06.04.2011

Obudźcie się na wiosnę!

Za oknem już definitywnie rozpoczęła się wiosna. Długo czekaliśmy aby temperatura zaskoczyła nas „na plus” ;). Z tej okazji mamy dla Was propozycję. Zamieśćcie na swoich blogach informacje dotyczące Waszych rodzinnych stron.

Kiedy dni zaczynają robić się cieplejsze i dłuższe, po prostu nie chce nam się siedzieć w domu. Po długiej i męczącej zimie mamy ochotę korzystać ze świetnej pogody. Według najnowszych badań istnieje korelacja nie tylko między promieniami słońca, a naszym samopoczuciem ale także pomiędzy wydajnością naszego organizmu. Lepiej organizujemy swój czas , chętniej podejmujemy wyzwania. Gdy aura nas rozpieszcza, rodzi się ochota na weekendowe wojaże i spacery. Wiele osób szuka ciekawych, pięknych miejsc, do których można udać się na wycieczkę.

 

obudźcie się na wiosnę 1

 

Tutaj pojawia się wiosenne wyzwanie dla Was. Pokażcie nam swój świat! Chcemy poznać Waszą okolicę. Opiszcie krótko to co warto zobaczyć. Zróbcie zdjęcia, może filmy. Zachęćcie innych użytkowników Szkolnych Blogów aby na „majówkę” wybrali się właśnie do Was. W każdym miejscu w Polsce można znaleźć naprawdę magiczne zakątki. Wykorzystajmy możliwości, które dają nam SzkolneBlogi.pl. Jak wspominaliśmy w poprzednim wpisie, co miesiąc odwiedza nas 100 tys. Osób. Może to być zatem niepowtarzalna okazja by zareklamować swoją miejscowość.

 

Rozpoczynamy akcję pod hasłem „Obudźcie się na wiosnę”. Zwiedzajmy wspólnie z SKO. Niech nasz blog na chwilę stanie się elektronicznym przewodnikiem po zakątkach Polski, w których rozwijają się Szkolne Kasy Oszczędności. Najciekawsze wpisy poznają pracownicy całego PKO Banku Polskiego, wśród Nich trwa podobna akcja. W końcu, jak na największy bank w kraju przystało, placówki działają w całej Polsce. Szukamy miejsc, do których chce się wracać takich, których nie znajdziemy w przewodnikach.

 

obudźcie sie na wiosne 2

 

Szukamy miejsc, o których dowiedzieć możemy się jedynie od Was…

4
Komentarze