1 2 3 następna ostatnia

Dzień Babci, Dzień Dziadka
Najlepsze życzenia dla obchodzących to święto :)
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Orszak Trzech Króli 2018

W niebieskich barwach wyróżniał się Orszak Króla Baltazara - symbolizującego Afrykę. Tu zobaczyć można było uczniów SP w Borkowie i w Glinczu. W tym roku ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie wyruszyła nieliczna delegacja. Za to wszyscy jej członkowie zostali zaproszeni przez afrykański ...

4

Historyczny dzień w szkole u progu 2018 roku ;-)

9 916 monet nad poziomem podłogi, 472,16zł pomocy pokrzywdzonym przez los rówieśnikom - tak 2 stycznia 2018 r. klasy I-VI zdobyły szczyt - Góra Grosza ;-)

3

Na Nowy Rok w oszczędności SKO podwójny skok.

Nowy Rok to czas zmian, postanowień, snucia marzeń i planów. To też dobry moment na czynienie oszczędności pozwalających w późniejszym czasie na realizację zaplanowanych wydatków. Pomocą służy oczywiście SKO :-)

3

Przyjmijcie życzenia świąteczne

Dla wszystkich odwiedzających naszego bloga z okazji Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy kartkę z najlepszymi życzeniami :-)

6

Borkowskie Jasełka 2017

Pierwsze jasełka zorganizował św. Franciszek we włoskim Greccio 24 grudnia 1223 roku. Po ośmiu wiekach w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie ponad dwudziestu uczniów i szkolny chór zaprezentowało Jasełka pn. Betlejemska dobranocka. W żłobku spało żywe malutkie Dzieciątko, przy boku które ...

1

Świąteczne rozstrzygnięcia konkursów

Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną przeprowadziły - Emilia Piask i Bożena Zaborowska. Konkurs plastyczny o randze powiatowej "Nie poddaj się grypie" - opiekun Marta Okrój.

0

Konkursy o Unii Europejskiej

W ramach projektu „Erasmus Plus – Mobilność Kadry”

0

Świąteczna robotyka

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie odbywają się już drugi rok z rzędu zajęcia z robotyki. Na ostatnich dwóch przedświątecznych spotkaniach uczniowie klasy IIIB (wśród nich nasi SKO-wicze) zbudowali ciekawe zaprzęgi św. Mikołaja.

0

Góra Grosza

Przypominam, że do 2 stycznia zbieramy grosze = czyli wszystkie monety ;-)

0

Podsumowanie akcji Świąteczna Paczuszka dla Maluszka :-) :-) :-)

Gaudete czyli niedziela radości to piękny dzień na dzielenie się radością z okazji zbliżających się Świąt Bożęgo Narodzenia. Samorząd Uczniowski wybrał właśnie tę niedzielę na podsumowanie ponad dwutygodniowej akcji zbierania artykułów i pieniędzy dla rodziny z czworaczkami.

1
1 2 3 następna ostatnia