26.04.2011

Dobroczyńca Roku 2010

Trwa konkurs „Dobroczyńca Roku 2010”. Jeszcze do 30 kwietnia możemy zagłosować na tych, którzy skutecznie pomagają innym oraz wspierają kulturę. Wśród półfinalistów znalazł się PKO Bank Polski wraz z Inteligo Financial Services za wsparcie programu Polskie Sztuczne Serce. O tym, do kogo trafi nagroda zadecydują Internauci.

- Powiem najprościej i najkrócej jak można. Konkurs „Dobroczyńca Roku” jest ważny, bo promuje tych, którzy czynią dobro. Choć brzmi to banalnie, to niestety wciąż zbyt mało jest takich firm, które mając więcej, chcą się dzielić z potrzebującymi. Dlatego o firmach wspierających drugiego człowieka, finansujących rozwiązania systemowe, trzeba mówić głośno i po imieniu – dobroczyńcy – mówi Henryka Bochniarz, prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, członek kapituły konkursowej.

 

Laureatami konkursu zostają Ci, którzy angażują się w działania o charakterze społecznym i kulturalnym. PKO Bank Polski oraz Inteligo Financial Services S.A  wsparli program Polskie Sztuczne Serce prowadzony  przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Dzięki temu w 2010 roku skonstruowano m.in. system „Religa Ext”. W jego skład wchodzi nowy typ sztucznego serca oraz sterownik nowoczesnej generacji. Urządzenia już zostały eksperymentalnie użyte w polskich klinikach. Dzięki  środkom przekazanym przez PKO Bank Polski oraz Inteligo Financial Services S.A możliwe stanie się także kontynuowanie prac nad protezą serca dla dzieci „Religa PED”.

 

Jak wspomnieliśmy, o tym kto zwycięży w konkursie zadecydują internauci. Jeśli chcielibyście (tutaj prośbę kierujemy głównie do nauczycieli oraz rodziców i opiekunów uczniów uczestniczących w programie SKO) wspomóc nas w rywalizacji o tytuł „Dobroczyńcy Roku” to wystarczy dosłownie kilka „kliknięć”. Głosować można na następujących stronach:

 

 

Każdy internauta może oddać jeden głos dziennie. Aby zagłosować na PKO Bank Polski oraz Inteligo Financial Services S.A należy:

 

  1. Wybrać nasz Bank w kategorii „Współpraca firmy z organizacją pozarządową. Duża firma”. przez zaznaczenie pod opisem pola "Wybierz".
  2. Po dokonaniu ostatecznego wyboru kliknąć "Oddaj głos".
  3. Wypełnić formularz głosowania, którzy wyświetli się po zaznaczeniu pola "Oddaj głos".
  4. Zaakceptować regulamin konkursu.
  5. Zaznaczyć pole "Wyślij".
  6. Otworzyć link aktywacyjny, przesłany na wskazany w formularzu głosowania adres e-mail.

 

Z góry dziękujemy za poparcie, którego zdecydowaliście się nam udzielić. Wśród wszystkich głosujących organizatorzy konkursu rozlosują nagrody - płyty zespołu Me Myself and I, oraz bilety do Teatru Kamienica w Warszawie.

9
Komentarze