1

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
1
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Bezpieczne ferie czas zacząć :-)

Nadszedł długo wyczekiwany czas podsumowania I semestru nauki w szkołach województwa Pomorskiego oraz rozpoczęcia zimowego wypoczynku. Ferie na Pomorzu potrwają od 29 stycznia do 9 lutego. Do szkoły wracamy w poniedziałek 12 lutego.

3

Kolejne dwie tabliczki zebrane jeszcze przed feriami :-)

A po feriach liczniejsze grono SKO - wiczów :-)

1

ERASMUS + MOBILNOŚĆ KADRY

W ostatni poniedziałek (22 stycznia) w czasie zebrania Rady Pedagogicznej odbyło się szkolenie, dotyczące nowoczesnej technologii informacyjnej oraz różnorodnych form pracy z najmłodszymi uczniami.

3

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Borkowie

Dwudniowe świętowanie miało miejsce w naszej szkole 22 i 23 stycznia 2018 roku. Uczniowie oddziałów najmłodszych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie zaprosili swoje babcie i dziadków na artystyczne akademie i poczęstunek z okazji święta seniorów. Od wczesnej jesieni trwały konsultacje, t ...

2

Borkowscy uczniowie na Nocy Biologów

Idea Nocy Biologów narodziła się na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w styczniu 2012 roku. Wkrótce podobne przedsięwzięcia pojawiły się w innych ośrodkach uniwersyteckich. W tym roku biologiczny piątek przypadła 12 stycznia 2018 r. Wydział Biologii Uniwersytetu Gdański ...

1

Pierwsze miejsce w XII Gminnym Przeglądzie Jasełek w Niestępowie

I znów się udało :-) 9 stycznia obroniliśmy zeszłoroczne pierwsze miejsce Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie w Gminnym Przeglądzie Jasełek.

2

Orszak Trzech Króli 2018

W niebieskich barwach wyróżniał się Orszak Króla Baltazara - symbolizującego Afrykę. Tu zobaczyć można było uczniów SP w Borkowie i w Glinczu. W tym roku ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie wyruszyła nieliczna delegacja. Za to wszyscy jej członkowie zostali zaproszeni przez afrykański ...

4

Historyczny dzień w szkole u progu 2018 roku ;-)

9 916 monet nad poziomem podłogi, 472,16zł pomocy pokrzywdzonym przez los rówieśnikom - tak 2 stycznia 2018 r. klasy I-VI zdobyły szczyt - Góra Grosza ;-)

4

Na Nowy Rok w oszczędności SKO podwójny skok.

Nowy Rok to czas zmian, postanowień, snucia marzeń i planów. To też dobry moment na czynienie oszczędności pozwalających w późniejszym czasie na realizację zaplanowanych wydatków. Pomocą służy oczywiście SKO :-)

3
1