1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to blisko 90-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Dobroczyńca Roku 2010

Trwa konkurs „Dobroczyńca Roku 2010”. Jeszcze do 30 kwietnia możemy zagłosować na tych, którzy skutecznie pomagają innym oraz wspierają kulturę. Wśród półfinalistów znalazł się PKO Bank Polski wraz z Inteligo Financial Services za wsparcie programu Polskie Sztuczne Serce. O tym, do kogo trafi nagrod ...

9

Wesołego Alleluja !!!

Gdy rozpoczynaliśmy przygodę ze SzkolneBlogi.pl, nie spodziewaliśmy się nawet takiego odzewu z Waszej strony. Niezmiernie cieszy nas, że jesteście z nami oraz to, że w tak aktywny sposób uczestniczycie w projekcie. Wasze zaangażowanie często bywa dla nas inspiracją i dodatkowym bodźcem do stałej pra ...

2

SKO w liczbach

Szkolne Kasy Oszczędnościowe działają od ponad 75 lat. PKO Bank Polski niezmiennie wspiera edukację finansową dzieci i młodzieży. Dziś przedstawiamy SKO w liczbach. Statystycznie rzecz ujmując…

4

Konkurs „Dbamy o środowiSKO”

Chronicie środowisko? Wasza szkoła systematycznie prowadzi akcje związane z edukacją ekologiczną uczniów? Jeśli „tak”, to nowy konkurs SKO „Dbamy o środowiSKO” jest właśnie dla Was. Na zwycięskie szkoły czekają nagrody!

16

Radio Dzieciom

Już dziś na antenę I programu Polskiego Radia wracają nasze audycje nadawane w ramach Radia Dzieciom pod hasłem „ SKO – Słuchaj, Kalkuluj, Oszczędzaj”. Bohaterowie, których dobrze znacie z „Barwo Banku” - Kasia, Bankus, Jan Ekspert i Detektyw Oszczędek będą w tym tygodniu mówić o ekologii.

2

W oku kamery :)

Wielu z Was, na swoich blogach umieszcza nie tylko teksty i zdjęcia ale też materiały multimedialne. Zainspirowani Waszymi pomysłami postanowiliśmy zrobić to samo! SKO ma zaszczyt zaprosić Państwa na krótki „seans filmowy”.

5

Wyniki drugiego etapu konkursu na „SKO Blog miesiąca"

Za nami drugi etap konkursu na Szkolne Blogi. W każdym z pięciu etapów nagradzamy wybrane 3 zwycięskie Blogi.

1

Obudźcie się na wiosnę!

Za oknem już definitywnie rozpoczęła się wiosna. Długo czekaliśmy aby temperatura zaskoczyła nas „na plus” ;). Z tej okazji mamy dla Was propozycję. Zamieśćcie na swoich blogach informacje dotyczące Waszych rodzinnych stron.

4

Jesteśmy z Wami!

W wielu Waszych kalendarzach 5 kwietnia z pewnością zaznaczony był na czerwono i pogrubioną linią. Egzamin szóstoklasistów to stresujący moment w życiu młodego człowieka. Pierwszy z trzech wielkich, ogólnopolskich sprawdzianów, do których będziecie musieli przystąpić.

2

Zmiany w regulaminie Konkursu „SKO Blog miesiąca”!

Tak jak już zapowiadaliśmy, zmieniliśmy regulamin konkursu „SKO Blog miesiąca”. Dotychczasowe rozwiązanie, które zakładało merytoryczną ocenę blogów przez użytkowników platformy nie spełniło Waszych i naszych oczekiwań i przyczyniło się do powstania atmosfery niezdrowej rywalizacji. Szkolne Blogi ro ...

6
1