1 2 3 4 5 6 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Spotkanie z przedstawicielem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

UWAGA! UWAGA! Zapraszamy dzieci do udziału w wielkim konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa". Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z terenów wiejskich! W miniony piątek nasi uczniowie przeszli krótkie szkolenie na temat bezpieczeństwa na gospodarstwac ...

0

Zdrowo i kolorowo - kanapki na drugie śniadanie

Klasa IIb już nie może doczekać się wiosny. Aby poczuć jej zapach dzieci wykonały wiosenne kanapki. Tym razem na talerzach królowały warzywa i zdrowe produkty bogate w żelazo, białko i wapń.

2

Tłusty czwartek rozpoczęliśmy od tłustej środy ...

... a wszystkiemu winne były wafle za którymi dzieci wprost przepadają :-)

2

Jak świętowaliśmy Walentynki?

Do Polski obchody walentynkowe trafiły wraz z kultem świętego Walentego z Bawarii i Tyrolu. Popularność zyskały jednak dopiero w latach 90. XX wieku.Stałym niemalże elementem Walentynek jest wzajemne wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych karteczek. Czerwone, najczęściej w kształcie serca, opatrzo ...

2

Z Piotrusiem w Nibywalencji...

W piątek 10 lutego 2017r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli widowiskowy spektakl w najnowocześniejszej technologii 3D w największym w Polsce Teatrze Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni. Aktorzy występujący na nowej scenie wprowadzili młodych widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń.

2

Odwiedziliśmy Ciapkowo :-)

Późną jesienią uczniowie naszej szkoły zgromadzili dary dla zwierząt przebywających w schronisku. Akcję przeprowadził szkolny Samorząd Uczniowski. Razem zebrano dwa kartony wypełnione karmą dla psów i kotów, miseczkami oraz kocykami, poduszkami i pościelą. Po długich pertraktacjach zdecydowano prze ...

8

Niech żyją ferie zimowe bezpieczne i zdrowe!

Kochane dzieci pełną parą rozpoczynamy ferie zimowe. Zimowa aura dopisuje, śniegu nie brakuje, a więc przed Wami naprawdę radosny czas zabaw na dworze. Abyście jednak w komplecie, równie szczęśliwe powróciły do szkoły opowiedzieć nam o swoich wrażeniach, pragniemy przypomnieć Wam o potrzebie przestr ...

3

Podwójne świętowanie :)

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym Dzień Babci i Dziadka nie dość, że wypadł w przyspieszonym terminie to jeszcze był świętowany dwukrotnie. Adresaci uroczystości w licznym gronie przybyli na uroczystość, odpowiadając tym samym pozytywnie na zaproszenia wręczone Im przez wnuczęta.

2

Największe jasełka na świecie - Orszak Trzech Króli

Jesteśmy już po V Żukowskim Orszaku Trzech Króli. Spotkaliśmy się o godzinie 12.45 przed Publicznym Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie. Mieliśmy niebieskie stroje, gdyż podążaliśmy w orszaku afrykańskiego króla Baltazara. Aby się przebrać wystarczyło zabrać koronę i naklejki od wolonta ...

6
1 2 3 4 5 6 następna