1 2 3 4 7 następna

Jak długo trzeba oszczędzać?
Ja znam odpowiedź na to pytanie, a Ty?
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 12 w Rybniku im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Rybniku. Na naszym blogu znajdziecie informacje na temat działalności, relacje z konkursów i wydarzeń związanych z oszczędzaniem i nie tylko. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego bloga. Czytajcie, oceniajcie i komentujcie nasze wpisy! Nie zapominajcie kliknąć w aktualną liczbę, która zlicza osoby, którym podoba się blog :) !

Rozstrzygnięcie konkursu "Mój własny banknot"

Znamy już nazwiska laureatów konkursu organizowanego przez SKO w październiku :)

6

Konkurs różańcowy

W ubiegły piątek, podczas apelu rozdane zostały nagrody dla laureatów konkursu, który polegał na wykonaniu różańca z dowolnych materiałów

1

Światowy Dzień Oszczędzania

W naszej szkole nie mogło zabraknąć obchodów związanych ze Światowym Dniem Oszczędzania.

2

Konkursy plastyczne SKO

Przypominamy o trwających i kończących się konkursach plastycznych SKO: "Mój własny banknot" oraz konkursie "Marzenia z SKO i PKO Junior". Kto jeszcze nie oddał pracy, niech nie czeka, niech nie zwleka- nagrody czekają!

4

Akcja charytatywna dla Kevina

W ubiegły piątek, 22 października, w szkole zorganizowana została akcja charytatywna, aby pomóc choremu koledze. Sprzedawano babeczki upieczone przez uczniów, ich rodziców.

8

Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

Powoli kończy się październik, w którym wiele się działo. Nie mogło w nim zabraknąć akcentu związanego ze zwierzętami. Jeszcze do jutra trwa zbiórka pokarmów, kocyków i innych akcesoriów, które mogą przydać się zwierzętom. Zebrane rzeczy zostaną przekazane do schroniska dla zwierząt w Rybniku.

2

Dzień Edukacji Narodowej i nietypowe lekcje :)

Dzień Edukacji Narodowej to nasze wspólne święto. Nie zabrakło tradycyjnego akcentu: akademii, kwiatów, prezentów. Jednak nie wszystko w tym roku było tradycyjne i typowe :)

4

Sprzątanie Świata 2015

Najtrudniej posprzątać we własnych głowach, a od tego trzeba zacząć. Nie odziedziczyliśmy Ziemi po naszych przodkach. Pożyczyliśmy ją od naszych dzieci.(Lester Brown) Tegoroczna edycja obchodów ekologicznego święta przebiegała pod hasłem: WSZYSTKIE KOLORY RECYKLINGU

0

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dzisiaj w naszej szkole postanowiliśmy przyłączyć się do tego święta. Bardzo cieszy duże zaangażowanie uczniów klas szóstych, którzy przygotowali gry i zabawy matematyczne związane z tabliczką mnożenia. Jak widać matematyka nie jest taka straszna i można uczyć się jej przez zabawę :)

1

25 września - Dzień Tabliczki Mnożenia!

„Są podobno osoby, wiem to ze słyszenia, które mają problemy z tabliczką mnożenia […]” Jutro w naszej szkole uczniowie postarają się, aby takich osób było coraz mniej, bo kto ma kłopoty z tabliczką mnożenia, temu trudno jest doliczyć się swoich oszczędności. Na lekcjach matematyki oraz przerwach ...

0
1 2 3 4 7 następna