1 2 3 następna ostatnia


SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Maja jest pierwsza :-)

Wpłynęła zupełnie nowa, świeżutka, wrześniowa, pełna monet - pierwsza tegoroczna tabliczka :-)

2

Przyłącz się do nakrętkozbiorów

Jak co roku trwa w naszej szkole akcja "Nakrętki zbieramy Milence pomagamy!"

1

SKO w Borkowie wygrywa po raz trzeci

SKO Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie już po raz trzeci zdobywa 1000zł. Wygrana zostanie przeznaczona częściowo na zakup nagród w konkursach oraz drobniejszych imprezach organizowanych przez SKO/SU. Ponadto członkowie SKO w naszej szkole jak co roku wezmą udział w feryjnym wyjeździe in ...

0

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Po raz 152 borkowskie dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny :-)

1

Szkoła w Borkowie podsumowuje rok szkolny

Po miesiącach intensywnej pracy uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie świętowali zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

2

Konkurs "Lokatka na wakacjach" rozstrzygnięty!

Przez cały miesiąc członkowie SKO w Borkowie mieli czas na dostarczenie pracy plastycznej przedstawiającej miejsca letniego wypoczynku żyrafki Lokatki. Okazało się, że bywa na plaży, lata balonem, buja się pod palmami na hamaku lub pływa w basenie. Poniżej wyniki konkursu :-)

2

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Borkowie znaleźli się w Runowie ;-)

Runowo? Cóż to takiego? Otóż 14 km od Lęborka położona jest miejscowość, w której pośród lasów, łąk i pól mieści się XVIII - wieczny "Pałac pod Bocianim Gniazdem". Usytuowanie na skraju lasu, w którym znajduje się XIII-wieczne Grodzisko, liczne strumienie pośród polodowcowych wzgórz oraz położenie k ...

0

Czerwiec na świetlicy

W czerwcu jak co miesiąc borkowskie świetliki mogły pograć w ciekawą Świerszczykową grę planszową. Tym razem przygody owadów na łące. Rozwiązywali również krzyżówki, labirynty i zagadki związane z życiem toczącym się na wiosennej łące. Ale to tylko część zajęć, jakie odbywały się na świetlicy.

0

Kampania Rowerowy Maj w SP w Borkowie - podsumowana!

Przez cały maj uczniowie dzielnie przyjeżdżali do szkoły na rowerach, hulajnogach i deskorolkach. Szkoła w Borkowie zajęła III miejsce i wygrała 2000zł. Pierwsze miejsce w szkole i bilety do kina zdobyła klasa 0a - podopieczni p. Agnieszki Czaja. W piątek nastąpiło uroczyste podsumowanie kampanii i ...

1

Czerwcowe tabliczki SKO :-)

To już ostatnie tegoroczne tabliczki :-)

3
1 2 3 następna ostatnia