1 2 3 następna ostatnia


Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

KONKURS SKO - ,,MOJA SKARBONKA”

Cel konkursu: Zachęcenie dzieci do zainteresowania się tematyką oszczędzania. Uczestnicy: Uczniowie należący do Szkolnej Kasy Oszczędności. Tematyka konkursu: Przygotowanie przez uczniów według własnego pomysłu ciekawej skarbonki. Skarbonka może być wykonana dowolną techniką i do ...

1

Wycieczka

Dnia 17 października uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brzezinach oraz Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach wraz z opiekunami udali się na jednodniową wycieczkę w okolice Kielc.

0

Zebranie z rodzicami

Dnia 23 października 2018r. o godzinie 15.30 odbyło się zebranie z rodzicami.

0

Dzień Edukacji Narodowej

„Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny". Kształcenie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych zadań. Wymaga nie tylko wysokich kwalifikacji i umiejętności, ale także rzetelnej postawy moralnej i wielu najlepszych przymiotów charak ...

0

Wycieczka

„LOS NASZ DLA WAS PRZESTROGĄ”

0

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Teraz idź do domu, czołem, czuwaj, cześć, 8 razy 7 jest 56

0

Narodowe Czytanie w Naszej Szkole

Nasza szkoła włączyła się do akcji Narodowego Czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. W dniu 19.09.2018r. dołączyliśmy do wielkiej rzeszy uczestników tego przedsięwzięcia. Na początku spotkania krótko wprowadzono uczniów w tematykę utworu. Fragmenty powieści były czytane przez nauczycieli, uc ...

1

Wyjazd do kina na film "Dywizjon 303"

5 października 2018 w godzinach wieczornych uczniowie z naszej szkoły wyjechali do kina do Lubartowa na projekcję filmu "Dywizjon 303". Ogromne wrażenia towarzyszyły uczniom po zakończonym seansie, a temat filmu przypomniał wszystkim jak ważnym - zwłaszcza dla młodego pokolenia - jest patriotyzm ...

0
1 2 3 następna ostatnia