02.06.2014

ORGANIZACJA KONKURSU „MASKA KARNAWAŁOWA …” pod patronatem Poradnika Ekonomicznego dla dzieci Brawo Bank 4/2013

W grudniu 2013r. jako opiekun SKO zostałam szkolnym koordynatorem i zorganizowałam na terenie naszej szkoły konkurs dla uczniów kl. I – VI pt. „Maska karnawałowa”. Konkurs organizowany był przez poradnik ekonomiczny dla dzieci Brawo Bank 4/2013.

W grudniu 2013r. jako opiekun SKO zostałam szkolnym koordynatorem i zorganizowałam na terenie naszej szkoły konkurs dla uczniów kl. I – VI pt. „Maska karnawałowa”. Konkurs organizowany był przez poradnik ekonomiczny dla dzieci Brawo Bank 4/2013. Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczestnika projektu lub modelu maski karnawałowej, która zgodnie z wymogami organizatora głównego musiała być wykonana odręcznie, dowolną techniką i z użyciem dowolnych materiałów. Pod moim kierunkiem prace wykonało aż 38 uczniów z klas I – VI.

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 2
  • 5