1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto otrzymał nagrodę za listopadowe blogowanie?
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Dzień Niepodległości

10 listopada 2017 roku w naszej szkole obchodziliśmy szczególne święto, czyli 99 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Tego dnia atmosfera była bardzo podniosła. Uczniowie klasy czwartej przygotowali kotyliony i poprowadzili apel upamiętniający tak ważne wydarzenie.

21

Zwierzaki czekają na twoją pomoc

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich chętnych z naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji "Zwierzaki czekają na twoją pomoc". Akcja miała na celu przyniesienie starych, niepotrzebnych ręczników, koców oraz karmy przeznaczonej dla zwierząt znajdujących się w schronisku w Zielonej Górze. Os ...

21

Pola Nadziei

Nasza szkoła w dniach od 11 października do 20 października 2017 roku wzięła udział w szczytnej akcji "Pola Nadziei" - sprzedaży cebulek żonkili dla hospicjum. Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy przyczynić się do udzielenia wsparcia dla osób chorych i cierpiąc ...

15

ŚDMT

W naszej szkole obchodzono 29 września Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Zostały przeprowadzone w każdej klasie krótkie teściki ze znajomości tabliczki mnożenia oraz konkursy sprawdzające jej znajomość.

4

Wyjazd na basen

27 września dla klasy I, IV, V i VI został zorganizowany wyjazd na basen do Zielonej Góry. Zabawa była świetna. Wszyscy wrócili zadowoleni i zrelaksowani.

4

Wodne szaleństwa

Ostatnie nasze zarobione pieniążki wydajemy na kontynuację rozpoczętych inwestycji - nasz rozwój fizyczny. W przeddzień zakończenia roku już czuliśmy smak wakacji. Beztroskie zabawy w wodzie to nasz żywioł.

108

NAJ SKO-wicze

Tuż przed zakończeniem roku tj. 21 czerwca na apelu szkolnym wręczono nagrody za całoroczną działalność w SKO.

13

Wycieczka rowerowa

Jeszcze przed zakończeniem roku trzecioklasiści wybrali się na wycieczkę rowerową, ale i nie tylko na nią ( o tym w następnych odsłonach). Oto fotorelacja z tej wyprawy.

10

My wciąż zbieramy!

Już niebawem wakacje:) A my dalej oszczędzamy i kolejnych 5 tabliczek zapełniamy. Oto ich właściciele.

26
1 2 3 następna ostatnia