1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Pamiętasz zabawę, która miała pomóc Ci w ułożeniu hasła?
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Zabawa choinkowa

Już jutro zabawa choinkowa a na niej liczne atrakcje między innymi o godz 14:00 licytacja na WOŚP

1

Witamy nowego SKO-wicza

8 grudnia do grona SKO dołączył Błażej Osek z klasy czwartej.

2

KONKURS ŚWIĄTECZNY - Bombka z motywem SKO

Już mamy wyniki konkursu świątecznego na bombkę z motywem SKO

1

Życzenia

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia? Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdy na niebie? Dlaczego śpiewamy kolędy? Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa. Dlatego, żeby podawać sobie ręce. Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie. Dlatego, żeby sobie przebaczać. ks. Jan Twardowski

0

Pieczemy świąteczne pierniki

Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków, ubierania choinki i innych przedświątecznych przygotowań. I to właśnie ta przedświąteczna "gorączka" stała się doskonałą okazją do pieczenia świątecznych pierników.

0

Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci i wychowawcy ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

1

Promocja SKO na zebraniach z rodzicami

W listopadzie odbyło się w naszej szkole zebranie z rodzicami, podczas którego opiekun SKO p. Edyta Zdunek zachęciła do przystąpienia dzieci do SKO. Teraz oczekujemy na reakcję rodziców. I mamy nadzieję, że grono SKO-wiczow powiększy się.

1

KONKURS ŚWIĄTECZNY - Bombka z motywem SKO

Zapraszamy wszystkich SKO-wiczów ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach do udziału w konkursie plastycznym Bombka z motywem SKO

0

Ciekawa lekcja matematyki w klasie 7

W listopadzie na lekcjach matematyki realizowaliśmy dział procenty. Kilkoro uczniów z klasy siódmej należy do SKO i oprocentowanie jest im dobrze znane. Podczas lekcji uczniowie od opiekuna SKO uzyskali informacje o lokatach, kredytach, kontach i roli procentów w tych operacjach bankowych. Opiekunka ...

2

Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Opiekun SKO dokonał na Dniu Pluszowego Misia podsumowania konkursów październikowych na rymowankę o oszczędzaniu i najaktywniejszego sko-wicza. Wyniki konkursu na rymowankę przedstawiają się ns. I msc. Gabriela Misiarz II msc. Zuzanna Zgierska III msc. Izabela i Gabriela Kępa Najaktywniejszym s ...

2
1 2 3 następna ostatnia