1 2 3 następna ostatnia

Porada Lokatki
Witaminowa bomba zdrowia w Twoim domu
1
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Aktywny SKO-wicz

Podsumowanie aktywnych SKO-wiczów

1

,,TRZYMAJ FORMĘ !”

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY ,,TRZYMAJ FORMĘ !” ZDROWE ODŻYWIANIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. DYWIZJONU 301 W LESZKOWICACH

1

Kolejny sko-wicz w naszym gronie

Do grona sko-wiczów dołączył Adrian Osek z klasy I. Jest nam miło, że nasze grono stale się powiększa.

3

Kolędowanie

Już po raz czarty na wspólne kolędowanie zaprosili mieszkańców Leszkowic uczniowie Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach.

0

27 FINAŁ WOŚP W LESZKOWICACH

GRAMY! Drugi raz i rozkręcamy się jak bączki.

0

Aktywny wpłacający

Najaktywniejszym wpłacającym w miesiącu grudniu został Błażej Osek z klasy V. Gratulujemy:)

1

Kolejny sko-wicz w naszym gronie

12 grudnia do grona sko-wiczów dołączyła Maja Murgała z klasy II. Jest nam miło, że nasze grono stale się powiększa.

2

BOMBKA Z MOTYWEM SKO

Zapraszam wszystkich SKO - wiczów ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach do udziału w konkursie BOMBKA Z MOTYWEM SKO Zadanie konkursowe polega na wykonaniu bombki różnymi materiałami. Ważne jest by na bombce pojawiły się symbole SKO, może to być napis lub Żyrafka L ...

0

Akcja „Polacy – Rodakom” w naszej szkole

Ogłaszamy w naszej szkole o udziale w 19. Akcji Polacy – Rodakom zbiórkę produktów, z których przygotowane będą paczki świąteczno - noworoczne dla polskich rodzin mieszkających za wschodnią granicą, a szczególnie na Ukrainie. Zbieramy: – słodycze, kakao, konserwy mięsne oraz tłuszczowo - mięs ...

1
1 2 3 następna ostatnia