Witaj
na platformie blogowej Szkolnych Kas Oszczędności
Załóż blog swojej szkoły, pokaż nam jak oszczędzasz i wygrywaj nagrody! Dzięki wirtualnej kronice zaoszczędzisz czas i pieniądze. A przecież o to chodzi w SKO! Zobacz jakie to proste! więcej
Najnowsze wpisy na blogach
-
Dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczystość "Ślubowania klasy I" Była piękna część artystyczna-piosenki, wiersze........Wszystkie pierwszaki są już od dawna członkami SKO i posiadają swoje konta w banku.
18
-
-
-
-
Podczas wyjazdu 24 września 2013 roku do Tomaszowa Lubelskiego nasi " skowicze:)" odwiedzili oddział Banku PKO BP. Pani kierownik Halina Paluch oprowadziła nas po placówce. Każdy mógł się przekonać, że oszczędzać jest naprawdę warto:).
14
-
-
23 września 2013 roku wszyscy uczniowie naszej małej szkółki uczestniczyli w akcji "Sprzątanie świata 2013 ". Po skończonej pracy dla każdego czekała nagroda:) pieczony ziemniak oraz kiełbaska z ogniska. Pogoda, humory oraz kiełbaski były wyśmienite!!!:)
9
Tymek kl3