1 2 3 następna ostatnia

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

SKO DŁUGIE

SKO DŁUGIE

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Długiem. W naszej szkole działa SKO. Pozdrawiamy wszystkich oszczędzających uczniów w Szkolnej Kasie Oszczędności. Zapraszamy do czytania i komentowania naszego bloga.

10 zasad bezpiecznych wakacji

Wakacje to czas zabawy, odpoczynku i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominaj jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich. Pamiętaj, że żadna zasada nie daje 100% szans na uniknięcie zagrożeń, ale z pewnością zmniejsza i to znacznie, możliwość stania się ofiarą.

0

Jesteśmy Laureatem

Nasza Szkoła została Laureatem II-giej edycji II-go cyklu Konkursu "Edukujemy-Pomagamy" w Grupie "Konkurujemy". Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w zbieraniu baterii.

2

Dzień Mamy

26 maja obchodzimy Dzień Matki. To święto wszystkich mam. Tego dnia obdarowywane są one prezentami. Oto najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki. Złóż je dziś. Niech będą oryginalne, serdeczne, ale też tradycyjne. Wybierze życzenia na Dzień Mamy

5
1 2 3 następna ostatnia