1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Z okazji Dnia Dziecka :)
41
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

Zbieramy nakrętki dla Tymka

W roku szkolnym 2010/2011 w naszej szkole rozpoczęła się akcja zbiórki plastikowych nakrętek od butelek po wszelkich napojach, plastikowych zatyczek, kapsli po środkach chemicznych dla Tymoteusza Bugli z Radlina. Mama Tymka - pani Irena Witek – Bugla prowadziła wówczas w klasie III a zajęcia z ram ...

0

Segregujemy śmieci - zbieramy oszczędności!

Do SKO przystąpiliśmy dopiero miesiąc temu, ale oszczędzamy już od dawna. W naszej szkole cały rok zbieramy puszki, butelki i makulaturę. Na szkolnych korytarzach umieszczone są specjalne pojemniki, w których segregujemy odpady przeznaczone do recyklingu.

1

Zebranie z rodzicami

Tuż przed feriami, w naszej szkole odbyło się zebranie z rodzicami. Oprócz tradycyjnej wywiadówki podsumowującej I semestr, rodzice mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z panią psycholog a także zapoznać się początkiem działalności Szkolnej Kasy Oszczędności.

0

Regulamin wpłat i wypłat SKO

Już od ponad tygodnia działa nasze szkolne SKO. Zamieszczamy regulamin wpłat i wypłat.

4

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w naszej szkole

"Kochamy nasze babcie I dziadków też kochamy, W Dniu Babci i w Dniu Dziadka Życzenia Wam składamy!" W ostatnich tygodniach w naszej szkole odbyły się klasowe uroczystości. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały mnóstwo niespodzianek dla swoich kochanych babć i dziadków.

0
1