1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź swoją wiedzę :)
24
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Pamięć jest w nas

Uczniowie Naszej Szkoły jak co roku uczcili pamięć dnia 11 listopada, kiedy wspominamy tych, którym zawdzięczamy Wolność. W tym roku już po raz 101 cieszyliśmy się z odzyskanej niepodległości. Ta rocznica zawsze jest wyjątkowa, ponieważ definiuje naszą przynależność narodową, uświadamia wartość suwe ...

7

Prezent dla Rabcia

5 listopada do klasy III C zawitał niecodzienny gość - aktorka Teatru Lalek Rabcio, a zarazem Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Rabcia – Krystyna Kachel.

49
1 2 3 następna ostatnia