1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
13
Blog SKO

SP Wilanowo

SP Wilanowo

WYCIECZKA PO KASZUBACH

12 czerwca uczniowie naszej szkoły uczęszczający na lekcje jezyka kaszubskiego wyjechali na wycieczkę po Kaszubach.

5

MAM PRAWO DO....

UCZNIOWIE KÓŁKA TEATRALNEGO POD PRZEWODNICTWEM PANI BEATY LUDWICHOWSKIEJ PRZYGOTOWALI PRZEDSTAWIENIE O PRAWACH DZIECKA , KTÓRE ZAPREZENTOWALI CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ PRZY OKAZJI DNIA DZIECKA.

1

SPOTKANIE Z RZEŹBIARZEM

Stowarzyszenie Tacy Sami z Przodkowa realizuje dzięki środkom pozyskanym z dotacji z Gminy Przodkowo projekt pod nazwą : RZEŹBA moją pasją - Integracyjne warsztaty rzeźbiarskie . Zadanie ma na celu kultywowanie i rozwój kultury kaszubskiej.W związku z powyższym do naszej szkoły po raz drugi przyby ...

0

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ ŚWIĘTA DZIECKA ŻYCZĘ WSZYSTKIM DZIECIOM , TYM MAŁYM I TYM DUŻYM , ŻEBY NIGDY NIE ZATRACIŁY DZIECKA W SOBIE.

4

MAMY MARZENIA -KONKURS PLASTYCZNY

Dnia 29 maja 2014 roku w szkole w Wilanowie odbyły się obrady komisji szkolnego konkursu plastycznego SKO pod nazwą „ Oszczędzam w SKO , bo marzę o..” Organizowanego przez szkolne koło SKO w Wilanowie.

5

KONKURS LITERACKI ROZTRZYGNIĘTY

WYŁONIONO ZWYCIĘZCÓW KONKURSU LITERACKIEGO POD NAZWĄ "OSZCZĘDZAM W SKO, BO MARZĘ O",KTÓRY BYŁ SKIEROWANY DO KLAS IV-VI.Celem konkursu było rozpowszechnianie wśród dzieci idei systematycznego oszczędzania , celowości oszczędzania , zainteresowanie uczniów różnymi formami wypowiedzi, dbałość o poprawn ...

1

FITNESS POD CHMURKĄ

WÓJT GMINY ANDRZEJ WYRZYKOWSKI W ŚWIĘTO RODZINY W NASZEJ SZKOLE UROCZYŚCIE ZAPROSIŁ WSZYSTKICH DO OTWARCIA NOWO POWSTAŁEGO NA TERENIE SZKOŁY PLACU FITNESS.

3

ŚWIĘTO RODZICÓW

NA UROCZYSTOŚCI ZATYTUŁOWANEJ ,,MAMO, TATO KOCHAM WAS,, SPOTKAŁY SIĘ NAJBLIŻSZE SOBIE OSOBY- RODZICE ZE SWOIMI DZIEĆMI. NA ZAPROSZENIE ODPOWIEDZIAŁ TEŻ WÓJT GMINY PRZODKOWO ANDRZEJ WYRZYKOWSKI ORAZ PROBOSZCZ POMIECZYŃSKIEJ PARAFII KS. HENRYK ZIELIŃSKI.

0

DZIEŃ UNII W PRZODKOWIE

DNIA 10 MAJA OBCHODZILIŚMY W NASZEJ GMINIE DZIEŃ OTWARTY FUNDUSZY EUROPEJSKICH PODCZAS , KTÓREGO MOŻNA BYŁO ZWIEDZIĆ SZKOŁĘ W PRZODKOWIE, KTÓRA ZOSTAŁA DZIĘKI NIM ODNOWIONA I ROZBUDOWANA .NA TEN DZIEŃ PRZYGOTOWANO MNÓSTWO ATRAKCJI.

1

TRZECIOKLASIŚCI I MATEMATYKA

20 MAJA, NASI TRZECIOKLASIŚCI, PODOBNIE JAK INNI UCZNIOWIE TRZECICH KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NAPISALI SPRAWDZIAN, PRZYGOTOWANY PRZEZ INSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH NA ROZWIĄZANIE ZADAŃ MATEMATYCZNYCH MIELI GODZINĘ LEKCYJNĄ.

5
1 2 3 następna ostatnia