1 2 3 4 92 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA GRĘ PLANSZOWĄ ŻYRAFKI LOKATKI

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Planszowe rozgrywki z Żyrafką Lokatką ”.

15

Materiały edukacyjne dla dzieci

Jak mądrze wydawać pieniądze? Tego SKO-wicze dowiedzą się grając w grę "Sklep".

19

Kolejne tabliczki oszczedności.

Oszczędzanie przy pomocy Tabliczek Oszczędności jest coraz bardziej popularniejsze w naszej szkole.

44

Ranking SKO za I półrocze

Minęło półrocze, czas na podsumowanie.

23

"Dziewczynka z zapałkami w DPS Smrek

Uczniowie klasy IIc 26 stycznia odwiedzili mieszkańców i pracowników DPS Smrek w Rabce – Zdroju, którzy przyjęli nas w miłej i serdecznej atmosferze. Jej celem było zaszczepienie w dzieciach szacunku do osób starszych, zwłaszcza chorych i opuszczonych.

26

Podsumowanie „Ferii z szkolnym blogiem”

Zakończyły się ferie. Niektórzy z was podjęli wyzwania stawiane na naszym szkolnym blogu w czasie ferii. Czas na podsumowanie i nagrody.

27

Spakowane i wysłane

Chociaż czasu mieliśmy niewiele, musieliśmy zdążyć przed naszymi feriami, to udało się wykonać kilka prac na konkurs ogłoszony przez Publiczną Szkołę Podstawową w Chotkowie oraz PKO BP w Żaganiu "IDZIE LUTY, ZAPROJEKTUJ BUTY dla Lokatki i Hatetepesa z logo SKO".

15

Konkurs #FerieZJuniorem – zróbcie zdjęcie i wygrywajcie nagrody

Pokaż, jak uczysz dzieci bankowości i wygraj smartfona Huawei Honor8, przenośną klawiaturę Microsoft Universal Foldable lub zestawy gier planszowych. Aby je zdobyć wystarczy zamieścić fotografie z #FerieZJuniorem na Twitterze, Instagramie lub Facebooku

37
1 2 3 4 92 następna