Witaj
na platformie blogowej Szkolnych Kas Oszczędności
Załóż blog swojej szkoły, pokaż nam jak oszczędzasz i wygrywaj nagrody! Dzięki wirtualnej kronice zaoszczędzisz czas i pieniądze. A przecież o to chodzi w SKO! Zobacz jakie to proste! więcej
Najnowsze wpisy na blogach
-
-
-
-
Dnia 03.01.2017r. odbyła się wycieczka do planetarium i Banku PKO BP w Łodzi. Podczas wycieczki były obecne klasy VB i VA. Opiekunami wycieczki były panie: Agnieszka Filipowska, Magdalena Wilczyńska, Monika Milczarek i Ewa Wojtasik.
23
-
-
-
W dniach 11-13 stycznia 2017r. odbyła się wycieczka autokarowa do Warszawy. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Teatrze Polskim, w którym dzieci obejrzały spektakl pt. "Podróże Guliwera". Bilety zostały zasponsorowane przez Bank PKO.
30
Tymek kl3