1 2 3 4 80 następna

Kreatywnie z Lokatką
Przeczytaj książeczkę o Kubie Pieniążku i przygotuj plakat zachęcający Twoich kolegów do bycia przedsiębiorczymi.
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi przy Zespole Szkół w Marzęcicach. SKO w naszej szkole działa od wielu lat. Podejmujemy działania związane z oszczędzaniem, w których chętnie uczestniczą nasi uczniowie. O tych właśnie akcjach będziemy pisać na naszym blogu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.

Bieg z PKO

W Poznaniu nie brakuje miejsc na popołudniowe spacery, czy aktywny wypoczynek. Ponad półmilionowa metropolia leży w najbardziej rozwiniętej części kraju.Dostępna infrastruktura sportowa pozwala na organizację najważniejszych międzynarodowych wydarzeń sportowych.

2

KONKURS "O ZŁOTE PIÓRO STAROSTY"

Celem konkursu było wyłonienie laureatów, którzy będą reprezentować naszą Gminę podczas powiatowego konkursu ortograficznego „O złote pióro Starosty".

3

IV Powiatowy Konkurs Plastyczny

Szkolna Kasa Oszczędności przy Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi w Zespole Szkół Marzęcicach przypomina, iż zbliża się termin składania prac konkursowych „Wiosenno-wielkanocna dekoracja na stół”.

8

GODZINA DLA ZIEMI

Coroczne ogólnoświatowe wezwanie do wyłączenia świateł oraz urządzeń elektrycznych na jedną godzinę.

6

WIOSNA W PIOSENCE

IV GMINNY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ

3

Obchody Dnia Wiosny

Czekamy na wiosnę z niecierpliwością, wypatrujemy pierwszych cieplejszych dni, słońca i śpiewu ptaków. Po chłodach zimy jesteśmy zmęczeni grubymi ubraniami, krótkimi dniami, szarością i brakiem słońca. Nic więc dziwnego, że pierwszy dzień wiosny jest przez wszystkich tak entuzjastycznie świętowany. ...

4

Nietypowi goście

Na jednym ze szkoleń English Teaching Market Pani Katarzyna Pukalska- nauczyciel języka angielskiego zapoznała się z działalnością AIESC. Jest to globalna organizacja prowadzona przez studentów, która od ponad 60 lat realizuje program praktyk i wolontariatów. W ramach tej organizacji w naszej szkol ...

7

Szkolny konkurs plastyczny

Dnia 16.03.2017 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Projekt wiosennej sukni dla Żyrafy Lokatki ", który został zorganizowany przez Szkolną Kasę Oszczędności w Zespole Szkół w Marzęcicach. Zwycięzcom gratulujemy!!!

5
1 2 3 4 80 następna