1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci i wychowawcy ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

1

Promocja SKO na zebraniach z rodzicami

W listopadzie odbyło się w naszej szkole zebranie z rodzicami, podczas którego opiekun SKO p. Edyta Zdunek zachęciła do przystąpienia dzieci do SKO. Teraz oczekujemy na reakcję rodziców. I mamy nadzieję, że grono SKO-wiczow powiększy się.

1

KONKURS ŚWIĄTECZNY - Bombka z motywem SKO

Zapraszamy wszystkich SKO-wiczów ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach do udziału w konkursie plastycznym Bombka z motywem SKO

0

Ciekawa lekcja matematyki w klasie 7

W listopadzie na lekcjach matematyki realizowaliśmy dział procenty. Kilkoro uczniów z klasy siódmej należy do SKO i oprocentowanie jest im dobrze znane. Podczas lekcji uczniowie od opiekuna SKO uzyskali informacje o lokatach, kredytach, kontach i roli procentów w tych operacjach bankowych. Opiekunka ...

2

Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Opiekun SKO dokonał na Dniu Pluszowego Misia podsumowania konkursów październikowych na rymowankę o oszczędzaniu i najaktywniejszego sko-wicza. Wyniki konkursu na rymowankę przedstawiają się ns. I msc. Gabriela Misiarz II msc. Zuzanna Zgierska III msc. Izabela i Gabriela Kępa Najaktywniejszym s ...

2

Witamy nowego SKO-wicza

14 listopada do grona Szkolnej Kasy Oszczędności dołączył Dominik Cieniuch, który otrzymał legitymacje SKO. Cieszymy się i zapraszamy do oszczędzania razem z nami.

0

Ślubowanie klasy 1

W 8.11.17r. odbyło się Ślubowanie klasy 1. Opiekun SKO zaprosił do założenia kont w Szkolnej Kasie Oszczędności.

1

Październik Miesiącem Oszczędzania

Październik to już od dawna miesiąc oszczędzania i właśnie z tą tematyką związany był kolejny konkurs SKO. Należało stworzyć wiersz lub rymowankę na temat oszczędzania.

1

Pasowanie na Przedszkolaka

JESTEśmy JUŻ PRAWDZIWYMI SMERFAMI!

0

Witamy nowych SKO-wiczów

Do nowego grona SKO - WICZÓW dołączyli Zuzanna Zgierska kl2 Karol Sapieja kl3 Mikołaj Sapieja kl5.

3
1 2 3 następna ostatnia