1 2 3 następna ostatnia


SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Wakacyjny Konkurs!!!

Konkurs ruszył 18 czerwca i trwa do końca września!

6

Akcja Bezpieczne Wakacje 2017

Jest to akcja ogólnopolska do której przystąpiła również Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie.

0

Szkoła w Borkowie wysłała dzieci na wakacje

Wspólnota Szkoły w Borkowie w tym roku nie żegnała żadnych uczniów. Młodzież klas szóstych otrzymała promocję do klasy siódmej. Ostatni raz podobna sytuacja w szkole miała miejsce w latach 1993 – 1997, gdy to placówka przekształcała się z trzyklasowej w ośmioklasową szkołę.

0

Miasto uśmiechem malowane czyli warsztaty profilaktyczne

W dniu 20 czerwca 2017 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne – przeciwdziałanie alkoholizmowi dla klas 1 – 3. Prowadzącymi byli Andrzej Piasecki i Grażyna Graszek.

0

Osada Średniowieczna w Sławutowie...

...czyli o tym jak uczniowie klas 0-III uczyli się strzelać z łuku oraz wyrabiać podpłomyki, bransoletki i gliniane naczynia.

2

Święto Muzyki...

...uczczone 11 czerwca 2017 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym

6

Borkowo - wymiana międzyszkolna z Polakami na Litwie

Przed rokiem Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Borkowie i Gimnazjum im. Jana Bosko w Jałówce k. Wilna podpisały porozumienie o współpracy. W styczniu w Borkowie gościli polscy uczniowie i nauczyciele z Litwy poznając mieszkańców, kulturę i atrakcje naszego regionu. W czerwcu br. do Jałówki udali ...

0

Patriotyzm i regionalizm dzieci z Borkowa

W pogodny sobotni poranek uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II z Borkowa udali się do miejsc ważnych dla historii Polski i Kaszub.

0

Centrum Uśmiechu w Żukowie :-)

Dzięki uprzejmości p. Renaty Stubińskiej - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie oraz p. Dawida Gacka, klasa 2b z naszej szkoły wzięła udział 2 czerwca w pięknym koncercie piosenki dziecięcej.

0

Dzień Dziecka = Dzień Sportu

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbył się jak co roku Dzień Sportu.

0
1 2 3 następna ostatnia