1 2 3 następna ostatnia

Potrafisz zatrzymać lato?
Podpowiem Ci jak to zrobić :-).
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi przy Zespole Szkół w Marzęcicach. SKO w naszej szkole działa od wielu lat. Podejmujemy działania związane z oszczędzaniem, w których chętnie uczestniczą nasi uczniowie. O tych właśnie akcjach będziemy pisać na naszym blogu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.

POMÓŻ SZKOLE WYGRAĆ 10 TYS. ZŁ

Rozpoczęło się głosowanie Internautów na najlepszą prezentację w Konkursie dla SKO i potrwa do 10 września 2017 r. Bardzo prosimy o głosy!

7

JESZCZE MIESIĄC WAKACJI

Przypominamy wakacyjne rady.

9

Dziękujemy za wyróżnienie naszej kroniki

Dobra wiadomość. Konkurs SKO został rozstrzygnięty!!!

41

PRAKTYCZNE LEKCJE Z PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Wspominamy wycieczkę do PKO Banku Polskiego

4

Nagrodzeni SKO-wicze

W naszej szkole na Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 podsumowaliśmy oszczędzanie w SKO. Za duże zaangażowanie w działalność naszej szkolnej kasy oszczędności uczniowie również otrzymali nagrody!

15

Piknik rodzinny

W czerwcu , zgodnie ze szkolną tradycją, odbyły się PIKNIKI RODZINNE, zorganizowane przez wychowawców poszczególnych etapów edukacji. Celem pikniku była integracja rodziców, uczniów i nauczycieli oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu.

7

Policjanci przypominają o bezpiecznych WAKACJACH!!!

Po dziesięciu miesiącach nauki, nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – WAKACJE. Będzie to czas zabawy i nowych przeżyć. Korzystając z wolnego czasu nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie. Każdy z nas musi zwrócić uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby p ...

24
1 2 3 następna ostatnia