1 2 następna ostatnia

Dzień św. Mikołaja
6 grudnia obchodzone są Mikołajki. To święto na cześć św. Mikołaja z Miry, katolickiego biskupa i świętego.
13
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Bobolicach

Szkoła Podstawowa w Bobolicach

XVII WOJEWÓDZKI KONKURS TWÓRCZOŚCI KAROLA WOJTYŁY - JANA PAWŁA II

8 czerwca 2018 roku, o godzinie 10.00 w kinie Zorza w Sianowie odbył się XVII Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły pod hasłem Jan Paweł II – Idźmy naprzód z nadzieją.

2

„Jak nie czytam jak czytam”

08.06.2018 uczniowie, nauczyciele oraz obsługa szkoły przyniosła do szkoły swoje ulubione książki. Wszyscy przyszli ubrani w barwy narodowe pamiętając o 100-leciu Niepodległości.

0

Spotkanie ze skarbnikiem

W założeniach innowacji pedagogicznej „Od kamyka do grosika, czyli moje wydatki i oszczędności” realizowanej na lekcjach matematyki w klasach szóstych było spotkanie ze skarbnikiem Urzędu Miejskiego w Bobolicach – panią Beatą Sempołowicz.

1

Szkoła Podstawowa w Bobolicach dla Muzeum H. Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej

Fakt, że Szkoła Podstawowa w Bobolicach nosi imię Henryka Sienkiewicza napawa nas dumą. Tym samym nakłania do odpowiedzialności. Szczególnie przy takich okazjach. Jakich? Już tłumaczymy.

0

Wycieczka do Drzewian

W dniu 05.06.2018r. klasa VB pojechała na wycieczkę rowerową do Drzewian. Dwudziestka uczniów tej klasy odwiedziła gospodarstwo rolne pana Piotra Obławskiego w Drzewianach.

0

„Wiem Prawie Wszystko”

25.05.2018 odbył się finał edycji szkolnego konkursu wiedzy pn „Wiem Prawie Wszystko”. W eliminacjach wzięło udział siedemnastu uczniów naszej szkoły z klas IV-VI. Tematem przewodnim było hasło „Niepodległość”.

0

„Z SKO na wakacje” - konkurs

8 czerwca został zorganizowany i przeprowadzony konkurs plastyczny pt. „Z SKO na wakacje”. :)

2

Uwaga konkurs :)

W maju uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie pt. „ MOJA KARTA BANKOMATOWA”.

1

„ZAKŁADAMY SAD, CZYLI JAK PLANOWAĆ ABY NIE ZBANKRUTOWAĆ?”

„Zakładamy sad, czyli jak planować aby nie zbankrutować?” - to kolejny temat realizowany na lekcji matematyki w klasach szóstych, w ramach innowacji pedagogicznej „Od kamyka do grosika, czyli moje wydatki i oszczędności”.

0

POEZJA W OBRAZACH- XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

Uczennica naszej szkoły- Marlena Wiśniewska z klasy III b wzięła udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „POEZJA W OBRAZACH”.

0
1 2 następna ostatnia