1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto wygrał 1. edycję konkursu w nowym roku szkolnym!
45
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

14 października Polska Edukacja świętowała :-)

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

0

SKO-we tabliczki

Oto kolejne, zupełnie nowe, wypełnione przez Adriana i Julkę tabliczki SKO-we ;-)

1

Dzień Dziewczynek

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek, również Międzynarodowy Dzień Dziewcząt – coroczne święto obchodzone 11 października, ustanowione w 2011 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. To święto ma na celu przybliżenie społeczeństwu szczególnych wyzwań, przed jakimi stoją dziewczynki na całym świecie.

1

Folderki SKO ruszyły w tany

Zaopiekowały się nimi przedszkolaki oraz uczniowie klasy I.

1

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej w Borkowie

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to bezpłatna akcja edukacyjna. Odbywa się każdego roku w pierwszy piątek października. X edycja akcji (ŚDTM 2020) odbyła się 2 października 2020. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matemat ...

1

Dzień Chłopaka czyli wrześniowych wydarzeń c.d.

Dzień Chłopaka nie ma długiej tradycji, a jego historia i geneza nie są do końca jasne. Najprawdopodobniej obchody zapoczątkowano na wyspach Trinidad i Tobago. Tam też 19 listopada 1999 roku po raz pierwszy obchodzono święto mężczyzn.

0

Ślubowanie klasy pierwszej w Borkowie

29 października w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie wstąpiło 22 uczniów pierwszej klasy.

1

SP w Borkowie uczestnikiem akcji "Cała Polska Programuje"

Wydarzenie, zgodnie z nazwą, obejmuje całą Polskę i odbywa się przez 10 dni, od 28 września do 9 października 2020. Podczas trwania wydarzenia "Cała Polska Programuje" nauczyciele, edukatorzy, rodzice wraz ze swoimi uczniami/dziećmi realizują przygotowane specjalnie na tę okoliczność zadania.

0

CMI rozpoczęło II rok działań w Borkowie

Szybko minął pierwszy rok kółka informatycznego prowadzonego w ramach Centrum Mistrzostwa Informatycznego. 17 września ruszyła II edycja. SKO również włącza się w działania szkolnego koła.

2

Szkoła w Borkowie ponownie ma brąz!!!

Są już wyniki ogólnopolskiego konkursu szkolnych blogów wszystkich szkół w Polsce.

1
1 2 3 następna ostatnia