1 2 3 następna ostatnia

11 lat Szkolnych Blogów
Dziękujemy, że jesteście z nami!
46
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Jasełka w naszej szkole

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też w polską tradycję są wpisane jasełka. W naszej szkole tegoroczne jasełka zostały przygotowane przez uczniów klas 1-3 pod opieką pani Janiny Praczyk. Jasełka to tradycyjna opowieść o narodzinach Jezusa. Tę wspaniałą hi ...

2

Witamy nowych SKO-wiczów

Do grona nowych SKO-wiczów dołączyli: Zuzanna Cieniuch i Antoni Grześkowiak z kl. III, Julian Mitruk z oddziału przedszkolnego, Gabriel Budzyński i Ignacy Łukasiewicz z kl. I. Cieszymy się ogromnie.

1

Święto Pieczonego Ziemniaka

8 października w naszej szkole odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka.

2

XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA I MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

1 października 2021 roku obchodziliśmy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym celem tego przedsięwzięcia było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. Koordynatorkami akcji były nauczycie ...

2

NARODOWE CZYTANIE

Wraz z początkiem roku szkolnego uczniowie naszej szkoły intensywnie rozpoczęli działania związane z promocją czytelnictwa. „Narodowe Czytanie” jest doskonałą okazją, aby uczniowie docenili wartość czytania oraz spotkali się z pozycjami literatury polskiej. W tym roku 9 września odbyła się 10. edyc ...

1

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/22

„Nauka to podróż, którą odbywamy przez całe życie,nieustannie odkrywając nowe cele” (Jim Stovall) 1 września odbyła się Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej celebrowanej przez księdza proboszcza Gustawa Sikorę w kościele pw. św. Józefa Oblubi ...

1

Nagroda w "Konkursie SKO 2020/2021"

MAMY TO :) Miło nam poinformować, że po raz piąty nasza szkoła została nagrodzona w etapie regionalnym i otrzymała nagrodę III stopnia.

1

Najaktywniejsi SKO - wicze

15 czerwca opiekun SKO nagrodziła najaktywniejszych SKO-wiczów. Nagrodzeni zostali: Maja Mitruk, Patryk Nogal, Mateusz Kozak, Szymon Banach

0

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2021r. na terenach rekreacyjnych przy Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka i Rodziny. Uczestniczyła w nim młodzież szkolna oraz członkowie rodzin uczniów. Wyśmienita pogoda sprzyjała imprezie zaplanowanej "pod chmurką".

0

Internetowy „Test wiedzy SKO” wystartował!

Nasza szkoła uczestniczy w „Test wiedzy SKO”, podczas logowania na stronie https://www.pkobp.pl/test-sko/ w polu „Kod szkoły” wpisz 414.

36
1 2 3 następna ostatnia