1 2 3 następna ostatnia

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
16
Blog SKO

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Podziękowanie

Otrzymaliśmy podziękowanie za wpłatę na Hospicjum Lubartowskie. Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie dziękujemy!!

2

Festyn Rodzinny

3 czerwca 2018r. w Leszkowicach odbył się po raz pierwszy Festyn Rodzinny, który oficjalnie rozpoczęła Pani Dyrektor Barbara Kleszcz-Kaliszewska.

0

Pogadanka na temat segregacji odpadów

Czy warto segregować odpady?

1

Turniej wiedzy matematycznej "Jeden z dziesięciu"

30 maja odbył się w naszej szkole turniej wiedzy matematycznej - "Jeden z dziesięciu". Turniej przebiegał na zasadach teleturnieju emitowanego w telewizji.

1

Akcje charytatywne w naszej szkole

My potrafimy dzielić się z innymi i tak w miesiącu grudniu przeprowadziliśmy zbiórkę darów "Polacy Rodakom", zbiórka słodyczy dla lubelskiego Hospicjum i trwa akcja "Góra grosza 2017".

4

Ostatni Dzień Słodki

To już ostatni Dzień Słodki w naszej szkole część dochodu ze sprzedaży przeznaczymy na szczytny cel - Hospicjum w Lubartowie

2

Wyjazd integracyjny

12 maja grupa uczniów z klasy VI i VII udała się na wycieczkę do Lublina pod opieka pań: Agaty Sidor-Dzięcioł, Edyty Zdunek, Angeliki Milaniuk-Mitruk i Emilii Sidor-Kozak. Pierwszym punktem programu były zakupy w Tarasach Zamkowych. Następnie spacerkiem udaliśmy się na Stare Miasto, które jest zdecy ...

1

Dzień Patrona

Jubileusz 10 lat pracy z Patronem świętowaliśmy popołudniem 10 maja 2018r. w licznym gronie gości, uczniów, rodziców, pracowników szkoły i mieszkańców miejscowości.

0

Dzień Bibliotekarza i Biblioteki

Biblioteka jest instytucją, która samym swoim istnieniem świadczy o rozwoju kultury. Jest ona bowiem skarbnicą piśmiennictwa, przez które człowiek wyraża swój zamysł twórczy, inteligencję, znajomość świata i ludzi, a także umiejętność panowania nad sobą, osobistego poświęcenia, solidarności i praw ...

0

POLA NADZIEI 2018

Uczniowie naszej szkoły należący do sekcji wolontariatu Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum św. Anny w Lubartowie.

0
1 2 3 następna ostatnia