1 2 3 następna ostatnia

Sprawdź, kto był najszybszy
W Konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
13
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Święto Ziemniak

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy i bliższego poznania tego warzywa. Z tej okazji skorzystali uczniowie klas 0 – IV Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach, którzy w środę 7 października 2020 r. uczestniczyli w imprezie szkolnej na sali gimn ...

1

„Sprzątania świata”

Trzeci weekend września poświęcony jest akcji „Sprzątania świata”. Choć tegoroczne działanie różni się z pewnością od poprzednich edycji z powodu COVID-19, Uczniowie nie zapomnieli, że Ziemia to nasz wspólny dom. Przedstawili w formie plakatu jak dbać o naszą Ziemię. Do zobaczenia za rok !!!

0

Narodowe Czytanie

W dniach 7-11 września 2020 r. w naszej szkole po raz kolejny odbyła się dziewiąta edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. W tym roku poznawaliśmy Balladynę Juliusza Słowackiego. Do wspólnego czytania zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas (IV-VI ...

0

Mamy to!!!

Kolejna wygrana SKO!!! Można powiedzieć, że tradycją stało się już w naszej szkole zdobywanie nagród w ogólnopolskim konkursie Szkolnej Kasy Oszczędnościowej. Dziękujemy za zaangażowanie uczniów, rodziców i pedagogów z naszej szkoły.

0

Walentynki

Nie tylko dorośli obchodzą walentynki. To też ważny dzień dla starszych i młodszych uczniów. Święto zakochanych to doskonała okazja na zorganizowanie wielu tematycznych atrakcji w szkołach. W naszej szkole prężnie od kilku lat działa Poczta Walentynkowa, którą uczniowie naprawdę uwielbiają. Poczta ...

0

Dzień Bezpiecznego Internetu

11 lutego 2020 roku obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem!” , to już jedenasta edycja tej imprezy na terenie naszej szkoły. Działania profilaktyczne podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego.

0

MAMY TO

Kolejny raz włączyliśmy się do akcji Jurka Owsiaka. Nasza orkiestra grała od 11 do 12 stycznia.

0

Jasełka

JASEŁKA w wykonaniu uczniów klasy I wszystkich wprowadziły w świąteczny nastrój.

1

Święty Mikołaj w naszej szkole

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, to dla każdego dziecka nieopisane wrażenie, które pozostaje w pamięci często do końca życia.

1
1 2 3 następna ostatnia