1 2 3 następna ostatnia

Sprawdź, kto wygrał
W konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
26
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

ŻYCZENIA 🧚‍♀️🧚‍♂️

Drogie Dzieci, W dniu Waszego święta życzymy Wam, byście każdego dnia budziły się i kładły spać z poczuciem, że to właśnie Wasz najpiękniejszy dzień!!! Niech ta dziecięca radość pozostanie z Wami na zawsze 🙂🙃🙂🙃

2

WSPARCIE DLA GABRYSIA!

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy naszej Szkoły! Dziś przychodzimy do Was z wyjątkowo osobistą prośbą... Prosimy Was z głębi serca o wsparcie dla Gabrysia Kuśnierczaka-młodszego synka naszej wspaniałej nauczycieliki plastyki- p.Małgorzaty Wolskiej- Rzewuskiej. Zachęcamy do zapoznania się z his ...

0

Wirtualne Święto Szkoły!

Każdego roku z ogromną dumą czcimy rocznicę nadania Naszej szkole imienia Batalionu "Zośka". W tym roku obchodzimy już 12. rocznicę. Inaczej niż zwykle, bo w wirtualnej rzeczywistości. Tym razem również będzie pięknie 😊

2

GRAMY W JEDNEJ DRUŻYNIE!

Nasza szkoła zakwalifikowała się do II etapu konkursu Drużyna Energii!!! Walczymy dalej 😊 Więcej szczegółów można znaleźć klikając w link: https://druzynaenergii.pl/poznalismy-100-szkol-ktore-weszly-do-iii-edycji-druzyny-energii

0

WYGRANA DBI 2020 NALEŻY DO NAS!!!

🏆🏆🏆 Działaliśmy na wielu polach, dużo pracowaliśmy, świetnie się bawiliśmy, robiliśmy rzeczy większe i mniejsze, a wszystko to miało na celu zapewnienie Naszym uczniom bezpieczeństwa w Internecie :) Nadal nie możemy uwierzyć, że wszystko to zyskało uznanie Polskiego Centrum Programu "Safer Int ...

3

MASKUJEMY SIĘ BEZPIECZNIE!

Troszczmy się o zdrowie swoje i innych. Poniżej świetna instrukcja zaczerpnięta z Internetu, o tym jak prawidłowo używać maseczek.

2

ŚLEMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA!

Przed nami wyjątkowy czas, spędźmy go w gronie najbliższych. Dbajmy o siebie 😊

7

NIE DLA PLASTIKU!

Nasi uczniowie z klas 7 realizują autorski program ekologiczny 😊 Każdy Twój wybór ma znaczenie, przyłacz się 😊

2

#SKARPETKOWEWYZWANIE

Solidaryzujemy się z osobami z Zespołem Downa i ich rodzinami 😊

1

WRACAMY PO FERIACH.

Dziś nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Moje prawo do prywatności w świecie bez granic", realizowanego w ramach projektu "Twoje dane, Twoja sprawa". Laureatom serdecznie gratulujemy!

0
1 2 3 następna ostatnia