02.02.2013

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w naszej szkole

"Kochamy nasze babcie I dziadków też kochamy, W Dniu Babci i w Dniu Dziadka Życzenia Wam składamy!" W ostatnich tygodniach w naszej szkole odbyły się klasowe uroczystości. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały mnóstwo niespodzianek dla swoich kochanych babć i dziadków.

 

201302051.jpg

Dzień Babci i Dziadka odbył się między innymi w klasie II a. Uczniowie wystąpili z programem artystycznym śpiewając, tańcząc oraz recytując wiersze. Ponadto wnuki złożyły dziadkom życzenia i obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi upominkami w postaci 3 kwiatków zrobionych z kolorowej marszczonej bibuły.

Dziękowały za miłość, dobroć i serdeczną troskę. Babcie  nie kryjąc wzruszenia i łez, nagrodzili ich gromkimi brawami. Gorące uściski i całusy potwierdziły, że są  to dla dzieci  kochane  osoby. Później był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którzy  upiekli pyszne ciasta oraz zakupili kruche ciasteczka. Przy kawie i ciastkach goście snuli wspomnienia… i już czekają na następny „Dzień Babci i Dziadka”.

 

20130205.jpg

Natomiast w klasie VI b uczniowie przygotowali przedstawienie w gwarze śląskiej "Jak jo chodził do szkoły". W trakcie poczęstunku uczennice: Monika Grychtoł i Emilia Trębacz zabawiały Kochanych Dziadków pokazami magicznych sztuczek. Natomiast Magdalena Musioł zaprezentowała karcianą sztuczkę.

 

 

201302052.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 6
  • 12