13.09.2011

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja SP nr 19 w Elblągu

To już ostatni z laureatów Etapu Regionalnego Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności. Poznajcie SKO – wiczów z Elbląga! Cykl „12 Wspaniałych” dobiega końca jednak pamiętajcie, że nadal możecie głosować na swoich faworytów! Każdy głos się liczy. To od Was zależy do kogo trafi 30 tys. złotych.

Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu

 

Zorganizowali „Festyn Rodzinny”, wzięli udział w happeningu „Strajk Żywności”, w przerwie dokonali przeglądu talentów i przetrwali „Tydzień Żytniego Chleba”. Jak tego wszystkiego dokonali? Przekonajcie się sami: https://www.sko.edu.pl/konkurs/projekt/9-szkola-podstawowa-nr-19-w-elblagu

 

Elbląg

 

W ciągu roku szkolnego SKO – wicze z Elbląga pomagają zwierzętom oraz dbają o środowisko. Ile ton makulatury zebrali? Za co otrzymali nagrodę o wysokości 1000 złotych? Która klasa zebrała najwięcej puszek i baterii? Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu prezentacji. Pamiętajcie, że jeszcze tylko do końca miesiąca trwa głosowanie w Konkursie dla SKO.

 

Jeśli uważacie, że to właśnie SKO – wicze z Elbląga zasłużyli na wygraną, zagłosujcie na Ich prezentację za pośrednictwem platformy do głosowania https://www.sko.edu.pl/konkurs/   lub wyślijcie SMS o treści SKOWAR na numer 7043.

Koszt wysłania SMSa 50 groszy + 23% VAT (62 grosze brutto).

8
Komentarze