1 2 3 następna ostatnia

Lubisz wakacyjne smakołyki?
Przeczytaj ten wpis i dowiedz się jakiego jedzenia unikać podczas letniego wypoczynku.
Blog SKO

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

SKO SP 2 RABKA ZDRÓJ

Witamy na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój. W naszej szkole po reaktywacji działamy od 2012 roku. Pokażemy i opiszemy tutaj nasze działania powiązane z życiem szkoły. Zapraszamy do czytania naszego bloga.

Jak wygląda bank w środku? Zajęcia z bankowości dla najmłodszych

2 czerwca br. kolejna klasa, tym razem z klasa IIIe zakończyła cykl zajęć prowadzonych Banku BP w Rabce-Zdrój.

86

„Liczbolandia” już za nami!

Chociaż od wydarzenia minęło już ponad miesiąc, to jednak nie zapomnieliśmy i pragniemy z opóźnieniem ale z wielkimi gratulacjami napisać o tym konkursie klas trzecich.

48

Dla Julki

Dnia 30 maja odbył się w naszej szkole kiermasz charytatywny na rzecz Julki, uczennicy naszej szkoły.

42

Mamy kolejne wyróżnienie w Konkursie " SKO Blog Miesiąca"

Po raz drugi w tym roku szkolnym znaleźliśmy się w gronie pięciu wyróżnionych szkół , tym razem w miesiącu maju.

37

TURNIEJ SZACHOWY

25 maja odbył się finałowy turniej szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce - Zdrój, w którym uczestniczyło 20 zawodników z klas drugich. Turniej rozegrany został w ramach projektu ,,Szachy w szkole" realizowanego od dwóch lat przez Danutę Schmidt i Urszulę Patraj.

37

Wycieczka do Energylandii

25 maja 2017 r. uczniowie klasy I b byli na wycieczce w Zatorze /Energylandia – Rodzinny Park Rozrywki/, którą wygrali jako „najsympatyczniejsza klasa na Podhalu”. Wycieczka zaczęła się w strugach deszczu, ale dobre humory dzieci i opiekunów sprawiły, że zaświeciło słońce.

51

PKO KONTO PIERWSZE dla uczniów powyżej 13 roku życia - zajęcia dla uczniów klas szóstych

Szóstoklasiści kończą 13 lat, dlatego Pani Marzena Bulik pracownik Banku PKO BP 7 czerwca spotkała się w naszej szkole właśnie z uczniami klas VI.

30

Jak odżywiać się zdrowo i nie przepłacać - odsłona trzecia

W tym wpisie chcę podzielić się z Wami kolejnymi sposobami wypracowanymi przez Olgę Pietraszewską, autorkę bloga lifestylowego Make Happy Day. kolejne 3 sposoby na to, jak odżywiać się zdrowo i nie przepłacać.

26

SZKOŁA DOBREGO WYCHOWANIA

Miło mi poinformować, że uzyskaliśmy maksymalne wartości z każdego zadania a co za tym idzie certyfikat SZKOŁY DOBREGO WYCHOWANIA!!!!

21

Sukces grupy uczniów z klasy IVa-

Uzniowie naszej szkoły w składzie: Szymon Hornik, Anna Jajecznica, Dominika Knurowska, Karolina Pędzimąż oraz Bartosz Chyła, pod opieką wychowawcy Jolanty Haniaczyk oraz wsparciu i pomocy rodziców zdobyli główną nagrodę w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Eksperyment łańcuchowy” w kategorii prze ...

21
1 2 3 następna ostatnia