1 2 3 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
13
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Dzień postaci z bajek w borkowskiej szkole

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

0

Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny

Czyli polskie święta wspominane w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie.

0

Październikowe nowinki z SKO-wej rodzinki

Jak zawsze sporo się wydarzyło :-) Były nowe wpłaty tabliczek oszczędnościowych. Dołączyła nowa uczestniczka SKO. Ponadto do szkoły trafiła również paczka powitalna 2022.

0

Dzień owoców i warzyw oraz lekcja "Jemy zdrowo" w szkole w Borkowie

W dniu 21 października obchodzony jest Światowy Dzień Warzyw i Owoców. Jest to nie tylko święto ogrodników i sadowników, ale i wszystkich konsumentów uwielbiających owoce oraz warzywa.

0

Code Week 2022

To już 10 lat, a więc 10 edycja !!!

0

Wieczornica papieska i dzień seniora w szkole w Borkowie

W 2006 roku Szkoła Podstawowa w Borkowie otrzymała za swojego patrona Jana Pawła II. Pośród uroczystości poświęconych corocznie patronowi w borkowskiej szkole szczególny charakter ma Wieczornica Papieska organizowana w rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. Od kilku lat jej obchody połączone są ...

1

DEN 2022 w SP im. Jana Pawła II w Borkowie

13 października odbyła się w borkowskiej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

0

Dzień tabliczki mnożenia

W dniach 03.10.2022 - 07.10.2022 odbyły się w naszej szkole obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia dla klas III – VIII, nazwane na potrzeby naszej szkoły Tygodniem Tabliczki Mnożenia. Obchody rozpoczęły się od udekorowania szkoły, następnie wszyscy uczniowie klas III- VIII zostali przeegzami ...

0

Wrześniowe nowinki z SKO-wej rodzinki

Oj działo się działo! Mnóstwo monet się posypało :-)

0

Ślubowanie Pierwszoklasistów

W piątek 30 września 2022r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie pierwszoklasiści "brali ślub ze szkołą" ;-) Przyrzekli: "Starać się być dobrymi uczniami i swoją nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Swoim zachowaniem dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Uczyć się w szko ...

1
1 2 3 następna ostatnia