1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto wygrał 8. etap konkursu?
31
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Echa Poetica – konkurs recytatorski

Dnia 13 maja 2019r. odbył się w Nowym Targu etap rejonowy XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego.

6

Zdrowe odżywianie lub niemarnowanie żywności

Zdrowe odżywianie i niemarnowanie żywności to temat na miesiąc MAJ.

12

Uczniowie naszej szkoły w Niemczech

W dniach od 28 kwietnia do 5 maja 2019 roku, 24 uczniów z klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju już po raz czwarty brało udział w warsztatach muzycznych w ramach projektu „Trójkącik Weimarski”, które odbyły się w Norhausen (Niemcy).

14
1 2 3 następna ostatnia