1 2 3 4 84 następna


Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Szkoła Podstawowa w Marzęcicach

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Ziemi przy Zespole Szkół w Marzęcicach. SKO w naszej szkole działa od wielu lat. Podejmujemy działania związane z oszczędzaniem, w których chętnie uczestniczą nasi uczniowie. O tych właśnie akcjach będziemy pisać na naszym blogu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.

Bieg dla Ziemi

16 maja Zespół Szkół w Marzęcicach zorganizował kolejny, już trzeci, bieg dla Ziemi. Celem tej akcji było promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną. Bieg odbył się w Mścinie. Wzięli w nim udział dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie oraz chętni rodzice.

2

SKO-WICZE NAGRODZENI

Konkurs plastyczny.

6

ZDOBYLI WYRÓŻNIENIE

Wyniki "Kangura"

3

Podsumowanie m-ca Kwietnia

Wszystkie nasze działania związane z zapełnianiem tabliczek SKO potwierdzają, iż oszczędzanie to niezwykle ważna umiejętność, którą powinien posiadać każdy.

5

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

10 maja po raz kolejny laureaci szkolnych konkursów ortograficznych z terenu gminy Kurzętnik przybyli do naszej szkoły, by wziąć udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym. Uczestnicy rozwiązywali testy ortograficzne i pisali dyktanda dostosowane do swojego wieku.

3

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

SKO-wicze wzięli udział w konkursie plastycznym na plakat, który będzie promował obchody Dnia Ziemi w Zespole Szkół w Marzęcicach. Uroczystość odbędzie się 16 maja br.

6

Najserdeczniejsze życzenia dla Lokatki

Z okazji 7 urodzin Szkolna Kasa Oszczędności w Zespole Szkół w Marzęcicach składa najserdeczniejsze życzenia...

8
1 2 3 4 84 następna