1 2 3 następna ostatnia


Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Blog Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach. Będziemy opisywać działalność SKO i dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego bloga, komentowania wpisów oraz głosowania na nas.

Walentynki

Nie tylko dorośli obchodzą walentynki. To też ważny dzień dla starszych i młodszych uczniów. Święto zakochanych to doskonała okazja na zorganizowanie wielu tematycznych atrakcji w szkołach. W naszej szkole prężnie od kilku lat działa Poczta Walentynkowa, którą uczniowie naprawdę uwielbiają. Poczta ...

0

Dzień Bezpiecznego Internetu

11 lutego 2020 roku obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem!” , to już jedenasta edycja tej imprezy na terenie naszej szkoły. Działania profilaktyczne podejmujemy przez cały rok, ale szczególnie zintensyfikowane są one w lutym, kiedy to obchodzimy Dzień Bezpiecznego.

0

MAMY TO

Kolejny raz włączyliśmy się do akcji Jurka Owsiaka. Nasza orkiestra grała od 11 do 12 stycznia.

0

Jasełka

JASEŁKA w wykonaniu uczniów klasy I wszystkich wprowadziły w świąteczny nastrój.

1

Święty Mikołaj w naszej szkole

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, to dla każdego dziecka nieopisane wrażenie, które pozostaje w pamięci często do końca życia.

1

BOMBKA Z MOTYWEM SKO

Zapraszam wszystkich SKO - wiczów ze Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach do udziału w konkursie "BOMBKA Z MOTYWEM SKO"

0

Kolejni nowi sko-wicze:)

4 grudnia 2019r. dołączyli do nas trzej nowi sko-wiczki: Oliwier Pęksa, Patryk Nogal i Jakub Baran. Cieszymy się ogromnie i zapraszamy do oszczędzania.

0

Nowi sko-wicze:)

26 listopada 2019r. dołączyły do nas trzy nowe sko-wiczki: Nikola Rybak, Lilianna Nogal i Maja Mitruk. Cieszymy się ogromnie i zapraszamy do oszczędzania.

0

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2019r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Pluszowego Misia.

0
1 2 3 następna ostatnia