1 2 3 następna ostatnia

Potrafisz zatrzymać lato?
Podpowiem Ci jak to zrobić :-).
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

WIELKA MOBILIZACJA - wszyscy głosujemy, aby wygrać!!!!

Od 10 sierpnia do 10 września 2017r. trwa głosowanie na prace konkursowe w "Konkursie dla SKO" - etap krajowy.

10

Zdrowa lemoniada na upały!!!

Nic tak nie orzeźwia jak świeża, schłodzona lemoniada. Po co kupować, skoro można zrobić lemoniadę samemu, o wiele lepszą i zdrowszą? Gwarantuję, że już nigdy nie wybierzesz się do sklepu po lemoniadę! Podaje dwa przepisy, obie są przepyszne. Podaje dwa różne przepisy, ale obie lemoniady sa super !! ...

11

Mamy nagrodę I stopnia w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności edycja 2016/2017

W edycji 2016/2017 ponad pół tysiąca placówek z całej Polski przygotowało elektroniczną prezentację, w której zaprezentowało swoje całoroczne działania związane między innymi z: edukacją ekonomiczną, nauką ekologii, prowadzeniem bloga na platformie SzkolneBlogi.pl.

25

Co jeszcze było w minionym roku szkolnym? - Warsztaty rzeźbiarskie.

Czym się różni rzeźba od płaskorzeźby? Do czego służy pobijak? Jak prawidłowo trzymamy dłuto?.... Na te i wiele innych pytań uczniowie klas 5 znaleźli odpowiedź na warsztatach z rzeźby prowadzonych przez pana Krystiana Luberdę ze Stowarzyszenia Artystów Lilianna Drzewiej z Rabki-Zdroju.

8

Propozycje zdrowych napojów na upały

Podczas upałów wzrasta zapotrzebowanie organizmu na płyny, zwłaszcza u osób prowadzących aktywny tryb życia. Co wybierać?

14

KONKURS !!!!!

Uwaga!!! Lokatka ogłosiła wydłużenie terminu składania prac "Brawo Bank" -" Koszulka Kibica"

11

Co jeszcze było w minionym roku szkolnym...? X Zlot Szkół im. Władysława Orkana

W dniu 7 czerwca 2017 r. przy Domu Władysława Orkana „Orkanówce” w Porębie Wielkiej odbył się X Zlot Szkół Podstawowych i Gimnazjów im. Władysława Orkana, zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Niedźwiedziu

13
1 2 3 następna ostatnia