1 2 3 następna ostatnia

Gdy za oknem zimno lub plucha
Lokatka uśmiecha się od ucha do ucha
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Wycieczka do Włoch- część III.

Nauczyciele naszej szkoły również oszczędzają, mają własne konto SKO na które wpłacają pieniądze, które później przeznaczają na wycieczkę. Każdego roku odwiedzają inny zakątek Europy. W tym roku szkolnym, w czasie ferii zimowych udali się do Włoch.

34

Wyniki konkursu "Cyberprzemoc. Zagrożenia w sieci".

Zadaniem uczestników Konkursu jest przedstawienie w formie komiksu treści propagujące bezpieczeństwo w Internecie, realne zagrożenia czyhające w Sieci na użytkownika komputera lub innych urządzeń mobilnych.

64

O bezpieczeństwie nigdy dosyć!

W tym roku szkolnym pierwsze klasy mają zaplanowany cykl spotkań z funkcjonariuszami służb ratowniczych i porządkowych, dbających o nasze bezpieczeństwo.

47

Sieciaki.pl – poznaj bezpieczny Internet

Na zajęciach uczennice i uczniowie klasy III B i IIIc pod okiem swoich wychowawczyń i szukali odpowiedzi na pytania: - Jak chronić się przed zagrożeniami w sieci? - Gdzie szukać pomocy?

32

Ogólnopolski konkurs dla wszystkich blogowiczów

Wytęż swoją wyobraźnię i wykonaj niepowtarzalną zakładkę do książki w dowolnym formacie i dowolną techniką!

26

LEW CZY KUNA?

Kiedy wyjeżdżamy do obcego państwa, najczęściej używamy pieniędzy innych niż w Polsce. Już za 4 miesiące wakacje, niektórzy z nas spędzą je po za granicami Polski, dlatego tak ważna jest znajomość walut obcych krajów. Z ich poznawaniem zmierzyli się trzecioklasiści.

56

Zrezygnuj z batonika, chipsów, cukierków, czy czekoladki, by wspomóc dzieci w Afryce.

Już po raz piąty w Wielkim Poście ruszamy z akcją zwaną krótko "Batonik dla Afryki" Pieniądze, które miałeś wydać na słodkie przysmaki, wrzuć do misyjnej skarbonki, którą przygotuje w swojej sali każda klasa.

49

Kolejne tabliczki

Do końca lutego zebraliśmy 108 tabliczek. Najwięcej tabliczek uzbierała kl. IIIa - 28, potem kl.IIIa-18 i kl. Ia - 17 tabliczek. Najlepszymi zbieraczami są Marysia Ś. z kl. Ia i Julia D. z kl. IIIc po 6 tabliczek, 4 tabliczki mają - Maciej Cz. z kl.IIIb, Zuza B, Adrian S. z kl. IIIc, Iga M. z kl. I ...

26

Wycieczka do Włoch - część II.

Nauczyciele naszej szkoły również oszczędzają, mają własne konto SKO na które wpłacają pieniądze, które później przeznaczają na wycieczkę. Każdego roku odwiedzają inny zakątek Europy. W tym roku szkolnym, w czasie ferii zimowych udali się do Włoch.

23
1 2 3 następna ostatnia