1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 4 Inowrocław

Szkoła Podstawowa nr 4 Inowrocław

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 4 w Inowrocławiu. "Czwórka" ukończyła 28 lat. W jej murach uczy się 900 uczniów. Naszym patronem jest wybitny sportowiec Janusz Kusociński. SKO działa u nas już ponad 20 lat, ale od niedawna pod patronatem PKO BP. Dopiero teraz, w listopadzie 2013 roku postanowiliśmy dołączyć do grona blogowiczów. Będziecie mogli śledzić, jak pracujemy, bawimy się i oszczędzamy. Zapraszamy! Stronę naszą odwiedzajcie i pieniążki oszczędzajcie! Na naszym blogu będ

MALUCHY NA START

We wtorek, 3 grudnia 2013 r. w naszej szkole z okazji Dnia Ucznia odbył się Turniej Sportowy dla uczniów klas II. Dzieci rywalizowały w 4 konkurencjach sprawnościowych. Każdą klasę reprezentowało 10 uczniów. Zwyciężyła drużyna klasy II c zdobywając 15 pkt., II miejsce zajęła klasa II a (13 pkt.), a ...

4

Szlachetna Paczka

Tak wiele zależy od nas. Właśnie dlatego bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Pomagamy jednej z inowrocławskich rodzin znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Zbieramy żywność, środki czystości i produkty dla niemowląt. SZLACHETNA PACZKA niech połączy nas w ten świąt ...

5

Dzień Ucznia :)

2 grudnia 2013r. to Dzień Ucznia w Naszej Szkole. W związku z tym ogłaszamy konkurs na najzabawniejsze przebranie wśród uczniów klas I-III i IV-VI. Na zwycięzców czekają nagrody!!!

0

Malucholada 2013

Dnia 13 listopada 2013r. w hali widowiskowo-sportowej odbył się po raz kolejny Turniej Sportowo-Wiedzowy „Malucholada”. Wzięli w nim udział uczniowie klas III dziewięciu szkół podstawowych z Inowrocławia i okolic. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą i sprawnością fizyczną. Tegoroczna rywalizacja pr ...

0

Góra Grosza w naszej szkole :)

Od 25 listopada do 6 grudnia Nasza Szkoła przyłącza się do ogólnopolskiej akcji Góra Grosza, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, której celem jest zbiórka monet (od 1 gr do 5 zł) na różne programy pomocy dzieciom z całej Polski. Monety można przekazywać wychowawcom lub wrzucać do puszek Samorz ...

7

Pasowanie na pierwszaka - witajcie w SKO

14 października 2013 roku pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Odtąd jako pełnoprawni członkowie społeczności uczniowskiej będą mogły także należeć do Szkolnej Kasy Oszczędności. Dzieci poznały "Przygody Kuby Pieniążka i żyrafy Lokatki". Dzięki temu przewodnikowi po świecie p ...

2
1