1 2 3 następna ostatnia

Dzień św. Mikołaja
6 grudnia obchodzone są Mikołajki. To święto na cześć św. Mikołaja z Miry, katolickiego biskupa i świętego.
0
Blog SKO

SP Wilanowo

SP Wilanowo

WYCIECZKA PO KASZUBACH

12 czerwca uczniowie naszej szkoły uczęszczający na lekcje jezyka kaszubskiego wyjechali na wycieczkę po Kaszubach.

5

MAM PRAWO DO....

UCZNIOWIE KÓŁKA TEATRALNEGO POD PRZEWODNICTWEM PANI BEATY LUDWICHOWSKIEJ PRZYGOTOWALI PRZEDSTAWIENIE O PRAWACH DZIECKA , KTÓRE ZAPREZENTOWALI CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ PRZY OKAZJI DNIA DZIECKA.

1

SPOTKANIE Z RZEŹBIARZEM

Stowarzyszenie Tacy Sami z Przodkowa realizuje dzięki środkom pozyskanym z dotacji z Gminy Przodkowo projekt pod nazwą : RZEŹBA moją pasją - Integracyjne warsztaty rzeźbiarskie . Zadanie ma na celu kultywowanie i rozwój kultury kaszubskiej.W związku z powyższym do naszej szkoły po raz drugi przyby ...

0

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ ŚWIĘTA DZIECKA ŻYCZĘ WSZYSTKIM DZIECIOM , TYM MAŁYM I TYM DUŻYM , ŻEBY NIGDY NIE ZATRACIŁY DZIECKA W SOBIE.

4

MAMY MARZENIA -KONKURS PLASTYCZNY

Dnia 29 maja 2014 roku w szkole w Wilanowie odbyły się obrady komisji szkolnego konkursu plastycznego SKO pod nazwą „ Oszczędzam w SKO , bo marzę o..” Organizowanego przez szkolne koło SKO w Wilanowie.

5

KONKURS LITERACKI ROZTRZYGNIĘTY

WYŁONIONO ZWYCIĘZCÓW KONKURSU LITERACKIEGO POD NAZWĄ "OSZCZĘDZAM W SKO, BO MARZĘ O",KTÓRY BYŁ SKIEROWANY DO KLAS IV-VI.Celem konkursu było rozpowszechnianie wśród dzieci idei systematycznego oszczędzania , celowości oszczędzania , zainteresowanie uczniów różnymi formami wypowiedzi, dbałość o poprawn ...

1

FITNESS POD CHMURKĄ

WÓJT GMINY ANDRZEJ WYRZYKOWSKI W ŚWIĘTO RODZINY W NASZEJ SZKOLE UROCZYŚCIE ZAPROSIŁ WSZYSTKICH DO OTWARCIA NOWO POWSTAŁEGO NA TERENIE SZKOŁY PLACU FITNESS.

3

ŚWIĘTO RODZICÓW

NA UROCZYSTOŚCI ZATYTUŁOWANEJ ,,MAMO, TATO KOCHAM WAS,, SPOTKAŁY SIĘ NAJBLIŻSZE SOBIE OSOBY- RODZICE ZE SWOIMI DZIEĆMI. NA ZAPROSZENIE ODPOWIEDZIAŁ TEŻ WÓJT GMINY PRZODKOWO ANDRZEJ WYRZYKOWSKI ORAZ PROBOSZCZ POMIECZYŃSKIEJ PARAFII KS. HENRYK ZIELIŃSKI.

0

DZIEŃ UNII W PRZODKOWIE

DNIA 10 MAJA OBCHODZILIŚMY W NASZEJ GMINIE DZIEŃ OTWARTY FUNDUSZY EUROPEJSKICH PODCZAS , KTÓREGO MOŻNA BYŁO ZWIEDZIĆ SZKOŁĘ W PRZODKOWIE, KTÓRA ZOSTAŁA DZIĘKI NIM ODNOWIONA I ROZBUDOWANA .NA TEN DZIEŃ PRZYGOTOWANO MNÓSTWO ATRAKCJI.

1

TRZECIOKLASIŚCI I MATEMATYKA

20 MAJA, NASI TRZECIOKLASIŚCI, PODOBNIE JAK INNI UCZNIOWIE TRZECICH KLAS SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NAPISALI SPRAWDZIAN, PRZYGOTOWANY PRZEZ INSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH NA ROZWIĄZANIE ZADAŃ MATEMATYCZNYCH MIELI GODZINĘ LEKCYJNĄ.

5
1 2 3 następna ostatnia