Witaj
na platformie blogowej Szkolnych Kas Oszczędności
Załóż blog swojej szkoły, pokaż nam jak oszczędzasz i wygrywaj nagrody! Dzięki wirtualnej kronice zaoszczędzisz czas i pieniądze. A przecież o to chodzi w SKO! Zobacz jakie to proste! więcej
Najnowsze wpisy na blogach
-
-
... czyli małe poprawki w naszym systemie zarządzania SKO
87
-
-
-
Spokojnych,rodzinnych świąt Wielkiej Nocy,
pachnących hiacyntami, pełnych kolorowych pisanek i smacznych mazurków życzy: SKO ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Inowrocławiu
24
-
-
Po powrocie do szkoły teraz więcej czasu poświęcę na podsumowanie ostatnich działań, oraz wspólnie z członkami SKO wykonamy prace na konkurs plastyczny "GRAJ W ZIELONE"
138
AnnaBetin