1 2 następna ostatnia


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

„Październik miesiącem oszczędzania”!

Drodzy Blogowicze, mamy dla Was kolejny emocjonujący konkurs, a w nim jak zawsze cenne nagrody do wygrania. Co trzeba zrobić aby je zdobyć? To proste – oszczędzajcie z nami w październiku!

8

„Zmiany w Konkursie dla SKO”

Aby wygrywać trzeba przede wszystkim znać zasady rywalizacji! Zobaczcie co zmieniło się w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Co zrobić by wygrać w przyszłym roku? Sprawdźcie sami!

4

Nowa twarz SKO

Dodatkowe punkty za prowadzenie bloga w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności, nowe logo i nowe zasady rywalizacji o tytuł „Bloga Miesiąca”. Koniecznie zobacz jak przez wakacje zmieniło się SKO!

2

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja SP nr 19 w Elblągu

To już ostatni z laureatów Etapu Regionalnego Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Poznajcie SKO – wiczów z Elbląga! Cykl „12 Wspaniałych” dobiega końca jednak pamiętajcie, że nadal możecie głosować na swoich faworytów! Każdy głos się liczy. To od Was zależy do kogo trafi 30 tys. złotych.

8

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja WDH „Płomienie”

Jak z zadaniami SKO radzą sobie harcerze? Przedstawiamy Wielopoziomową Drużynę Harcerską „Płomienie”. Czy pomożecie im wygrać 30 tys. złotych?

1

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja SP nr 11 w Inowrocławiu

Przedstawiciele regionu kujawsko – pomorskiego. Nieustannie zarażający nas optymizmem i zaangażowaniem SKO – wicze z Inowrocławia. Pomóżcie Im wygrać 30 tys. złotych!

4

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja Gimnazjum w Bełżcu

Gimnazjalistów z Bełżca nie trzeba przedstawiać. Znacie Ich przecież ze Szkolnych Blogów. Na pewno zwrócili Waszą uwagę swoim oryginalnym podejściem do spraw finansów. Ekonomia z humorem to Ich wizytówka. Taki jest Ich blog… a jak wygląda Ich prezentacja konkursowa? Sprawdźcie sami!

0

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja szkoły w Koźli

Ta szkoła po prostu żyje programem SKO. W działalność zaangażowane są wszystkie klasy. W ciągu roku trwa zacięta rywalizacja między nimi. 24 uczniów zdołało odłożyć na konto SKO ponad 32 600 złotych. Jak Im się to udało? W szkole w Koźli oszczędzanie, to nie żarty. Zobaczcie Ich prezentację i pomóżc ...

0

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja Szkoły Podstawowej w Chociwlu

Do Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności przystąpili już po raz osiemnasty. Czy tym razem uda im się wygrać? Wszystko w Waszych rękach. Szkoła Podstawowa w Chociwlu czeka na Wasze głosy!

3

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja Szkoły Podstawowej w Wysokienicach!

To już półmetek cyklu „12 Wspaniałych” naszym 6 laureatem Etapu Regionalnego Konkursu dla SKO są przedstawiciele województwa łódzkiego. Poznajcie uczniów Szkoły Podstawowej w Wysokienicach!

2
1 2 następna ostatnia