12.09.2011

„12 Wspaniałych”, czyli prezentacja WDH „Płomienie”

Jak z zadaniami SKO radzą sobie harcerze? Przedstawiamy Wielopoziomową Drużynę Harcerską „Płomienie”. Czy pomożecie im wygrać 30 tys. złotych?

1 WDH Płomienie

W programie SKO uczestniczą od dwóch lat. Jak przystało na harcerzy duży nacisk kładą na działalność o charakterze charytatywnym. „Pomóż Asi”, „Pomoc dla Japonii” i zbiórka żywności to tylko niektóre z akcji, w których wzięli udział w zeszłym roku szkolnym. Jak jeszcze pomagają innym? Najlepiej przeczytajcie o tym sami : https://www.sko.edu.pl/konkurs/projekt/12-1-wdh-plomienie

 

Płomienie

 

Nasi SKO – wicze z równym zapałem poświęcają się też działaniom na rzecz ochrony środowiska. Zbierają surowce wtórne, sprzątają lasy a nawet sadzą nowe drzewa. Czy Wy też macie już ochotę zapisać się do harcerstwa? :)

 

Jeśli uważacie, że główna nagroda powinna trafić właśnie do reprezentantów Mazowsza koniecznie oddajcie na nich swój głos za pośrednictwem naszej platformy do głosowania:  https://www.sko.edu.pl/konkurs/ Aby zagłosować możecie również wysłać SMS o treści SKOMAZ na numer 7043.

 

Koszt wysłania SMSa 50 groszy + 23% VAT (62 grosze brutto).

1
Komentarze