27.01.2018

ERASMUS + MOBILNOŚĆ KADRY

W ostatni poniedziałek (22 stycznia) w czasie zebrania Rady Pedagogicznej odbyło się szkolenie, dotyczące nowoczesnej technologii informacyjnej oraz różnorodnych form pracy z najmłodszymi uczniami.

imgSzkolenie to przeprowadziły pani Katarzyna Gruchała oraz Marta Okrój, które kilka miesięcy temu w ramach projektu ERASMUS + MOBILNOŚĆ KADRY (którego uczestnikiem nasza szkoła jest od czerwca 2017r. do grudnia 2018r.) odbyły dwutygodniowe szkolenie na Malcie z zakresu tych właśnie tematów. Nasze drogie koleżanki przez dwa tygodnie zapoznawały się z pięknem i urokami wspaniałej Malty, lecz przede wszystkim – poszerzały swoją wiedzę i umiejętności w wybranych przez siebie dziedzinach. Obie były bardzo zadowolone i usatysfakcjonowane z przebiegu kursu.

imgimgimgimgimgTeraz postanowiły podzielić się z nami nowymi umiejętnościami tak, aby pozostali nauczyciele mogli również czerpać ze wspomnianych szkoleń. Dowiedzieliśmy się o stronach internetowych, programach i rodzajach zadań, które z pewnością pomogą nam urozmaicić zajęcia zarówno z informatyki, jak i pracę z najmłodszymi. 

imgimgimgimg

 

3
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 16
  • 17
Komentarze