1 2 3 następna ostatnia

Kolejne urodziny Szkolnych Blogów!
Nasza przygoda z blogowaniem trwa już 8 lat :)
17
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Aktywny wpłacający

Najaktywniejszym wpłacającym w miesiącu grudniu został Błażej Osek z klasy V. Gratulujemy:)

1

Kolejny sko-wicz w naszym gronie

12 grudnia do grona sko-wiczów dołączyła Maja Murgała z klasy II. Jest nam miło, że nasze grono stale się powiększa.

2

BOMBKA Z MOTYWEM SKO

Zapraszam wszystkich SKO - wiczów ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach do udziału w konkursie BOMBKA Z MOTYWEM SKO Zadanie konkursowe polega na wykonaniu bombki różnymi materiałami. Ważne jest by na bombce pojawiły się symbole SKO, może to być napis lub Żyrafka L ...

0

Akcja „Polacy – Rodakom” w naszej szkole

Ogłaszamy w naszej szkole o udziale w 19. Akcji Polacy – Rodakom zbiórkę produktów, z których przygotowane będą paczki świąteczno - noworoczne dla polskich rodzin mieszkających za wschodnią granicą, a szczególnie na Ukrainie. Zbieramy: – słodycze, kakao, konserwy mięsne oraz tłuszczowo - mięs ...

1

Witamy nowego sko-wicza

7 grudnia dołączył nowy sko-wicz Mikołaj Pęksa z klasy II.

0

Oszczędzamy i komputery nowe mamy

My wiemy jak spożytkować wygraną w konkursie SKO.

1

Mikołajki i wyniki konkursu na skarbonkę

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, to dla każdego dziecka nieopisane wrażenie, które pozostaje w pamięci często do końca życia. Są to emocje, które warto, a nawet należy zgotować małemu i dużemu dziecku. By zrealizować dziecięce marzenia związane ze spotkaniem się z prawdziwym Mikołajem, postanowiłyśm ...

0

Witamy nowych sko-wiczów

Cieszymy się niezmiernie grono sko-wiczów się powiększa tym razem dołączyli do nas uczniowie z klasy IV: Igor Czarachowicz oraz Sebastian Supryn

0

Andrzejki szkolne

23 listopada po raz pierwszy w naszej szkole odbyły się Andrzejki szkolne połączone z nocowaniem.

2

Witamy nowych sko-wiczów

W listopadzie dołączyli nowi sko-wicze: Marcelina Włodek, Agata Krawiec oraz Szymon Banach uczniowie z klasy II.

0
1 2 3 następna ostatnia