1 2 następna ostatnia

Smombie – kim jest, jak się zachowuje i co zrobić, aby nie stać się smartfonowym zombie
Smombie to osoba, która nie rezygnuje z korzystania z telefonu kiedy idzie po ulicy. W tym samym czasie przemieszcza się, pisze SMS-y, ogląda rolki, gra w gry, prowadzi videorozmowy. Bywa często całkowicie nieświadoma otoczenia. Nie kontroluje sytuacji dookoła siebie i stanowi poważne zagrożenie dro ...
2
Blog SKO

SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie

SP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie

Serdecznie witamy na blogu małej, sześcioklasowej szkoły, położonej w malowniczej wsi Niezabyszewo. Od 2008r. nasza szkoła nosi imię Marszałka Józefa Piłsudskiego, co zobowiązuje nas do wielu aktywnych działań na rzecz szkoły i środowiska. Popularyzujemy wiedzę o finansach, działając w SKO. Staramy się również rozbudzać kreatywność wśród naszych uczniów. Na tym właśnie blogu znajdziecie to, czym chcielibyśmy się z Wami podzielić. Zachęcamy do odwiedzin i komentarzy !

Występy w Bytowskim Centrum Kultury

29 stycznia sala Bytowskiego Centrum Kultury wypełniła się po brzegi. W tym dniu uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się na scenie dla bytowskich przedszkolaków, podopiecznych Ośrodka Terapii Zajęciowej oraz grupy uczniów z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Bytowie.

18

Pierwszy remanent w szkolnym sklepiku

Z inicjatywy uczniów, w tym roku szkolnym, zaczął funkcjonować w naszej placówce niewielki sklepik szkolny.

22

Powiatowy konkurs ekologiczny " Mistrz Ekologii"

Jako jedna z 16 szkół naszego powiatu, bierzemy udział w konkursie ekologicznym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Bytowie.

19

Świętujemy Dzień Babci i Dziadka !

Z bogatym programem artystycznym wystąpili członkowie SKO wraz z kolegami ze szkolnej ławy i przedszkolakami na obchodach Dnia Seniora w Sołectwie Niezabyszewo.

28

Spotkanie z leśniczym Tomirem Kubickim w Leśnictwie Kokoszki

Klasy II, III, IV wybrały się do Kokoszki- leśniczówki leżacej na terenie Nadleśnictwa Przymuszewo.

26

Gwiżdże

Kolejny rok z rzędu zajmujemy I miejsce w XVIII Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych w Tuchomiu.

26

Próbny sprawdzian szóstoklasisty

Szóstoklasiści napisali już próbny sprawdzian po ukończeniu drugiego etapu kształcenia w szkole podstawowej i z niecierpliwością czkają na wyniki.

14

"TYDZIEŃ PROFILAKTYKI" podsumowany!

" Uzależnienia stają się nałogiem, który zmienia i otępia. Są jak karuzela kręcąca się wokół, z dnia na dzień coraz szybciej"

38

Zbiórka w ramach akcji " Góra Grosza". Podsumowanie

Wspólnym przeliczaniem grosików zakończyła się akcja " Góra Grosza". Potwierdziło się powiedzenie -" Ziarnko do ziarnka, a zbierze sie miarka".

23

"Brawo Bank"- konkurs!

Masz zdolności plastyczne ? Lubisz tworzyć ciekawe prace ? Ten konkurs jest dla Ciebie !

18
1 2 następna ostatnia