1 2 3 następna ostatnia

Znamy zwycięzców etapu krajowego Konkursu SKO
Sprawdź, która szkoła otrzyma od PKO Banku Polskiego nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł.
35
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Nagroda w "Konkursie SKO 2020/2021"

MAMY TO :) Miło nam poinformować, że po raz piąty nasza szkoła została nagrodzona w etapie regionalnym i otrzymała nagrodę III stopnia.

1

Najaktywniejsi SKO - wicze

15 czerwca opiekun SKO nagrodziła najaktywniejszych SKO-wiczów. Nagrodzeni zostali: Maja Mitruk, Patryk Nogal, Mateusz Kozak, Szymon Banach

0

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2021r. na terenach rekreacyjnych przy Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka i Rodziny. Uczestniczyła w nim młodzież szkolna oraz członkowie rodzin uczniów. Wyśmienita pogoda sprzyjała imprezie zaplanowanej "pod chmurką".

0

Internetowy „Test wiedzy SKO” wystartował!

Nasza szkoła uczestniczy w „Test wiedzy SKO”, podczas logowania na stronie https://www.pkobp.pl/test-sko/ w polu „Kod szkoły” wpisz 414.

36

Konkurs Plastyczny SKO „Wielkanocna Kartka z logo SKO”

Uwaga!!! Konkurs Plastyczny „Wielkanocna Kartka z logo SKO”

1

29 FINAŁ WOŚP W NASZEJ SZKOLE!

Już po raz czwarty uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach przyłączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem orkiestra zagrała pod hasłem „Gramy z głową", a zebrane pieniądze zostały przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów lary ...

0

Kolejni nowi sko-wicze:)

W grudniu dołączyli do nas nowi sko-wicze: Małgorzata Noga i Wiktor Cieniuch z kl. II. Cieszymy się ogromnie i zapraszamy do oszczędzania.

0

Kolejni nowi sko-wicze:)

W listopadzie dołączyli do nas nowi sko-wicze: Lena Maliszewska, Alan Rozwałka i Kacper Gadzała. Cieszymy się ogromnie i zapraszamy do oszczędzania.

0

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2020r. przedszkolaki z naszej szkoły uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

0

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OSZCZĘDZANIA

Konkurs szkolny Wyniki są następujące: W kat. IV-VI I msc. - Zuzanna Zgierska w kat. I-III I msc. Lena Maliszewska II msc- Małgorzata Noga III msc - Patryk Nogal

0
1 2 3 następna ostatnia