1 2 3 4 94 następna

Kreatywnie z Lokatką
Przeczytaj książeczkę o Kubie Pieniążku i przygotuj plakat zachęcający Twoich kolegów do bycia przedsiębiorczymi.
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Godzina Dla Ziemi !

I ty możesz pomóc w odzyskiwaniu energii ! Oszczędzanie energii = Oszczędzanie pieniędzy

24

Pierwszy dzień wiosny inaczej

Dla uczniów naszej szkoły pierwszy dzień wiosny, który jest zarazem "dniem wagarowicza" był tego roku trochę inny. 21 marca zostało bowiem uroczyście otwarte i udostępnione boisko szkolne połączone z placem zabaw.

38

Mała przedsiębiorczość o wielkim sercu

Tym razem do grona małych przedsiębiorców o wielkim sercu dołączyła klasa III D.

92

Wiemy dużo o Świętym Janie Pawle II

W dniu 9 marca 2017roku uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach do I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II - „ Którędy do nieba?”.

33

Robimy zakupy

Kilka dni temu drugoklasiści uczyli się robić zakupy, przede wszystkim ważnej umiejętności liczenia pieniędzy, ile należy dać do kasy, co jest tańsze a co droższe i o ile.

30

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"...

16 marca 2014r., czwartek, odbył się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"... Jak co roku nasi uczniowie również brali udział w tym matematycznym konkursie.

47

Śniadanie to podstawa - Blogowa Akademia Zdrowego Żywienia

Dzisiejszy wpis jest uzupełnieniem ankiety Żyrafki Lokatki na Szkolnych Blogach. Śniadanie to baza i energetyczna podstawa na cały dzień. Z dzisiejszego wykładu dowiecie się co należy jadać na śniadanie. Pomysły pochodzą od mam, babć naszych uczniów SKO-wiczów.

57

Kolejni zbieracze

Chętnych na zbieranie pieniążków w tabliczkach oszczędności jest bardzo wielu, dlatego musieliśmy wprowadzić listę zapisów oczekujących na pobranie tabliczki.

26

PROMUJEMY SKO W SZKOLE

W czasie marcowego czwartkowego zebrania z rodzicami Emilka i Hubert z klasy V D zachęcali rodziców do tego, aby ich dzieci zaczęły oszczędzać w Szkolnej Kasie Oszczędności.

30
1 2 3 4 94 następna