1 2 następna ostatnia

Ogłaszam wakacje!
Kolejny rok szkolny z SKO za nami.
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Turniej wiedzy "Jeden z dziesięciu"

13 czerwca odbył się w naszej szkole turniej wiedzy o pieniądzach, oszczędzaniu, bankach i SKO - "Jeden z dziesięciu".

0

Aktywny SKO - wicz

Dnia 8 maja 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. W Polsce ten dzień obchodzony jest corocznie już od 1985 r. To czas, który jest symbolem pracy bibliotekarzy jak i świętem refleksji o tożsamości bibliotek i ich roli w budowaniu dziedzictwa kulturowego. Z tej okazji ...

2

Konkurs na banknot rozstrzygnięty

Dnia 21 marca 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Projekt nowego banknotu”. Na konkurs wpłynęło 3 prace, które były bardzo ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, a wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce – Gabriela Misiarz ...

0

Dzień Kobiet w naszej szkole!

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty! Taki dzień raz w roku się zdarza, Gdy 8 Marca z gwarem wiosny, Wytryśnie z kartek kalendarza?.

3

Aktywny SKO - wicz

1 marca 2017r. obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych? poświęcone pamięci żołnierzy antykomunistycznego podziemia. W naszej szkole zaznaczyliśmy nasz szacunek dla Ofiary, jaką złożyli Żołnierze Drugiej Konspiracji poprzez wysłuchanie programu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów ...

2

Konkurs "Mój banknot"

Opiekun SKO ogłasza konkurs plastyczny „Mój banknot" Należy zaprojektować banknot naszej szkoły. Prace wykonane dowolną techniką plastyczną na formacie A4, lub A3 dostarczamy do opiekuna SKO do 15 marca 2017r. Czekamy na Wasze prace! Zapraszamy serdecznie! Oto dostępne banknoty w Polsce! A ja ...

7

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 7 lutego 2017 roku obchodziliśmy XIII edycję Dnia Bezpiecznego Internetu. Hasłem przewodnim XIII edycji było: „Razem zmieniamy Internet na lepsze”. Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie dział ...

3

Zakładamy konta SKO

Szkolna Kasa Oszczędności jest to organizacja działająca w naszej szkole od listopada 2016r. Głównym celem SKO jest nauka dzieci zarządzania swoimi pieniędzmi oraz wyrabianie nawyku świadomego oszczędzania. Uczniowie nabywają praktycznych umiejętności z zakresu korzystania z usług bankowych oraz ucz ...

2
1 2 następna ostatnia