1 2 3 4 15 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

SP18-LEGNICA

SP18-LEGNICA

Witamy na blogu SKO przy SP nr 18 im. Jana Brzechwy w Legnicy. Zachęcamy do śledzenia naszych dokonań.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY.

21 marca w naszej szkole odbyły się obchody z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. To właśnie ta pora roku sprawia, że przyroda budzi się do życia, drzewa pokrywają się pąkami, listkami i kwiatami, ptaki wracają z ciepłych krajów.Zorganizowaliśmy także konkurs na Najpiękniejsze Wiosenne Nakrycie Głowy. N ...

4

Woda.

dn. 24 marca 2017r. odbył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Wody i Dnia Morza Bałtyckiego.

1

Z wizytą w MBP.

24 marca dzieci uczestniczyły w kolejnych zajęciach bibliotecznych w MBP przy ul. Złotoryjskiej. Tematem zajęć było spotkanie z wiosną. Uczniowie poznali pierwsze oznaki wiosny i własnoręcznie wykonały piękne bociany.

0

Złote Laury i Klub Aktywnych 2017

23 marca odbyła się corocznie organizowana w naszej szkole uroczystość „Klub Aktywnych”. Była to okazja do wręczenia statuetek „Złoty Laur” uczniom, którzy osiągnęli w I semestrze najwyższe wyniki w nauce, a swoim zachowaniem mogą być stawiani za wzór dla innych. Do „Klubu Aktywnych” osiemnastki w ...

0

Charlie i fabryka czekolady.

22 marca w MBP przy ul. Łukasińskiego odbył się międzyszkolny konkurs czytelniczy „Charlie i fabryka czekolady”. I miejsce zajęła Alicja Lisik – 4b, II miejsce zajęła Patrycja Kędys – 4a a III Gaia Szkwarła – 5b. Gratulujemy!

0

Konkurs czytelniczy klas 2.

25 stycznia odbył się konkurs czytelniczy klas 2 pt. „ Czy znasz Juliana Tuwima wiersze dla dzieci”. Bezkonkurencyjnie wygrała klas 2 e w składzie: Klaudia Adamczyk, Amelia Bubińska, Zuzia Zajko. Gratulujemy!

5

Dzień Babci i Dziadka.

Uczniowie z"zerówki" uczcili święto Babci i Dziadka programem artystycznym.

3

25 finał WOŚP.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji WOŚP. W tym roku zorganizowano dodatkowo kiermasz ciast. Tradycyjnie była kwesta i dyskoteka. Wszystkim serdecznie dziękujemy za dołączenie się do naszej akcji. Siema !!!

4

Bal karnawałowy.

Tradycyjnie na początku stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

2

Kiermasz Świąteczny.

Jak co roku Rada Rodziców naszej szkoły zorganizowała Kiermasz Bożonarodzeniowy.

4
1 2 3 4 15 następna