1 2 3 następna ostatnia

11 lat Szkolnych Blogów
Dziękujemy, że jesteście z nami!
21
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Nowy Rok 2022 bieży

Nowy Rok – międzynarodowe święto przypadające 1 stycznia każdego roku. W Polsce jest to dzień wolny od pracy.

1

Grudniowe nowinki z SKO-wej rodzinki :-)

Grudzień ze względu na zawirowania kwarantannowe był nieco uboższy w wydarzenia SKO.

1

Wigilie klasowe 2021

Tegoroczne wigilie odbyły się w zaciszu poszczególnych klas - w szkole lub zdalnie. Niestety pandemia po raz kolejny uniemożliwiła realizację jasełek szkolnych oraz spotkania w szerszych gronach rówieśniczych.

1

Przedświąteczne prace informatyczne

Okres adwentu sprzyjał powstawaniu nie tylko dzieł plastycznych. Jak co roku na zajęciach informatycznych zdalnych i stacjonarnych powstały piękne kartki świąteczne.

0

Konkurs świąteczny z języka kaszubskiego

Do 10 grudnia 2021r. uczniowie klas I-III mogli przynosić prace plastyczne na konkurs zatytułowany "Stroik bożonarodzeniowy z motywem kaszubskim". Pomysłodawcą i organizatorem konkursu była pani Agnieszka Czaja.

1

Mikołajki 2021

Obchodzone 6 grudnia w katolicyzmie i prawosławiu, ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry. To szczególny święty, który przynosił dzieciom prezenty. Współcześnie w Polsce nocą podkłada się dzieciom drobne upominki, małe zabawki, a przede wszystkim słodycze. W XIX i XX wieku Mikołaj został przekształ ...

0

Przedświąteczna zbiórka darów dla schroniska

Z okazji Mikołajek 3 grudnia 2021r. (piątek) zorganizowana została przez klasę 3a zbiórka darów dla schroniska Ciapkowo w Gdyni.

0

Listopadowe nowinki z SKO-wej rodzinki :-)

W listopadzie przybyło nam kilka nowych tabliczek, a dwoje kolejnych uczniów dostarczyło wypełnioną dokumentację w celu zgłoszenia w banku PKO BP chęci dołączenia do ekipy SKO.

0

Dzień Misia 2021

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada od 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki. Jej historia zaczęła się w Stanach Zjednoczonych.

0

Spotkanie z autorem Waldemarem Cichoniem

9 i 24 listopada 2021 r. uczniowie klas I-III spotkali się online z Waldemarem Cichoniem, autorem książek dla dzieci, w tym m.in. lektury szkolnej „Cukierku, Ty łobuzie!”

0
1 2 3 następna ostatnia