07.09.2011

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja Szkoły Podstawowej w Wysokienicach!

To już półmetek cyklu „12 Wspaniałych” naszym 6 laureatem Etapu Regionalnego Konkursu dla SKO są przedstawiciele województwa łódzkiego. Poznajcie uczniów Szkoły Podstawowej w Wysokienicach!

SP im. ks. Józefa Poniatowskiego w Wysokienicach

 

Reprezentanci województwa łódzkiego wpadli na ciekawy sposób oszczędzania. Otóż, od lat głównym sposobem pozyskiwania dochodów jest dla Nich produkcja ozdób wykonanych techniką decoupage. Jesteście ciekawi co to znaczy? Koniecznie obejrzyjcie prezentację SKO – wiczów z Wysokienic: https://www.sko.edu.pl/konkurs/projekt/8-sp-im.-ks.-jozefa-poniatowskiego-w-wysokienicach Te piękne przedmioty sprzedawane są następnie podczas różnego rodzaju uroczystości. Jakich? Sprawdźcie sami!

 

Wysokienice

 

Jednak na tym nie koniec działalności uczniów z Wysokienic. Już piąty raz zajęli się organizacją Międzyszkolnego Konkursu Matematyka  w Banku. W tegorocznej rywalizacji zmagało się aż 10 szkół! SKO – wicze zbierają także surowce wtórne, współpracują z PKO Bankiem Polskim, a także urządzają kiermasze.

 

Jeśli uważasz, ze to właśnie Im należy się główna nagroda w Konkursie, czyli 30 tys. złotych, zagłosuj na prezentacje SP w Wysokienicach za pomocą SMS o treści SKOLOD na numer 7043

lub odwiedź naszą platformę do głosowania:  https://www.sko.edu.pl/konkurs/

2
Komentarze