Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 7 lutego 2017 roku obchodziliśmy XIII edycję Dnia Bezpiecznego Internetu. Hasłem przewodnim XIII edycji było: „Razem zmieniamy Internet na lepsze”. Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie dział ...

3

Zakładamy konta SKO

Szkolna Kasa Oszczędności jest to organizacja działająca w naszej szkole od listopada 2016r. Głównym celem SKO jest nauka dzieci zarządzania swoimi pieniędzmi oraz wyrabianie nawyku świadomego oszczędzania. Uczniowie nabywają praktycznych umiejętności z zakresu korzystania z usług bankowych oraz ucz ...

2

Wyjazd na lodowisko

31 stycznia 2017 roku odbył się wyjazd na lodowisko, a zarazem do kina na film ,,Sing''.

4

Bombka matematyczna

Dnia 22 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe dla pracowników i emerytów szkoły.

4

Wycieczka szkolna

17 listopada 2016 roku grupa uczniów z naszej szkoły udała się na wycieczkę do Sandomierza i Muzeum Bombek w Nowej Dębie.

1

Zaczynamy naszą przygodę z SKO

Dnia 19 października 2016r. skarbnicy klas I- VI oraz rodzice uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Banku PKO.SA. w Lubartowie zaproszonym przez panią Edytę Zdunek. Pani Iwona Denka przedstawiła informacje dotyczące przystąpienia szkoły do Szkolnej Kasy Oszczędności. To jedyny w Polsce pro ...

2

Powitanie

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach, rozpoczynamy naszą pracę na tej platformie. Prosimy o dopingowanie i oddawanie głosów. Zachęcamy wszystkich do komentowania naszych wpisów, polubienia nas i odwiedzania regularnie:)

1

Bezpieczne ferie

Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam, drodzy Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku.

1