11.04.2011

Radio Dzieciom

Już dziś na antenę I programu Polskiego Radia wracają nasze audycje nadawane w ramach Radia Dzieciom pod hasłem „ SKO – Słuchaj, Kalkuluj, Oszczędzaj”. Bohaterowie, których dobrze znacie z „Barwo Banku” - Kasia, Bankus, Jan Ekspert i Detektyw Oszczędek będą w tym tygodniu mówić o ekologii.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak pozbyć się wstrętnych spalin, jak odetchnąć świeżym powietrzem, jak oszczędzać wodę, gdzie można spotkać świstaka, kozicę czy niedźwiedzia oraz co jest niezbędne do życia każdego organizmu, poproście rodziców o włączenie Radia Dzieciom o godzinie 19:30 w Pierwszym Programie Polskiego Radia.

 

Ilustracja Brawo Bank

 

W kwietniu audycje będą nadawane przez najbliższy tydzień. Emisje kolejnych są zaplanowane w czteromiesięcznych cyklach tj. od kwietnia do lipca, od września do grudnia i od marca do czerwca 2012 r. Najbliższe terminy audycji to:

- od 11 do 15 kwietnia

- od 16 do 20 maja

- od 6 do 10 czerwca

- od 27 czerwca do 1 lipca

 

Bohaterów audycji na pewno znacie już z wydawnictwa „Brawo Bank”. Kasia, Bankus, Jan Ekspert i Detektyw Oszczędek będą przekazywać wam swoją wiedzę, ale także bawić. W programach pojawiać się będą eksperci z PKO Banku Polskiego, nie zabraknie również zagadek dla słuchaczy i piosenek - nowych oraz tych, znanych i lubianych, jak „SKO to jest to”.

 

Serdecznie zapraszamy do słuchania i zabawy. Już dziś o godzinie 19:30 w Pierwszym Programie Polskiego Radia.

2
Komentarze