09.09.2011

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja szkoły w Koźli

Ta szkoła po prostu żyje programem SKO. W działalność zaangażowane są wszystkie klasy. W ciągu roku trwa zacięta rywalizacja między nimi. 24 uczniów zdołało odłożyć na konto SKO ponad 32 600 złotych. Jak Im się to udało? W szkole w Koźli oszczędzanie, to nie żarty. Zobaczcie Ich prezentację i pomóżcie wygrać 30 tys. złotych!

Zespół Szkół w Świdnicy, Punkt Filialny w Koźli

 

Kto zdobył tytuł „Szkolnego Bankiera”, a kto został „Szkolnym Liczygroszem”? Która klasa jest „Bankową Klasą”? Kto to jest Bankuś i do czego służy szkolny żywopłot…? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie w prezentacji szkoły w Koźli: https://www.sko.edu.pl/konkurs/projekt/10-zespol-szkol-w-swidnicy-punkt-filialny-w-kozli-

 

Koźla

 

SKO – wicze z Koźli pomagają zwierzętom i udzielają się charytatywnie. Są kreatywni, skutecznie promują idee SKO. Oni po prostu potrafią zaklinać pieniądze :P Na co dowód przedstawiamy poniżej:  

 

Złotóweczko moja miła,

abyś zawsze mocna była.

Byś się nigdy nie wahała

i się szybko rozmnażała.

Aby kurs Twój był stabilny,

a dla konkurencji silny.

Znoś kryzysy, krok po kroku

w każdym dniu Nowego Roku

 

Jeszcze do końca września możecie głosować na tę Szkołę i pomóc jej wygrać 30 000 złotych. Do dzieła! SKO – wicze z Koźli czekają na Wasze głosy! Nie zawiedźcie Ich!

0