17.06.2018

„Wiem Prawie Wszystko”

25.05.2018 odbył się finał edycji szkolnego konkursu wiedzy pn „Wiem Prawie Wszystko”. W eliminacjach wzięło udział siedemnastu uczniów naszej szkoły z klas IV-VI. Tematem przewodnim było hasło „Niepodległość”.

„Wiem Prawie Wszystko”

Okazało się po eliminacjach, że uczniowie są świetnie zorientowani w zakresie tego zagadnienia i należało przeprowadzić dogrywkę. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni  dodatkowa piątką z historiiJOstatecznie wyłoniono czterech uczniów, którzy reprezentowali swoje klasy podczas finału w wyżej wymienionym terminie .

Konkurs składał się z pięciu kategorii: Niepodległość, Sienkiewicz, Sport ,Bobolice oraz Nasza Szkoła. W komisji zasiadły :Dyrektor  szkoły Pani Renata Kowalska, wicedyrektor szkoły Pani Agnieszka Borkowska oraz dyrektor Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach Pani Monika Żemojtej.

Prowadzący konkurs zadawali pytania do publiczności i uczniowie otrzymywali drobne nagrody. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców:

I miejsce-Jagoda Wiśniewska kl VIB

II miejsce-Maja Kustrzycka kl VIB

III miejsce- Patrycja Zielińska kl IVD

IV miejsce-Szymon Zakrzewski kl VB

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom gdyż konkurs „Wiem Prawie Wszystko” jak sama nazwa wskazuje, do łatwych nie należyJ

Dziękujemy Nadleśnictwu Bobolice za ufundowanie nagród do konkursu.

 

Anna Kustrzycka-Broda

Witold Sikorski

0
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 0
  • 4