1 2 3 następna ostatnia

Poznaj laureatów konkursu SKO Blog Miesiąca
Sprawdź, czy blog Twojej szkoły znalazł się w gronie zwycięzców (wrzesień 2021 r.).
8
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Ślemy najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty w tym niezwykle ważnym dniu.

2

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy cykl spotkań dla przedszkolaków i uczniów klas 1 dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Cenna wiedzę naszym dzieciom przekazuje asp.szt. Grzegorz Kwas- dzielnicowy Posterunku Policji w Celestynowie. Dziękujemy za poświęcony czas i cenną lekcję!

2

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

W tym tygodniu naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście p. Agata Karwowska - dyrektor i p. Monika Zawada - opiekun naszego SKO z ramienia PKO Bank Polski. W trakcie spotkań uczniowie klas 3 dowiedzieli się co to jest bank i dlaczego warto w nim przechowywać pieniądze. O tym zaś dlaczego warto oszc ...

0

EKODZIAŁANIE

Jak co roku o tej porze przyłączyliśmy się do akcji Sprzątania świata. Uczniowie zadbali o czystość naszej małej ojczyzny.

1

WYGRANA W KONKURSIE!!!

 Nasza szkoła w kolejnej edycji 2020/2021 konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności otrzymała nagrodę III stopnia w wysokości 1000 PLN.

2

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W naszej szkole to dzień kreatywności i zabaw. Dodatkowo realizujemy projekt eTwinning Zaprzyjaźnij się z kropką.

1

WITAMY PO WAKACJACH!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

3

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dziękujemy wszystkim za ten wyjątkowy rok. Do miłego zobaczenia we wrześniu!

2

WAŻNE PYTANIA NASZYCH NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW

W ostatnich tygodniach czerwca uczniowie klas młodszych zadali przedstawicielowi Banku PKO BP w Otwocku kilka ważnych pytań ze świata finansów i oszczędzania. Wszystko odbyło sie za pomocą korespondencji e-mailowej.

0

ŚWIAT FINANSÓW

W minionym tygodniu grupa świetlicowa pod opieką nauczyciela wyruszyła na wirtualną wycieczkę po świecie finansów. Na zakończenie spotkania uczniowie wykonali pracę plastyczną, tworząc projekt wymarzonej karty bankomatowej :)

0
1 2 3 następna ostatnia