1 2 3 następna ostatnia

Lubisz wakacyjne smakołyki?
Przeczytaj ten wpis i dowiedz się jakiego jedzenia unikać podczas letniego wypoczynku.
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi przy Zespole Szkół w Marzęcicach. SKO w naszej szkole działa od wielu lat. Podejmujemy działania związane z oszczędzaniem, w których chętnie uczestniczą nasi uczniowie. O tych właśnie akcjach będziemy pisać na naszym blogu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.

Nagrodzeni SKO-wicze

W naszej szkole na Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 podsumowaliśmy oszczędzanie w SKO. Za duże zaangażowanie w działalność naszej szkolnej kasy oszczędności uczniowie również otrzymali nagrody!

15

Piknik rodzinny

W czerwcu , zgodnie ze szkolną tradycją, odbyły się PIKNIKI RODZINNE, zorganizowane przez wychowawców poszczególnych etapów edukacji. Celem pikniku była integracja rodziców, uczniów i nauczycieli oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu.

7

Policjanci przypominają o bezpiecznych WAKACJACH!!!

Po dziesięciu miesiącach nauki, nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – WAKACJE. Będzie to czas zabawy i nowych przeżyć. Korzystając z wolnego czasu nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie. Każdy z nas musi zwrócić uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby p ...

24

POMAGAMY!!! Razem możemy więcej...

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z przedszkolakami przyłączyli się do akcji charytatywnej „Dzień Dawcy Szpiku dla Kazika i Innych”, organizowanej przez Fundację DKMS.

6

Propagujemy czytelnictwo

W dniach 3 - 10 czerwca 2017 odbył się XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie zbliża”. Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach trwającej nieprzerwanie od 2001 roku kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”...

9

ZAJĘCIA Z BRAWO BANK

Zajęcia z SKO

5
1 2 3 następna ostatnia