1 2 następna ostatnia

Potrafisz zatrzymać lato?
Podpowiem Ci jak to zrobić :-).
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Wyniki Etapu Regionalnego Konkursu dla SKO

Bardzo dziękujemy Regionalnej Komisji Konkursowej za przyznanie Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach nagrody pieniężnej 1000 złotych. Dziękujemy Rodzicom i SKO-wiczom za zaangażowanie w działania SKO.

4

Rok oszczędzania zakończony

Dnia 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/17 podczas którego opiekun SKO nagrodził wszystkich sko-wiczów. Wszystkim życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

5

Turniej wiedzy "Jeden z dziesięciu"

13 czerwca odbył się w naszej szkole turniej wiedzy o pieniądzach, oszczędzaniu, bankach i SKO - "Jeden z dziesięciu".

0

Aktywny SKO - wicz

Dnia 8 maja 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W Polsce ten dzień obchodzony jest corocznie już od 1985 r. To czas, który jest symbolem pracy bibliotekarzy jak i świętem refleksji o tożsamości bibliotek i ich roli w budowaniu dziedzictwa kulturowego. Z tej okazji ...

2

Konkurs na banknot rozstrzygnięty

Dnia 21 marca 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Projekt nowego banknotu”. Na konkurs wpłynęło 3 prace, które były bardzo ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, a wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce – Gabriela Misiarz ...

0

Dzień Kobiet w naszej szkole!

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz w roku się zdarza, Gdy 8 Marca z gwarem wiosny, Wytryśnie z kartek kalendarza?.

3

Aktywny SKO - wicz

1 marca 2017r. obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych? poświęcone pamięci żołnierzy antykomunistycznego podziemia. W naszej szkole zaznaczyliśmy nasz szacunek dla Ofiary, jaką złożyli Żołnierze Drugiej Konspiracji poprzez wysłuchanie programu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów ...

2

Konkurs "Mój banknot"

Opiekun SKO ogłasza konkurs plastyczny „Mój banknot" Należy zaprojektować banknot naszej szkoły. Prace wykonane dowolną techniką plastyczną na formacie A4, lub A3 dostarczamy do opiekuna SKO do 15 marca 2017r. Czekamy na Wasze prace! Zapraszamy serdecznie! Oto dostępne banknoty w Polsce! A ja ...

7
1 2 następna ostatnia