1 2 3 następna ostatnia

Wakacyjny pomysł Lokatki
Co możesz robić, gdy nie korzystasz z telefonu?
5
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Szkoła w Borkowie podsumowuje rok szkolny

Po miesiącach intensywnej pracy uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie świętowali zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

2

Konkurs "Lokatka na wakacjach" rozstrzygnięty!

Przez cały miesiąc członkowie SKO w Borkowie mieli czas na dostarczenie pracy plastycznej przedstawiającej miejsca letniego wypoczynku żyrafki Lokatki. Okazało się, że bywa na plaży, lata balonem, buja się pod palmami na hamaku lub pływa w basenie. Poniżej wyniki konkursu :-)

2

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Borkowie znaleźli się w Runowie ;-)

Runowo? Cóż to takiego? Otóż 14 km od Lęborka położona jest miejscowość, w której pośród lasów, łąk i pól mieści się XVIII - wieczny "Pałac pod Bocianim Gniazdem". Usytuowanie na skraju lasu, w którym znajduje się XIII-wieczne Grodzisko, liczne strumienie pośród polodowcowych wzgórz oraz położenie k ...

0

Czerwiec na świetlicy

W czerwcu jak co miesiąc borkowskie świetliki mogły pograć w ciekawą Świerszczykową grę planszową. Tym razem przygody owadów na łące. Rozwiązywali również krzyżówki, labirynty i zagadki związane z życiem toczącym się na wiosennej łące. Ale to tylko część zajęć, jakie odbywały się na świetlicy.

0

Kampania Rowerowy Maj w SP w Borkowie - podsumowana!

Przez cały maj uczniowie dzielnie przyjeżdżali do szkoły na rowerach, hulajnogach i deskorolkach. Szkoła w Borkowie zajęła III miejsce i wygrała 2000zł. Pierwsze miejsce w szkole i bilety do kina zdobyła klasa 0a - podopieczni p. Agnieszki Czaja. W piątek nastąpiło uroczyste podsumowanie kampanii i ...

1

Czerwcowe tabliczki SKO :-)

To już ostatnie tegoroczne tabliczki :-)

3

Wycieczka klas 4-6 do Łeby

Ale się działo... :-O Trzydniowy biwak pełen wrażeń :-)

1

Wrocław znany i nieznany – wycieczka szkolna borkowskich dzieci

Jak co roku, najstarsi uczniowie SP w Borkowie wybrali się na kilkudniową wycieczkę. Tym razem ich celem był przepiękny Wrocław, z jego niesamowitą historią i zabytkami.

1

Miejsca znane i lubiane…

Maj to doskonała pora na wypady po Kaszubach – ciepło, kwitnąco, słonecznie… W takich okolicznościach przyrody najstarsze klasy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła wybrały się do miejsc znanych i lubianych, a mianowicie odwiedzili pobliskie Kartuzy.

2

Majowa świetlica

Każdy miesiąc obfituje w ciekawe zajęcia świetlicowe. Maj był głównie miesiącem smoków, gier i klocków konstrukcyjnych ;-) Sami zobaczcie dlaczego...

1
1 2 3 następna ostatnia