1 2 3 następna ostatnia


Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

"Bezpiecznie na wsi mamy - wypadkom zapobiegamy"

Jest nam bardzo miło poinformować, że 3 uczennic naszej szkoły otrzymała wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Bezpiecznie na wsi mamy - wypadkom zapobiegamy" organizowanym przez oddziały KRUS.

1

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia.

1

Mamy nagrodę:)

Nasza Szkołą otrzymała nagrodę III stopnia w ubiegłorocznej edycji konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności.

1

Podziękowanie

Otrzymaliśmy podziękowanie za wpłatę na Hospicjum Lubartowskie. Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie dziękujemy!!

5

Festyn Rodzinny

3 czerwca 2018r. w Leszkowicach odbył się po raz pierwszy Festyn Rodzinny, który oficjalnie rozpoczęła Pani Dyrektor Barbara Kleszcz-Kaliszewska.

0

Pogadanka na temat segregacji odpadów

Czy warto segregować odpady?

1

Turniej wiedzy matematycznej "Jeden z dziesięciu"

30 maja odbył się w naszej szkole turniej wiedzy matematycznej - "Jeden z dziesięciu". Turniej przebiegał na zasadach teleturnieju emitowanego w telewizji.

1

Akcje charytatywne w naszej szkole

My potrafimy dzielić się z innymi i tak w miesiącu grudniu przeprowadziliśmy zbiórkę darów "Polacy Rodakom", zbiórka słodyczy dla lubelskiego Hospicjum i trwa akcja "Góra grosza 2017".

4

Ostatni Dzień Słodki

To już ostatni Dzień Słodki w naszej szkole część dochodu ze sprzedaży przeznaczymy na szczytny cel - Hospicjum w Lubartowie

2

Wyjazd integracyjny

12 maja grupa uczniów z klasy VI i VII udała się na wycieczkę do Lublina pod opieka pań: Agaty Sidor-Dzięcioł, Edyty Zdunek, Angeliki Milaniuk-Mitruk i Emilii Sidor-Kozak. Pierwszym punktem programu były zakupy w Tarasach Zamkowych. Następnie spacerkiem udaliśmy się na Stare Miasto, które jest zdecy ...

1
1 2 3 następna ostatnia