, W dniu Waszego święta życzymy Wam, byście każdego dnia budziły się i kładły spać z poczuciem, że to właśnie Wasz najpiękniejszy dzień!!! Niech ta dziecięca radość pozostanie z Wami na zawsze 🙂🙃🙂🙃

2

WSPARCIE DLA GABRYSIA!

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy naszej Szkoły! Dziś przychodzimy do Was z wyjątkowo osobistą prośbą... Prosimy Was z głębi serca o wsparcie dla Gabrysia Kuśnierczaka-młodszego synka naszej wspaniałej nauczycieliki plastyki- p.Małgorzaty Wolskiej- Rzewuskiej. Zachęcamy do zapoznania się z his ...

0

Wirtualne Święto Szkoły!

Każdego roku z ogromną dumą czcimy rocznicę nadania Naszej szkole imienia Batalionu "Zośka". W tym roku obchodzimy już 12. rocznicę. Inaczej niż zwykle, bo w wirtualnej rzeczywistości. Tym razem również będzie pięknie 😊

2

GRAMY W JEDNEJ DRUŻYNIE!

Nasza szkoła zakwalifikowała się do II etapu konkursu Drużyna Energii!!! Walczymy dalej 😊 Więcej szczegółów można znaleźć klikając w link: https://druzynaenergii.pl/poznalismy-100-szkol-ktore-weszly-do-iii-edycji-druzyny-energii

0

WYGRANA DBI 2020 NALEŻY DO NAS!!!

🏆🏆🏆 Działaliśmy na wielu polach, dużo pracowaliśmy, świetnie się bawiliśmy, robiliśmy rzeczy większe i mniejsze, a wszystko to miało na celu zapewnienie Naszym uczniom bezpieczeństwa w Internecie :) Nadal nie możemy uwierzyć, że wszystko to zyskało uznanie Polskiego Centrum Programu "Safer Int ...

3

MASKUJEMY SIĘ BEZPIECZNIE!

Troszczmy się o zdrowie swoje i innych. Poniżej świetna instrukcja zaczerpnięta z Internetu, o tym jak prawidłowo używać maseczek.

2
1 2 3 następna ostatnia