1 2 3 następna ostatnia

Czy wiesz czym jest złośliwe oprogramowanie?
Dowiedz się w jaki sposób chronić swój komputer.
37
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2020r. przedszkolaki z naszej szkoły uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

0

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

Konkurs szkolny Wyniki są następujące: W kat. IV-VI I msc. - Zuzanna Zgierska w kat. I-III I msc. Lena Maliszewska II msc- Małgorzata Noga III msc - Patryk Nogal

0

Święto Ziemniak

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa. Z tej okazji skorzystali uczniowie klas 0 – IV Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach, którzy w środę 7 października 2020 r. uczestniczyli w imprezie szkolnej na sali gimn ...

1

„Sprzątania świata”

Trzeci weekend września poświęcony jest akcji „Sprzątania świata”. Choć tegoroczne działanie różni się z pewnością od poprzednich edycji z powodu COVID-19, Uczniowie nie zapomnieli, że Ziemia to nasz wspólny dom. Przedstawili w formie plakatu jak dbać o naszą Ziemię. Do zobaczenia za rok !!!

0

Narodowe Czytanie

W dniach 7-11 września 2020 r. w naszej szkole po raz kolejny odbyła się dziewiąta edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. W tym roku poznawaliśmy Balladynę Juliusza Słowackiego. Do wspólnego czytania zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas (IV-VI ...

0

Mamy to!!!

Kolejna wygrana SKO!!! Można powiedzieć, że tradycją stało się już w naszej szkole zdobywanie nagród w ogólnopolskim konkursie Szkolnej Kasy Oszczędnościowej. Dziękujemy za zaangażowanie uczniów, rodziców i pedagogów z naszej szkoły.

0

Walentynki

Nie tylko dorośli obchodzą walentynki. To też ważny dzień dla starszych i młodszych uczniów. Święto zakochanych to doskonała okazja na zorganizowanie wielu tematycznych atrakcji w szkołach. W naszej szkole prężnie od kilku lat działa Poczta Walentynkowa, którą uczniowie naprawdę uwielbiają. Poczta ...

0

Dzień Bezpiecznego Internetu

11 lutego 2020 roku obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem!” , to już jedenasta edycja tej imprezy na terenie naszej szkoły. Działania profilaktyczne podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego.

0

MAMY TO

Kolejny raz włączyliśmy się do akcji Jurka Owsiaka. Nasza orkiestra grała od 11 do 12 stycznia.

0
1 2 3 następna ostatnia