1 2 następna ostatnia

Mikołajkowe DIY
DIY to skrót od angielskiego Do It Yourself i oznacza zrób to sam. DIY jest sztuką, w której chodzi o samodzielne wykonanie przedmiotów użytkowych lub ozdobnych.
8
Blog SKO

SP Nowiny SKO

SP Nowiny SKO

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania, czytania oraz komentowania zamieszczanych tu wpisów.

Podsumowanie miesiąca oszczędzania

W październiku w Szkole Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach odbyło się wiele działań związanych ze Szkolną Kasą Oszczędności. Światowy Dzień Oszczędzania jest dobrym momentem aby przeżyć to jeszcze raz :)

17

Laureaci konkursu SKO nagrodzeni

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach, których prace zwyciężyły oraz zostały wyróżnione w konkursie "Karta Bankomatowa SKO", otrzymali nagrody wręczone przez opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności.

14

Wyniki konkursu SKO dla klas I-III

Zapraszamy do zapoznania się z pracami wyróżnionymi w konkursie "Karta bankomatowa SKO".

20

Witamy w SKO!

Pierwsi uczniowie, którzy złożyli wnioski o przystąpienie do Szkolnej Kasy Oszczędności, otrzymali długo oczekiwane dokumenty potwierdzające wstąpienie w szeregi SKO-wiczów.

21

"Skarbonka" w bibliotekach i klasach

Trzecie wydanie "Skarbonki", gazetki propagującej ideę oszczędzania w Szkole Podstawowej w Nowinach, trafiło do Biblioteki Szkolnej, Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowinach oraz do wychowawców klas I-III.

9

Klasa II E oszczędza z SKO!

Udział w apelu SKO dla klas I-III spowodował zainicjowanie przez klasę II e, której wychowawcą jest p. Elżbieta Zawadzka, bardzo ciekawej akcji związanej z oszczędzaniem.

17

Zachęcamy do oszczędzania...

... poprzez stronę internetową naszej szkoły.

31

Konkurs "Karta bankomatowa SKO"

Opiekunowie SKO w Szkole Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach, ogłaszają konkurs dla klas I-III pt. "Karta bankomatowa SKO"!

91

Apel SKO dla klas I-III

W czwartek 6 października odbył się apel dla klas I-III, zorganizowany przez opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności. Apel poprowadzili uczniowie klasy IV c.

52

e-gazetka "Skarbonka" nr 3

Na portalu Młodzieżowej Akcji Multimedialnej "Qmam" ukazał się trzeci numer "Skarbonki", gazetki redagowanej w Szkole Podstawowej w Nowinach, promującej program Szkolnej Kasy Oszczędności.

38
1 2 następna ostatnia