13.03.2020

Wyjazd do Biłgoraja.

W ramach innowacji z języka angielskiego „Angielski z pomysłem” uczniowie klas I-III naszej szkoły, wzięli udział w przedstawieniu „Little Red Riding Hood” i przypomnieli sobie sławną historię Czerwonego Kapturka w wersji nieco bardziej zabawnej.  Aktorzy ze Słowacji czekali na naszych uczniów w Biłgorajskim Centrum Kultury. Przedstawienia ćwiczyły umiejętności językowe takie jak słuchanie ze zrozumieniem, domyślanie się treści z kontekstu.

Uczniowie klas I-III pod opieką pań Ewy Buczkowskiej, Marty Ostasz, Ewy Lipian i Beaty Droździel odwiedzili także placówkę Banku Pekao SA –Oddział I  w Biłgoraju. Poznali tajniki pracy urzędników bankowych, zwiedzili bank od wewnątrz  Zadawali szereg pytań związanych z założeniem konta bankowego dla dzieci,przechowywaniem oszczędności, wypłacaniem pieniędzy.Na pytania wyczerpujących odpowiedzi udzielała p. Kierownik Maria Krzyszczak i p. Jadwiga Zań.

img

imgimgimgimg

Serdecznie dziękujemy za przybliżenie pracy banku, za miłą atmosferę podczas zwiedzania i za słodką niespodziankę dla naszych uczniów. Wszystkie buzie były zadowolone , uśmiechnięte.

60
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 11
  • 6
Komentarze