26.10.2016

Witamy w SKO!

Pierwsi uczniowie, którzy złożyli wnioski o przystąpienie do Szkolnej Kasy Oszczędności, otrzymali długo oczekiwane dokumenty potwierdzające wstąpienie w szeregi SKO-wiczów.

 

Do grona uczniów naszej szkoły zapisanych do Szkolnej Kasy Oszczędności dołączyli:

  • Maciej - klasa II c
  • Mikołaj - klasa II c
  • Damian - klasa II d
  • Michał - klasa III d
  • Julia - klasa VI b

 

Uczniowie otrzymali niezbędne dokumenty, książeczki, legitymacje oraz drobne upominki od opiekunów SKO. Życzymy nowym członkom naszej grupy cierpliwości w oszczędzaniu i zgromadzenia jak największej ilości środków finansowych na swoich kontach.

Kolejna grupa uczniów z niecierpliwością czeka na dostarczenie dokumentów. 

Nie maleje zainteresowanie Szkolną Kasą Oszczędności. Wszystkie działania dotyczące oszczędzania, przeprowadzone w ostatnich tygodniach na terenie naszej szkoły, spowodowały bardzo duże zainteresowanie programem SKO. O kolejnych uczniach wstępujących w nasze szeregi będziemy informować na bieżąco na łamach naszego bloga.

img

img

img

 

 

21
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 8
  • 5
Komentarze