02.06.2014

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

W marcu 2014r. jako opiekun SKO zostałam szkolnym koordynatorem i zorganizowałam na terenie naszej szkoły konkurs dla uczniów kl. I – VI pt. „Światowy Dzień Wody”. Konkurs organizowany był przez poradnik ekonomiczny dla dzieci Brawo Bank 1/2014. Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczestnika projektu plakatu wraz z hasłem promującym oszczędzanie wody, która zgodnie z wymogami organizatora głównego musiała być wykonana odręcznie, dowolną techniką i z użyciem dowolnych materiałów. Pod moim kierunkiem prace wykonało aż 14 uczniów z klas I – VI. Najładniejsze i najstaranniej wykonane prace opisane zgodnie z wymogami organizatora konkursu wysłałam dnia 13 maja 2014r. listem głównemu organizatorowi konkursu - PKO Bank Polski S.A. - Departament Komunikacji Korporacyjnej w Warszawie. (zasięg ogólnopolski)

W marcu 2014r. jako opiekun SKO zostałam szkolnym koordynatorem i zorganizowałam na terenie naszej szkoły konkurs dla uczniów kl. I – VI pt. „Światowy Dzień Wody”. Konkurs organizowany był przez poradnik ekonomiczny dla dzieci Brawo Bank 1/2014. Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczestnika projektu plakatu wraz z hasłem promującym oszczędzanie wody, która zgodnie z wymogami organizatora głównego musiała być wykonana odręcznie, dowolną techniką i z użyciem dowolnych materiałów. Pod moim kierunkiem prace wykonało aż 14 uczniów z klas I – VI. Najładniejsze i najstaranniej wykonane prace opisane zgodnie z wymogami organizatora konkursu wysłałam dnia 13 maja 2014r. listem głównemu organizatorowi konkursu - PKO Bank Polski S.A. - Departament Komunikacji Korporacyjnej w Warszawie. (zasięg ogólnopolski)

0
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 3
  • 1