1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SP3 Rypin i SKO to jest To

SP3 Rypin i SKO to jest To

Serdecznie witamy na naszym blogu, zaglądajcie, komentujcie i głosujcie. Wystarczy kliknąć na łapkę w prawym górnym rogu- dziękujemy.

Tak witaliśmy pierwszy dzień wiosny

Już dziś przyszła do nas pani Wiosna. Nasza szkoła pełna barwnych kwiatów i oznak wiosennych przywitała społeczność uczniowską.

7

Bank, pieniądz i oszczędzanie dobrze nam znane

W każdym tygodniu opiekun SKO przeprowadza lekcje na temat bankowości. Dzięki temu poznajemy nowe pojęcia bankowe, organizowane są quizy i pogadanki.

2

Zadanie miesiąca- października dla uczniów klas 1- 3

W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was krzyżówkę. Hasło otrzymacie czytając w pionie litery z żółtych pól.

6

19 RAZ SPRZĄTALIŚMY ŚWIAT

W piątek 28 września 2012 nasza szkoła, a więc i sko-wicze włączyli się ze swoimi nauczycielami do akcji Sprzątania Świata. Podczas pierwszej godziny lekcyjnej p. Pilarska koordynator szkolny przybliżyła nam historię tej akcji, jej cel oraz skutki braku podejmowania działań ekologicznych. Następni ...

1

Dzień Chłopaka w naszej szkole

W poniedziałek 1 października SU zorganizował koncert życzeń. Ponadto w klasach dziewczęta wraz ze swoimi paniami zrobiły kolegom/ uczniom niespodzianki w postaci konkursów oraz drobnych upominków zakupionych z zaoszczędzonych przez siebie pieniędzy. Chłopcy cieszyli się co nie miara, była fajna zab ...

0

Zadanie miesiąca- października dla uczniów klas 4- 6

W tym miesiącu zachęcamy Was do rozwiązania krzyżówki sprawdzającej wiedzę dotyczącą pojęć bankowych. Hasło otrzymacie czytając w pionie litery z pomarańczowych pól.

2

Wyniki konkursu miesiąca września

Do konkursu przystąpiło 30 uczniów naszej szkoły. Komisja w składzie dyrektor szkoły, opiekun sko i 2 uczennice z klasy 3a wylosowała 2 uczniów, którzy prawidłowo rozwiązali rebus.

3

Zadanie miesiąca- września

Od tego roku postanowiliśmy co miesiąc publikować na naszym blogu zadanie miesiąca. Rozwiązania należy dostarczaś do opiekunów do 28 dnia każdego miesiąca. Następnie będziemy dokonywali losowania zwycięzcy, który otrzyma drobny upominek od SKO.

12

Witajcie po wakacjach !!!

Serdecznie witamy na naszym blogu wszystkich gości, zachęcamy do odwiedzania naszych zakładek a jednocześnie czekamy na Wasze propozycje.

1

Na co przeznaczysz swoje oszczędności?

17 kwietnia dziewczęta z klasy VIB Angelika i Daria przeprowadziły wśród oszczędzających wywiad.

2
1 2 3 następna ostatnia