1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
6
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ PANDA 2023

Do testu z matematyki przystąpiło 5 uczniów naszej szkoły. LAUREATEM W SESJI WIOSENNEJ 2023 ZOSTAŁ JAN NOGA

1

Festyn Rodzinny

Zorganizowanie tego święta było możliwe dzięki osobom, które przeznaczyły środki finansowe z Wiejskiego Funduszu Sołeckiego oraz naszym darczyńcom. Podziękowania kierujemy: Kopalni BJ Minerals Sp. Z O.O., Solbet, PKO BP SA oddział w Lubartowie, DeKaL, Interduo, Państwu: Annie i Waldemarowi Cur, An ...

0

XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

W ramach obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek uczniowie naszej szkoły  po raz pierwszy wzięli udział w Lekturowym Cosplay’u – wcielili się w bohaterów ulubionych lektur.

1

„Test wiedzy SKO”

Żyrafka Lokatka podpowiada:)

0

Wyjazd na lodowisko i do schroniska

W dniu 17 lutego 2023r. odbył się wyjazd na lodowisko do Lublina. Brało w nim udział 34 uczniów z klas IV – VI oraz  nauczyciele.  

1

GÓRA GROSZA – PODSUMOWANIE

Od listopada 2022 roku do stycznia 2023 roku prowadzona była w naszej szkole XXIII edycja ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Celem kampanii była zbiórka monet na pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Dzięki zaangażowaniu szkolnej społeczn ...

1

WOŚP

Udało nam się tylko dzięki WAM - Rodzicom, Babciom, Uczniom, Dyrekcji i Nauczycielom!   WIELKIE DZIĘKI Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy przekazali wspaniałe rzeczy na tą akcję. Ogromne podziękowania składamy również koordynatorom szkolnej Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomo ...

1

Walentynki

14 lutego, w Walentynki, korytarz szkolny stał się najważniejszym miejscem w szkole. Przepięknie ozdobiony,  wesoło tętnił życiem, niczym prawdziwe bijące serce.

1

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polska tradycję oraz jak corocznie były wystawiane w naszej szkole. Tegoroczne jasełka w naszej szkole zostały przygotowane przez uczniów klas 1-3 pod opieką pań Janiny Praczyk i Karoliny Siwek.

1

Witamy nowych SKO-wiczów

Miło nam poinformować, że do naszego grona SKO-wiczów dołaczyli: Maksymilian Cieniuch z kl. I, Błażej Kuropiewski z kl. II i Miłosz Kuropiewski z z kl. III.

0
1 2 3 następna ostatnia