1 2 3 następna ostatnia


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to blisko 90-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze

Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...

6

SKO Blog Miesiąca

Poznaj laureatów konkursu na Szkolnych Blogach.

32

ICE, czyli numer, który warto zapisać w swoim telefonie

Numer ICE, z angielskiego: In Case of Emergency (czyli dosłownie „w nagłym wypadku”) to numer, z którego w razie konieczności skorzysta zespół ratowniczy, kiedy nikogo z bliskich nie będzie przy osobie poszkodowanej w trakcie udzielania pomocy.

18

Myślisz, że wiesz wszystko na temat ekologii i cyberbezpieczeństwa?

Rozwiąż Test wiedzy SKO i przekonaj się czy zdobędziesz 10/10 punktów!

35

Kradzież tożsamości: jak chronić swoje dane osobowe?

Kradzież tożsamości to poważny problem, który może spotkać każdego - niezależnie od tego, czy dane podajemy w internecie, czy w realnym życiu. Czym jest kradzież tożsamości? Odpowiedź poznasz w tym wpisie.

8

SKO Blog Miesiąca

Sprawdź, kto wygrał :-)

66

Światowy Dzień Oszczędzania

Kiedy przypada i dlaczego w ogóle obchodzimy to święto?

40

Triki, które pozwolą Ci oszczędzać energię w smartfonie

Jeśli rozsądnie korzystamy z urządzeń elektronicznych, oszczędzamy energię elektryczną, pieniądze, a przede wszystkim chronimy środowisko.

48

Slow fashion czy fast fashion? Oszczędzanie jest w modzie!

Slow fashion, czyli zrównoważona moda to moda ekologiczna, w ramach której ograniczany jest lub eliminowany negatywny wpływ na środowisko zarówno na etapie projektowania, produkcji, jak i dystrybucji odzieży. W jaki sposób? Na przykład poprzez zmniejszanie zużycia wody oraz wykorzystywanie materiałó ...

19

5 wskazówek, które pomogą Ci oszczędzać zdrowie

Z czym kojarzy Ci się słowo oszczędzanie? Pewnie z oszczędzaniem pieniędzy 😊 W tym wpisie udowodnię Ci, że oszczędzanie może odnosić się również do zdrowia. Jak to możliwe?

34
1 2 3 następna ostatnia