1 2 3 następna ostatnia


SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Jak się zarejestrować i kilka podpowiedzi

Czytając ten wpis dowiesz się: jak się zarejestrować do serwisu szkolne blogi, jak zalogować, jak wstawić avatar, jak się kontaktować z blogami.

3

Pierwszaki poznają SKO

Październik - miesiąc oszczędności, więc najlepszy czas aby do SKO oszczędzających dołączyły pierwszaki. Kilka dni temu mieli Ślubowanie i zostali pełnoprawnymi uczniami szkoły co również uprawnia ich do wstąpienia w szeregi SKO-wiczów.

37

Sposoby na to jak oszczędzać w domu czyli jak zmniejszyć domowe koszty

Chociaż mogłoby się wydawać, że ten temat dotyczy tylko dorosłych, ale czy dzieci też nie mogą dołączyć się do niektórych podanych sposobów oszczędzania. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach

50

Promocja SKO wśród rodziców.

Po zachęcaniu rodziców, na naszym szkolnym blogu, do zakładania swoim dzieciom kont SKO, przyszła kolej na promocje poprzez bezpośredni kontakt z nimi.

33

Statkiem przez szkolne lata

Bo nauczyciel jest kapitanem co na okręcie dookoła świata płynie z nami przez szkolne lata

35

Kochani Nauczyciele

"Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny".

60

Oszczędzanie spełnia marzenia- konkurs na gazetkę klasową

Systematyczne odkładanie nawet niewielkich kwot pieniędzy to bardzo cenny nawyk. Istnieje wiele powodów, dla których warto regularnie oszczędzać nawet niewielkie kwoty. Jednym z nich jest spełnianie swoich marzeń. Tegoroczna tematyka październikowych klasowych gazetek będzie nawiązywała do oszczędza ...

38

UWAGA KONKURSY !!!!

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskich konkursach plastycznych.

39

Przedsiębiorczość i pomaganie

Dochód z wielu akcji zarobkowych przeznaczamy na pomoc potrzebującym. Opowiada o tym nasza opiekuna SKO Małgorzata Róg w filmiku nakręconym przez Salezjański Wolontariat Misyjny "Młodzi Światu", z którym nasze SKO SP2 Rabka od kilku lat współpracuje.

57
1 2 3 następna ostatnia