09.01.2013

"TYDZIEŃ PROFILAKTYKI" podsumowany!

" Uzależnienia stają się nałogiem, który zmienia i otępia. Są jak karuzela kręcąca się wokół, z dnia na dzień coraz szybciej"

Emocji było co niemiara! Chociaż "Tydzień profilaktyki" zakończył się już przed świętami, to nikt nie wiedział do końca, czy jest zwycięzcą. To właśnie dziś ( 08.01.2013r.), na uroczystym podsumowaniu, poznaliśmy najzdolniejszych i najsprawniejszych uczniów naszej szkoły.

Przypomnę, że nie liczyła się tylko sprawność fizyczna, ale również zdolności plastyczne i poetyckie.
Sprawnością fizyczną można się było wykazać podczas rozgrywek sportowych.

IMG_9600.JPGIMG_9596.JPG

IMG_9608.JPGIMG_9604.JPG

Zdolnościami plastycznymi - podczas wykonywania plakatów o tematyce profilaktycznej.

Zdolnościami poetyckimi- podczas układania wierszków, rymowanek profilaktycznych.

TABELE WYNIKÓW SPORTOWYCH

Piłka nożna "Strzały na bramkę" - I miejsca

CHŁOPCYDZIEWCZYNKI
KL. I KL. II KL. III KL. I KL. II KL. III
Reca Fabian Prądzinski Szymon

Nazarko Tomasz

Pruchner Radosław

Hinc Piotr

Wittk-Jeżewski Tomasz

Pałubicki Paweł

Styp Rekowska Marta Zylka Klaudia

Szmidt Małgorzata

Skwierawska Martyna

Dorawa Julia

Bobik Hanna

Breza Kamila

Patyna Zuzanna

Wnuk Lipińska Maja

Zdjcie0439.jpgcopy_of_Zdjcie0443.jpg

Koszykówka "Rzut do kosza" - I miejsca

CHŁOPCYDZIEWCZYNKI
KL. II KL. III KL. I KL. II KL. III KL. IV
Prądzinski Szymon Nazarko Tomasz Styp Rekowska Marta Byczkowska Oliwia Szmidt Małgorzata Kiedrowska Magdalena

 

Zdjcie0442.jpgZdjcie0440.jpg

Unihokej "Król strzelców" - I miejsca

CHŁOPCYDZIEWCZYNKI
KL. I KL. II KL. III KL. I KL. II KL. III
Reca Fabian

Wnuk Lipiński Jakub

Borzyszkowski Igor

Mielewczyk Konrad

Błaż Igor

Wnuk Lipiński Marcin

Hapka Jan

Wałdoch Kacper

Lepak Kinga

Byczkowska Oliwia Patyna Zuzanna

IMG_9629.JPGIMG_9640.JPG

ROZGRYWKI  DRUŻYNOWE  W  HALOWĄ  PIŁKĘ  NOŻNĄ  KL.VI-VI  -CHŁOPCY

I  m-ce   MAGIK........................ II m-ce PUMA .........................................III m-ce BYTOWIA

Skład:                                             Skład:                                                         Skład:

1. Hinc Paweł                                 1. Reca Patryk                                             1. Prądzinski Aleks

2. Wittk Jeżewski Dawid                2. Komenda Kewin                                      2. Zylka Fabian

3. Drost Michał                              3. Jażdzewski Artur                                      3.Skwierawski Robert

4. Jorka Filip                                  4. Pruchner Miłosz                                        4.Olik Maciej

IMG_9667.JPGZdjcie0452.jpg

ROZGRYWKI DRUŻYNOWE W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ KL. IV-VI - DZIEWCZĘTA

I m-ce ADIDAS............................ II m-ce VIKTORIA............................... III m-ce SP- NIEZABYSZEWO

Skład drużyny:                                   Skład drużyny:                                                Skład drużyny:

1. Hapka Natalia                                1. Wnuk Lipińska Wiktoria                             1. Komenda Wiktoria

2. Jankowska Natalia                          2. Jażdżewska Karolina                                  2. Zblewska Anna

3. Gawin Klaudia                                3. Wera Paulina                                              3. Patyna Nikola

4.Kuczkowska Michelle                      4.Weinrauder Paulina                                      4. Breszka Nikol

 

copy_of_Zdjcie0457.jpgIMG_9676.JPGIMG_9669.JPGIMG_9657.JPG

 

ROZGRYWKI DRUŻYNOWE W SIATKÓWKĘ KL.IV-VI

I m-ce -kl.VI ( Weinrauder Paulina, Jażdżewska Karolina, Wittk Jeżewski Dawid, Drost Michał,

Hinc Paweł, Hapka Natalia, Wera Paulina, Wronska Justyna)

II m-ce- kl.V

III m-ce kl.IV

Zdjcie0459.jpgZdjcie0460.jpg

TENIS STOŁOWY ( I m-ca)

W kl. IV -Jorka Filip, Komenda Wiktoria

W kl.V  - Prądzyński Tomasz, Jankowska Natalia, Kuczkowska Michelle

W kl. VI- Hinc Paweł, Weinrauder Paulina

Zdjcie0462.jpgZdjcie0464.jpg

 

KONKURS NA PLAKAT

KL.I-III ( plakaty zespołowe)

I m-ce - kl.III

II m-ce- kl.II

III m-ce kl.I

kl.IV-VI ( prace grupowe)

I m-ce - kl.V                   II m-ce kl.V                                                    III m-ce kl.IV

wykonawcy:                    wykonawcy:                                                    wykonawcy:

Prądzinski Aleks            Kuczkowska Michelle                                     Golińska Paulina

Olik Maciej                   Jankowska Natalia                                          Zblewska Anna

------------                   Pruchner Miłosz                                               Bladowska Wiktoria

------------                   Drost Patryk                                                    Mielewczyk Wiktoria

------------                   Komenda Kewin                                              Komenda Wiktoria

------------                   Prądzyńska Alicja                                             Patyna Nikol

------------                   Prądziński Tomasz

Wszystkimi plakatami , jakie wykonali  uczniowie, przyozdobiony jest hol naszej szkoły.

Zdjcie0425.jpgcopy_of_Zdjcie0427.jpg

copy_of_Zdjcie0428.jpgcopy2_of_Zdjcie0421.jpg

 

KONKURS POETYCKI NA WIERSZ O TEMATYCE PROFILAKTYCZNEJ

Wyniki:

I m-ce-   Lusia 7-   Aleksandra Lenz                       V m-ce-   M696M-               Michelle Kuczkowska

II m-ce-  Gepard-   Julia Dorawa                            VI m-ce-  Czarodziejka 101- Paulina Weinrauder

III m-ce- Tygrys 2- Piotr Hinc                                 VII m-ce- Misiu z policji-        Oliwer Stanisławski

IV m-ce- Villa 23  - Błaz Igor                                  VIII m-ce- Panda-                   Nazarko Tomasz

 

Wiersz naszej zwyciężczyni Aleksandry Lenz

Czy wiesz, kto mądry jest

i wesolutki?

Ten, kto potrafi obyć się
bez papierosów i bez wódki.

Dobrze się odżywia,
na w-fie chętnie ćwiczy,

zdolności rozwija,
w tańcach uczestniczy!

Każdy z autorów wiersza musiał się podpisać pseudonimem na dwóch kopertach. W jedną wkładał wiersz, a w drugą karteczkę z imieniem i nazwiskiem autora.Tym sposobem autor wiersza był anonimowy dla komisji.Dziś dopiero dowiedzieliśmy się kto jest kim.

Mam nadzieję, że propozycje aktywnego spędzania wolnego czasu, ciekawe lekcje przeprowadzone przez panią Beatę, wnioski, do jakich wspólnie doszliśmy, na długo pozostaną w Waszej pamięci.

38
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 16
  • 2
Komentarze