09.01.2020

Przeżyjmy to jeszcze raz...😍🤭

7 stycznia br., odbyły się w naszej ,,dwójeczce” Jasełka Bożonarodzeniowe dla rodziców, dziadków, gości i przyjaciół naszej szkoły.

Tego dnia mogliśmy wspólnie uczestniczyć w dwu przedstawieniach – pierwszym przygotowanym przez panią Iwonę Tołstołucką-Świcę podczas którego  uczniowie zarówno z klas młodszych jak i starszych połączyli siły, by pokazać, że w każdym z nas jest dobro, które zwycięża💪😚 oraz drugim z udziałem uczniów UE👏👏👌. Dzięki uprzejmości pani Natalii Modrzejewskiej, asystenta rodzin UE w naszej szkole, wszyscy poznaliśmy zwyczaje i tradycje świąteczne na Ukrainie.   Dodatkową atrakcją była degustacja tradycyjnych dań przygotowanych przez uczniów i rodziców pochodzenia ukraińskiego. Było smacznie i radośnie😋😁 Dziękujemy za obecność 😚