21.01.2013

Świętujemy Dzień Babci i Dziadka !

Z bogatym programem artystycznym wystąpili członkowie SKO wraz z kolegami ze szkolnej ławy i przedszkolakami na obchodach Dnia Seniora w Sołectwie Niezabyszewo.

W niedzielne popołudnie, 20.01.2013 r. w sali wiejskiej , odbyły się obchody Dnia Seniora Sołectwa Niezabyszewo.

Zdjcie0504.jpg  copy_of_Zdjcie0503.jpg

Uroczystość rozpoczął sołtys pan Kazimierz Olik, który przywitał wszystkich oraz złożył życzenia najstarszym seniorom, i gratulacje parze małżeńskiej, z okazji złotych godów. Do życzeń przyłączył się również przybyły na tą uroczystość Burmistrz Miasta Bytów Ryszard Sylka oraz Dyrektor naszej szkoły Zbigniew Błaszkowski. Symboliczną lampką szampana wzniesiono toast na cześć Seniorów i wspólnie zaśpiewano tradycyjne STO LAT.

DSC02551.JPG  DSC02552.JPG

 

Z bogatym programem artystycznym wystąpili przedszkolacy, członkowie SKO wraz ze swoimi szkolnymi kolegami oraz Zespół Pieśni i Tańca " Kacper i Lenka"

.Zdjcie0518.jpg  copy_of_Zdjcie0521.jpg

Zaproszonym gościom bardzo podobały się wiersze, kolędy, pieśni, tańce i przedstawienie Gwiżdże, prezentowane przez młodych wykonawców. Z przyjemnością i łezką w oku oglądali swoje wnuki, a nawet prawnuki. Owacjom nie było końca.

  DSC02553.JPG

DSC02561.JPG

Po części oficjalnej odbyła się zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin wieczornych. Jednak w tej części imprezy już nie braliśmy udziału.

babcia.jpeg

Do naszych drogich Seniorów, wciąż młodych duchem, kierujemy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, pomyślności i szczęścia w gronie najbliższych.

kwiaty.jpeg

28
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 5
  • 13
Komentarze