1 2 3 4 34 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili prace do konkursu. Ze względu na bardzo dużą liczbę prac 159 Komisja Konkursowa w porozumieniu z I oddziałem PKO BP w Żaganiu wyznaczyła jeszcze jedną kategorię nagród - Klientów Banku PKO BP. Rozstrzygnięcie w tej kategorii podamy w późniejs ...

22

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Szkolny Konkurs Fotograficzny na najciekawsze zimowe zjawisko pogodowe zakończony.Przez cały miesiąc styczeń czekaliśmy niecierpliwie na efekty spotkań obiektywu z przyrodą.Ośmiu uczestników – sześciu uczniów i dwoje nauczycieli przesłało nam bardzo ciekawe zdjęcia ,a po feriach w środę 15 lutego ...

32

Pomnażamy oszczędności

Po feriach zimowych aż 10. SKO-wiczów powiększyło swoje konta o kolejne 50 zł. Fantastycznie:) Tym sposobem mamy już 85 tabliczek.Oczywiście czekam na kolejne!!!

53

Konkurs regionalny

SKO przy SP nr 3 im. Marii Konopnickiej, PKO BP i Muzeum w KOLE zapraszają uczniów klas 4-6 do konkursu plastycznego. Oto szczegóły:

17

Nowy banknot

Już jutro wchodzi do obiegu nowy banknot o nominale 500 zł. Banknot ów na zlecenie NBP wyprodukowała Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA.

51
1 2 3 4 34 następna