1 2 3 następna ostatnia

W tym roku 20 lutego jest taki dzień…
…kiedy można na chwilę zapomnieć o zasadach zdrowego odżywiania się :)
9
Blog SKO

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

SKO - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie

Witamy na blogu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie! W naszej szkole SKO ma długoletnią tradycję. Oszczędzamy już ponad 45 lat. Zapraszamy do komentowania naszego bloga.

ZACZYNAMY FERIE!!!

W minionym tygodniu podsumowaliśmy I półrocze roku szlolnego 2019/2020. Laureatom licznych konkursów gratulujemy 😊 Teraz czas na odpoczynek! Długo musieliśmy czekać na upragnione ferie zimowe, ale w końcu się doczekaliśmy.😊

1

DBAMY O NASZE BEZPIECZEŃSTWO W SIECI!

W związku ze zbliżającym się Dniem Bezpiecznego Internetu,w świetlicy szkolnej nasi najmłodsi uczniowie poznali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, obejrzeli filmiki edukacyjne i wykonali pracę plastyczną "Mój przyjaciel Necio".

0

CHRONIMY NASZE DANE OSOBOWE

W miniony wtorek po raz pierwszy w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych.

1

BAWIMY SIĘ NA CAŁEGO!

Kolejna dyskoteka za nami 😊

2

ŁAPIEMY WIATR W ŻAGLE!

Gramy razem z WOŚP-em do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!😊😊😊

1

NOWY ROK- NOWY WYSTRÓJ ŚWIETLICY SZKOLNEJ!

2 stycznia, tuż po zajęciach lekcyjnych nastąpił moment długo wyczekiwany przez uczniów z klas I-III. W przerwie międzyświątecznej trwały intensywne prace nad noworoczną niespodzianką, a mianowicie zmianą wystroju świetlicy szkolnej. Efekt przerósł oczekiwania i tych dużych i tych małych. Prosimy, ...

2

PEŁNI NADZIEI WKRACZAMY W 2020 ROK!

Życzymy wszystkim spełnienia marzeń i realizacji planów.

11

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA!

W minioną środę wspaniałe kolędy i pastorałki niosły się echem po sali, podrywając do wspólnego śpiewania wszystkich zgromadzonych.

3

WSPIERAMY POTRZEBUJĄCYCH PRZED ŚWIĘTAMI!

Po raz kolejny pokazaliśmy nasze ogromne serducha, przekazując liczne dary na akcję Szlachetna Paczka.

1

ODBLASKOWO I BEZPIECZNIE!

Najmłodsi uczniowie naszej szkoly poznali zasady bezpiecznego poruszania sie po drodze oraz otrzymali elementy odblaskowe.

8
1 2 3 następna ostatnia