1 2 3 następna ostatnia


Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Wycieczka szkolna do Wojciechowa, Janowca i Kazimierza

"Oszczędzam na książeczkę i jadę na wycieczkę''

0

Święto Pieczonego Ziemniaka

„W naszej szkole impreza nie byle jaka, bo obchodzimy Święto Pieczonego Ziemniaka”.

0

Dzień Chłopaka

Wszystkim chłopcom życzyliśmy: Uśmiechu na twarzy a w sercu radości, spełnienia marzeń i szczęścia w miłości - wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka :) .

1

,,Sprzątanie Świata – Polska 2017”.

„Sprzątanie Świata – Polska 2017”, to wspólna lekcja poszanowania środowiska, której celem jest promowanie nie śmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na otaczającą nas naturę.

0

VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

29 września br. w naszej szkole pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! odbył się finał VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

0

Jesienne Fantazje z SKO

Konkurs jesienny

1

VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

29 września br. w naszej szkole pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! odbędzie się finał VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

0

Uroczystości w Woli Osowińskiej

17 września delegacja naszej szkoły została zaproszona na obchody siódmej rocznicy nadania imienia Szkoły Podstawowej Zdzisława Krasnodębskiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele w Woli Osowińskiej. Po uroczystości w kościele wszyscy w uroczystym pochodzie przeszli na teren szkoły, g ...

1

NARODOWE CZYTANIE

„Wesele” w Leszkowicach tak jak w Bronowicach ta chałupa rozświecona, grająca muzyką w noc ciemną, wydała mi się arcyprzyjemną, jako arka, na kształt czarów łodzi, Po raz drugi wzięliśmy udział w Narodowym Czytaniu, akcji pod patronatem Prezydenta RP. Tym razem lekturą był dramat Stanisława Wy ...

0

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

4 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta celebrowana przez księdza proboszcza Gustawa Sikorę w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca NMP i św. Jana Chrzciciela ...

0
1 2 3 następna ostatnia