16.10.2016

Zachęcamy do oszczędzania...

... poprzez stronę internetową naszej szkoły.

"Październik miesiącem oszczędzania" - artkuł o takim tytule został opublikowany na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach. Można dowiedzieć się z niego o najważniejszych akcjach dotyczących progrmu Szkolnej Kasy Oszczędności, przeprowadzonych w ostatnim czasie na terenie naszej placówki. Są tam informacje o: apelu i konkursie dla klas I-III, wyróżnieniu najbardziej oszczędnej osoby spośród młodycz uczniów naszej szkoły, nowym wydaniu gazetki "Skarbonka" oraz zaproszenie do odwiedzania bloga SP Nowiny SKO. Więcej o działaniach SKO można dowiedzieć się klikając zakładkę Projekty.

 

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej naszej szkoły. Znajdziecie tam wiele informacji o placówce oraz różnorodnych działaniach, przedsięwzięciach realizowanych na jej terenie.

http://www.spnowiny.nazwa.pl/

img

31
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 7
  • 6
Komentarze