1 2 3 następna ostatnia

Dzień Babci i Dziadka
Życzenia od Lokatki i Hatetepesa
13
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

Życzenia świąteczne i noworoczne

Dla wszystkich blogowych przyjaciół Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie: odwiedzających, komentujących, lubiących i podziwiających :-)

4

Przedświąteczna edukacja zdalna w klasach I-III w Szkole Podstawowej w Borkowie

Jak to przed świętami uczniowie borkowskiej szkoły mieli pełne ręce pracy, bardzo ciekawej aczkolwiek prowadzonej w warunkach zdalnych.

0

Dyplomy i wyróżnienia

Już dotarły...

0

Pakiet powitalny i dyplomy od Banku PKO BP

Pod koniec listopada przybyła do szkoły tajemnicza paczka ;-)

0

Edukacja hybrydowa i zdalna w szkole w Borkowie

Od dnia 21 października 2020 r. w porozumieniu ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Kartuzach uczniowie klas VI – VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie przeszli na nauczanie zdalne. Od dnia 26 października br. uczniowie klas IV i V dołączyli do edukacji zdalnej. Wcześniej nauczyciel ...

0

Nowiny z SKO-wej rodziny ;-)

Kolejne cztery pełne tabliczki oszczędnościowe i nowy członek SKO.

0

Sprzątanie świata 2020 w szkole w Borkowie

Nieodłącznym elementem programów dydaktyczno-wychowawczych borkowskiej szkoły jest edukacja ekologiczna. W ramach tych działań Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II od lat uczestniczy w akcji „Sprzątanie świata”.

0

14 października Polska Edukacja świętowała :-)

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

1

SKO-we tabliczki

Oto kolejne, zupełnie nowe, wypełnione przez Adriana i Julkę tabliczki SKO-we ;-)

2

Dzień Dziewczynek

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek, również Międzynarodowy Dzień Dziewcząt – coroczne święto obchodzone 11 października, ustanowione w 2011 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. To święto ma na celu przybliżenie społeczeństwu szczególnych wyzwań, przed jakimi stoją dziewczynki na całym świecie.

1
1 2 3 następna ostatnia