1 2 3 następna ostatnia

Wakacyjne porady Lokatki
Jak bezpiecznie korzystać ze słońca?
5
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Bezpieczeństwo na wakacjach!

Warto pamiętać o zasadach, które zapewniają nam bezpieczne przeżywanie letniego czasu wakacyjnego. Oto kilka z nich...

1

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

21 czerwca w czwartek uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej mszy św. kończącej rok szkolny. Tego dnia szkołę żegnały również oddziały 5 i 6 - latków.

3

Borkowska szkoła w Projekcie Piaśnickim

Projekt „Piaśnica – kultura miejsca” realizowany jest poprzez wydarzenia kulturalno-edukacyjne związane z historią, literaturą, malarstwem, muzyką i filmem Piaśnicy. Pielęgnowanie pamięci o kilkunastu tysiącach zamordowanych Polaków na początku II wojny światowej jest głównym celem projektu. Zadanie ...

1

I Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Borkowie

Poniedziałkowe popołudnie 4 czerwca 2018r. upłynęło w szkole rodzinnie i sportowo. Z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty uczniowie klas początkowych wraz z wychowawcami przygotowali I Piknik Rodzinny.

5

Dzień dziecka w Borkowie

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie Dzień Dziecka corocznie świętowany jest w aktywnej formie dnia sportu. Uczniowie biorą udział w licznych dyscyplinach sportowych.

0

Podróże kształcą...

... przekonali się o tym uczniowie klas IV-VII, którzy w przeciągu ostatnich czterech tygodni wybrali się na bardzo ciekawą wycieczkę do Torunia. Poznawali przyrodę, geografię, historię oraz infrastrukturę współczesną Żukowa i okolic. Spędzili kilkudniową wycieczkę w Słowińskim Parku Narodowym i oko ...

1

Borkowscy uczniowie w Duchowej Stolicy Kaszub

Uczniowie nauczania początkowego (klas I – III) ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie udali się na do Wejherowa poznawać dzieje, przyrodę, tradycje, kulturę i muzykę Regionu.

0

BEZNIKOTYNEK cichcem zagościł w naszej szkole :-)

Iluzja i ubaw towarzyszyły najmłodszym uczniom Szkoły Podstawowej w Borkowie w poniedziałkowy poranek 21 maja 2018 roku :-)

1

Święto Szkoły 2018

Dzień 18 maja zgodnie z zapisami Statutu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie jest Świętem Szkoły. Obchody, jak co roku, rozpoczęła uroczysta Msza św. na sali sportowej. Tegoroczną Eucharystię odprawił ks. Maciej Rychert z Parafii WNMP w Żukowie. Służbę liturgiczną, czytania i śpiew spraw ...

0
1 2 3 następna ostatnia