1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

LIST DO ŚW. MIKOŁAJA

Miło nam poinformować, że w tegorocznym XIII Ogólnopolskim Konkursie na list do św. Mikołaja organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w kategorii uczniów 13-15 lat pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy VII B Maria Sroka. Gratulujemy i

75

Maciek Blogowiczem Miesiąca Listopada

Rywalizacja była bardzo ostra, ale to Maćkowi Czyszczoniowi z kl. IIIb udało się wygrać w listopadzie. Napisała ona prawie 1006 komentarzy.

286

Klasa IIIc odkrywała Solilandię w Kopali Soli w Wieliczce.

Za siedmioma korytarzami za siedmioma tunelami znajduje się bajkowa kraina Solilandia. Uczniowie klasy IIIc w dniu 28 XI 2017r wzięli udział w wędrówce po zjawiskowo pięknych solnych podziemiach Kopalni Soli „ Wieliczka”. Oto relacja z wycieczki.

119

Odblaski pierwszaków cz.2

W dzisiejszym wpisie prezentujemy odblaski.

161

Odblaski pierwszaków.

Zadaniem tegorocznego konkursu dla naszych pierwszaków było wykonanie odblasku. Prawie połowa pierwszaczków zgłosiła do konkursu swoje prace.

159

Sukcesy w szachach

21.11.2017r. odbyły się IGRZYSKA DZIECI POWIATU NOWOTARSKIEGO W SZACHACH. Nasza szkoła zajęła I miejsce zespołowo i awans do Wojewódzkich drużynowych Igrzysk Dzieci w Myślenicach 29.11.17r. (B. Paternoga, O. Sachnik, S. Lis, S. Kras)

74

Kwestujemy dla dzieci niepełnosprawnych

W niedzielę 26.11.2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kweście na rzecz podopiecznych rabczańskiego koła zrzeszającego osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

201

Zajęcia edukacyjne w Muzeum Górali i Zbójników

Uczniowie klas 5 uczestniczyli w zajęciach w ramach projektu „Sztuka na kółkach” na terenie Muzeum Górali i Zbójników w DOMU POD TRZEMA MADONNAMI (chałupa góralska z 1884 r.). Zajęcia dotyczyły dziedzictwa kulturowego, zwłaszcza dziedzictwa lokalnego.

106

Nowi przyjaciele Żyrafki Lokatki

Rozpoczynamy prezentacje członków SKO SP2, którzy rozpoczęli swoja przygodę z oszczędzaniem w roku szkolnym 2017/2018.

176
1 2 3 następna ostatnia