1 2 3 następna ostatnia

Czy wiesz, jakie mamy dzisiaj święto?
Oczywiście 9. urodziny Szkolnych Blogów! :)
101
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Blogowa Akademia Pieniadza - Jak w banku

Dzisiejszy wykład naszej Akademii to przedruk artykułu z 4 numeru 2012 r. "Brawo Banku". Gdy ten numer się ukazał, w naszej szkole nie istniało jeszcze SKO i nie mieliśmy dostępu do tego czasopisma. W naszych następnych wpisach będziemy powracać do nieznanych nam numerów Brawo Banku.

13

Blogowa Akademia Pieniądza - polski złoty.

Z dzisiejszego wykładu dowiecie się o historii polskiego grosza.

1
1 2 3 następna ostatnia