26.02.2013

Zebranie z rodzicami

Tuż przed feriami, w naszej szkole odbyło się zebranie z rodzicami. Oprócz tradycyjnej wywiadówki podsumowującej I semestr, rodzice mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z panią psycholog a także zapoznać się początkiem działalności Szkolnej Kasy Oszczędności.

Rodzice zostali poinformowani o oficjalnym przystąpieniu naszej szkoły do SKO. Na spotkaniu przedstawiono regulamin wpłat i wypłat, ponadto pokazane zostały możliwości internetowego konta SKO. Wszystkim osobom, które mają problem z zalogowaniem się i wejściem na konto, zaoferowano pomoc. Zachęcono rodziców do zakładania kont dla swoich pociech, by mogły one skuteczniej oszczędzać. Mamy nadzieję, że nasze działania zaowocują wzrostem liczby członków SKO w naszej szkole

0
Dodaj Komentarz
  • 25
  • 33
  • 15