1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Co to są dane osobowe i jak je chronić?
10
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Jasełka

JASEŁKA w wykonaniu uczniów klasy I wszystkich wprowadziły w świąteczny nastrój.

1

Święty Mikołaj w naszej szkole

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, to dla każdego dziecka nieopisane wrażenie, które pozostaje w pamięci często do końca życia.

1

BOMBKA Z MOTYWEM SKO

Zapraszam wszystkich SKO - wiczów ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach do udziału w konkursie "BOMBKA Z MOTYWEM SKO"

0

Kolejni nowi sko-wicze:)

4 grudnia 2019r. dołączyli do nas trzej nowi sko-wiczki: Oliwier Pęksa, Patryk Nogal i Jakub Baran. Cieszymy się ogromnie i zapraszamy do oszczędzania.

0

Nowi sko-wicze:)

26 listopada 2019r. dołączyły do nas trzy nowe sko-wiczki: Nikola Rybak, Lilianna Nogal i Maja Mitruk. Cieszymy się ogromnie i zapraszamy do oszczędzania.

0

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2019r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Pluszowego Misia.

0

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Uczniowie naszej szkoły rywalizować będą w konkursach przedmiotowych i tematycznych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych.

1

Wycieczka szkolna

W dniach 19-20 września 2019 roku uczniowie dwóch szkół wraz z opiekunkami – p. Moniką Bronisz, p. Iloną Bocian i p. Edytą Zdunek – udały się na dwudniową wycieczkę.

0

„Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbywa się od 2011 roku.

0
1 2 3 następna ostatnia