1 2 3 4 37 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

spchotkow

spchotkow

Kolejne Tabliczki

Po długiej przerwie świątecznej mamy kolejnych 6. "Zbieraczy", którzy zgromadzili wymagane 50 złotych w swoich Tabliczkach oszczędności. Oto ONI:

79

Moda z SKO- konkurs!

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zapraszają Was do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: " Moda z SKO". Oto szczegóły:

33

Międzyszkolny Turniej Matematyczny

Na początku kwietnia trzecioklasiści z terenu gminy Brzeźnica rywalizowali w trzyosobowych zespołach w Międzyszkolnym Turnieju Matematycznym , którego organizatorem było SKO przy PSP im. Jana Brzechwy w Chotkowie. I miejsce i złote medale zdobył zespół uczniów kl.III b z Brzeźnicy, srebrne- kl.III ...

22

Blogowiczki marca

Blogowiczem a w zasadzie blogowiczkami marca zostały : Zosia i Martynka z klasy trzeciej. Brawo dziewczynki:)) Od kilkunastu dni mamy nowy miesiąc, a więc szanse na nowy tytuł BLOGOWICZA MIESIĄCA. Zachęcam Was zatem do komentowania i głosikowania.

19

Wierszyki, limeryki o oszczędzaniu

W ramach obchodów Global Money Week (GMW) – Światowego Tygodnia Pieniądza, którego tegoroczna edycja przebiegała w dniach 27 marca – 2 kwietnia pod hasłem „Learn. Save. Earn” – „Ucz się. Oszczędzaj. Zarabiaj", trzecioklasiści wzięli udział w konkursie pt."Wierszyki, limeryki o oszczędzaniu". Wszys ...

36

Projekt "Ptasie radio"

3. kwietnia oglądaliśmy finał projektu"Ptasie radio", którego twórcami byli trzecioklasiści. W czteroosobowych zespołach pracowali nad realizacją tegoż projektu. Popatrzcie jak im wyszło.

45

Góra prezentów

Pod koniec marca dotarła do nas OGROMNA PAKA z prezentami za nagrodę II stopnia. Bardzo serdecznie za nie dziękujemy:))

70

Imieniny Kwietnia

Dzisiaj po raz kolejny, a dokładnie 5. - trzecioklasiści świętowali Imieniny Miesiąca, tym razem kwietnia. Tradycyjnie w holu szkoły sprzedawali ciasta. Ze sprzedaży uzyskali 127 zł i 15 groszy. Super!!! Kolejne zarobione pieniążki trafią na konto klasy:))

67
1 2 3 4 37 następna