1 2 następna ostatnia

Kto najszybciej udzielił odpowiedzi…
w konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach?
10
Blog SKO

Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie

Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie

Dla Niepodległej.

12 listopada 2019 roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji na Rynku Józefowa odbyła się uroczysta akademia oraz VI Tramp Niepodległości. Uczniowie odwiedzili miejsca upamiętniające bohaterów i powstańców walczących o niepodległość Polski ...

1

Mistrz Oszczędzania.

Tytuł MISTRZA OSZCZĘDZANIA w miesiącu wrześniu 2019 roku zdobył Artur Droździel. W miesiącu październiku najsystematyczniej oszczędzali: Nikodem Zaśko, Gabriela Pastuszek, Aleksandra Pastuszek.

4

Światowy Dzień Oszczędzania.

W ramach obchodów Światowego Dnia Oszczędzania w naszej szkole odbyła się lekcja ,,Najważniejsze informacje o SKO", przeprowadzona przez Przedstawiciela Banku PKO - Oddział I w Biłgoraju p. Wiesławę Urbanik. Dzieci dowiedziały się jak przystąpić do SKO, jakie korzyści daje oszczędzanie, jak można za ...

2

Działania w ramach akcji „#Szkoła Pamięta”

W ramach akcji „#SzkołaPamięta” 25 października b.r. uczniowie, pod opieką wychowawców, odwiedzali i porządkowali groby osób zasłużonych i cenionych w naszej społeczności, miejsca pamięci narodowej i groby nauczycieli. Zbliżają się dni, w których szczególnie pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy ...

1

Wycieczka do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie.

24 października 2019 r. uczniowie z klas I-VI pojechali na wycieczkę turystyczno-edukacyjną do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie.Po drodze zwiedzili Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem.Za zaoszczędzone pieniądze w SKO uczniowie mogli zakupić pamiątki z wikliny i bombki ze swoim imieniem.

0

Gazetka SKO

Bieżące informacje, ciekawostki, porady........ znajdziesz na naszej Szkolnej Gazetce SKO! Obserwuj, czytaj, OSZCZĘDZAJ !!!

2

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Na początku października uczniowie naszej szkoły świętowali IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W wyniku zmagań matematycznych zostali wyłonieni mistrzowie-zdobywcy Legitymacji Eksperta Tabliczki Mnożenia.

2

Oszczędzamy, żeby wyjechać do teatru!

Bardzo lubimy teatr. Jednak wyjazdy są zawsze kosztowne. Aby było łatwiej oszczędzamy. Zachęcamy wszystkich - oszczędzajcie. To działa!

2

Sprzątamy Swiat!

Wszyscy dbamy o nasze środowisko. Systematycznie bierzemy udział w akcjach porządkowania najbliższej okolicy. Uczymy się również o recyklingu. Dla oszczędnych to ważne umiejętności.

0
1 2 następna ostatnia