1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

Ferie...

Uczniowie z województwa śląskiego wreszcie rozpoczęli upragnione ferie.

5

Razem dla Kornelki

Kolejny raz przeprowadzamy w szkole akcję charytatywną dla małej Kornelki.

22

Walentynki

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy dzień zakochanych :)

7

Projekt matematyczny

W naszej szkole w poprzednim semestrze klasy starsze uczestniczyły w projekcie matematycznym: "Matematyka w akcji" Projekt został dofinansowany przez fundację mPotęga. Odbyły się dodatkowe zajęcia pozalekcyjne z matematyki i z kodowania.

3
1 2 3 następna ostatnia