1 2 3 następna ostatnia

Kto wygrał...
w Konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach?
12
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

24 kwietnia 2019 r. nasza szkoła uczciła rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja uroczystą akademią.

1

22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi – to nazwa akcji prowadzonych corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Na obchody składa się zwykle wiele wydarzeń organizowany ...

2

Wielka Polewacka i Dziady Śmigustne

Dziady śmigustne zwyczaj ludowy związany ze Świętem Wielkiej Nocy. Każdego roku kawalerowie, przywdziewają własnoręcznie tworzone słomiane stroje i organizują świąteczny pochód.

5

NIEDZIELA PALMOWA W RABCE - ZDRÓJ

Niedziela Palmowa jest jednym z trzech ważnych wydarzeń poprzedzających Wielkanoc. W Kościele katolickim kończy okres Wielkiego Postu i rozpoczyna Wielki Tydzień - okres upamiętniający ukrzyżowanie i śmierć Chrystusa na Krzyżu. Nazwa tego dnia pochodzi od wprowadzonego w XI wieku zwyczaju święcenia ...

8

Pomysł na "przerwę"

Mama ucznia z klasy II b wpadła na pomysł, jak urozmaicić dzieciom przerwy.

11

Dzień Kolorowej Skarpetki

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa.

11
1 2 3 następna ostatnia