1 2 3 następna ostatnia

Sprawdź, kto wygrał
W konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach
25
Blog SKO

SKO SP BORKOWO

SKO SP BORKOWO

OSE Wyzwanie - mobilna pracownia komputerowa już w szkole!

Czy pamiętacie ten wpis z początku roku szkolnego o wielkiej wygranej wartej ponad 50 tys.zł? www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-sp-borkowo/ose-wyzwanie-szkola-wygrala-mobilna-pracownie-komputerowa/ Oto w dobie panującego koronawirusa dotarła do szkoły w przyspieszonym tempie nowa mobilna pracowni ...

2

Zdalne prace wielkanocne

Choć święta tegoroczne upłynęły w większym osamotnieniu, bo w domach często z dala od najbliższych - uczniowie postarali się jak najpiękniej przystroić swoje domy i ogrody.

2

Światowy Dzień Zdrowia 2020

We wtorek 7 kwietnia o godz. 13.00 wszystkie oczy i klaszczące dłonie skierowane były w stronę służby zdrowia i wszystkich jej pracowników.

1

Nauczanie zdalne – list dyrektora Szkoły do Rodziców

Nikt by się nie spodziewał, że nastanie przedwczesna cisza w szkole... i zostaniemy zmuszeni do prowadzenia i odbywania nauki zdalnie.

0

Marcowe tabliczki SKO

Tym razem zbiory zakończyły się przedwcześnie, gdyż nastał... koronawirus :-(

0

Lutowe tabliczki i nowy członek borkowskiego SKO

Czyli znów się uzbierało... Oto miesięczny raport z prężnie działającego SKO w Szkole Podstawowej w Borkowie.

2

Ostatki - bal karnawałowy i dyskoteka w borkowskiej szkole

Ostatki przypadły w tym roku na 25 lutego (wtorek). Z tej okazji w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie odbył się bal karnawałowy dla klas 0-III oraz dyskoteka dla klas IV-VIII.

1

Dzieci z Borkowa na warsztatach zorganizowanych przez red. Leszka Szmidtke

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie wzięli udział w bezpłatnych warsztatach zorganizowanych przez Fundację „Inspirujące Przykłady” założoną i prowadzoną przez red. Leszka Szmidtke.

0

Walentynki w Szkole Podstawowej w Borkowie

14 lutego (piątek) uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Borkowie obchodzili Walentynki. Przez dwa tygodnie mogli przygotowywać kartki i upominki walentynkowe, a następnie umieszczać je w specjalnej skrzynce walentynkowej. Dzień ten najradośniej obchodzony był w klasach 0, gdyż zbiegł się ...

2

Dzień Bezpiecznego Internetu oraz wizyta uczniów koła informatycznego na Politechnice Gdańskiej

11 lutego 2020r. (wtorek) Szkoła Podstawowa w Borkowie uczestniczyła w akcji Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku zajęcia objęły swym zasięgiem również wydział ETI na Politechnice Gdańskiej, gdzie dotarli połączeni uczniowie trzech szkół gminy Żukowo.

0
1 2 3 następna ostatnia