1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź, czy znasz odpowiedź!
11
Blog SKO

SP18-LEGNICA

SP18-LEGNICA

Witamy na blogu SKO przy SP nr 18 im. Jana Brzechwy w Legnicy. Zachęcamy do śledzenia naszych dokonań.

Konkurs wiedzy Wiem Na Bank.

12 czerwca w naszej odbył się konkurs wiedzy ekonomicznej "Wiem na Bank". Wyróżniono uczniów z klasy 2a : Julia B., Maciej C.,Antek K. Gratulujemy!

1

Caritas dzieciom

Dnia 31.05.2019 r. uczniowie naszej szkoły, członkowie SKO, brali udział w festynie zorganizowanym przez Caritas Diecezji Legnickiej z okazji Dnia Dziecka. W parku miejskim czekały na dzieci rozmaite atrakcje. Organizatorzy zapewnili również napoje i ciepły posiłek oraz drobne upominki. Obecność słu ...

0

Festyn rodzinny "Postaw na rodzinę"

Dnia 6 czerwca na boisku szkolnym odbył się Festyn Rodzinny ,,Postaw na rodzinę”- sfinansowany przez Urząd Miasta Legnica. Na najmłodszych uczniów czekało mnóstwo atrakcji: rzut do celu, skakanie na skakance, rysowanie kredą, konkurs na najładniejszą pracę plastyczną, tańce integracyjne, losowanie f ...

0

Wesołe wierszyki Jana Brzechwy.

29 maja uczniowie z kółka czytelniczego odwiedzili Miejskie Przedszkole nr 5 w Legnicy. Przedstawili dzieciom inscenizację wierszy Jana Brzechwy. Maluszkom przedstawienie bardzo się spodobało.

0

Międzyszkolny konkurs profilaktyczny „By zdrowym być … nie piję, nie palę, nie biorę”.

28 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się XII edycja międzyszkolnego konkursu profilaktycznego „By zdrowym być … nie piję, nie palę, nie biorę”. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 6 drużyn szóstoklasistów z legnickich szkół podstawowych: 4, 7, 10, 16, 18 i Zespół Szkół Muzycznych. Zespoły zmier ...

0

Żonkil Nadziei.

Dnia 1 czerwca 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18 w Legnicy kwestowali na rzecz pomocy chorym przebywającym na Oddziale Opieki Paliatywnej Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy. Mieszkańcy naszego miasta wykazali się ogromnym sercem i wrażliwością. Bardzo chętnie wrzucali pieniądze do skarbonek ...

0

Konkurs"Niebieski koralik".

27 maja odbył się szkolny konkurs czytelniczy dla klas 2-3 „Niebieski koralik” dotyczący znajomości lektury „Karolcia” M. Kruger. Po wyrównanej walce wygrała klasa 3a w składzie Zuzanna Ł., Zofia S., Magdalena I. Gratulujemy!

0

Lekcje bankowości.

W maju pracownica Banku PKO BP p. Elżbieta S. przeprowadziła lekcje bankowości, podczas których, pomogła dzieciom zrozumieć świat finansów oraz zachęciła do oszczędzania.

0

Dbamy o środowisko-recykling.

Nasza szkoła dba o środowisko naturalne , świadczą o tym nasze ostatnie akcje: całoroczna zbiórka materiałów wtórnych oraz recykling zużytego sprzętu. Zebrane przez uczniów pieniążki zasilą konto Rady Rodziców.

1

Konkurs plastyczny.

W międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „ Co się zwierzętom śni?” zorganizowanym przez MBP Filia nr5 w Legnicy wyróżnienie zdobyła Wiktoria K. z kl.3. Gratulujemy!

1
1 2 3 następna ostatnia