1 2 3 4 97 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

LEW CZY KUNA?

Kiedy wyjeżdżamy do obcego państwa, najczęściej używamy pieniędzy innych niż w Polsce. Zbliżają się wakacje, niektórzy z nas spędzą je po za granicami Polski, dlatego tak ważna jest znajomość walut obcych krajów. Z ich poznawaniem zmierzyła się klasa IIIc.

28

Mamy już 60 tabliczek

Chętnych na zbieranie pieniążków w tabliczkach oszczędności jest bardzo wielu, dlatego musieliśmy wprowadzić listę zapisów oczekujących na pobranie tabliczki.

29

Sukces Maćka w wymyślaniu haseł

Maciek Czyszczoń z kl. IIb okazał się bardzo pomysłowym i kreatywnym blogowiczem. Wziął udział w konkursie na blogu ZS1 w Kole i znalazł się w trójce nagrodzonych.

29

Co zrobić z plastikowych butelek

Dzisiejszy wpis jest jeszcze w temacie wczorajszego święta Ziemi. Recykling pozwala przekształcić stare niepotrzebne przedmioty i nadać im nowe życie. Ponadto zmniejsza ilość śmieci i odpadków, przez co oszczędza środowisko.

28

22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi – to nazwa akcji prowadzonych corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowany ...

46

Kiermasz wielkanocny z przesłaniem

W dniach 6-12 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Było świątecznie i wiosennie. Zysk z kiermaszu - 850zł - zostanie przekazany na programy misyjne związane z pomocą głodującej Afryce i Syrii organizowane przez Salezjański Wolontariat Misyjny i Unicef.

31

Rejonowy konkurs literacki na wiersz „Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie”

Zdrowe odżywianie należy szeroko promować, gdyż jest to podstawa naszego zdrowia. Należy również szanować, nie marnować żywności. Jedną z form promocji jest przekaz literacki, dlatego ogłaszamy konkurs literacki pod hasłem „Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie” dla regionu detalicznego ma ...

34

„Batonik dla Afryki” - akcja zakończona

Koniec Wielkiego Postu zakończył nasza akcję charytatywną zwaną krótko „Batonik dla Afryki”.

48

SUKCES W KONKURSIE LITERACKIM „NA TATRZAŃSKIM SZLAKU”

Nasza uczennica Sylwia Kras z kl. IIIc wzięła udział w konkursie literackim „NA TATRZAŃSKIM SZLAKU” XII EDYCJA 2016/2017 - W GÓRACH … SZKOLE ŻYCIA i zajęła II miejsce . Tematem konkursu były Tatry, refleksje nad pięknem i magią tego wyjątkowego miejsca, związki człowieka z naturą oraz perspektywy i ...

23

Lekcja z bankowości.

Nasza matematyczka Pani Kasia Patalita przeprowadziła w klasie IVB, VA, VB zajęcia na podstawie nowych materiałów edukacyjnych opracowanych przez PKO BP. Zrealizowane zostały treści z opracowania "Czy mogę mieć jeden numer rachunku bankowego przez całe życie"

22
1 2 3 4 97 następna