1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
0
Blog SKO

SKO Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J. Czumy "Skrytego" w Celestynowie

SKO Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. por. J. Czumy "Skrytego" w Celestynowie

Nagrody rozdane!

15 czerwca podczas podsumowania II semestru roku szkolnego 2010/11 wręczone zostały nagrody.

12

W GÓRY, W GÓRY MIŁY BRACIE!...

Majestatyczne widoki w rejonie Czarnego Stawu, trudne zejście ośnieżonym szlakiem, mimo słonecznego i upalnego popołudnia. Jaskinia - była? A jakże! Zaraz drugiego dnia. Były też nader owocne spacery po Krupówkach i rozbrzmiewająca góralską muzyką wieczorna biesiada w przytulnym lokalu.

0

BIEGNIJ Z HISTORIĄ – ŚLADAMI PATRONA!

Piękna jest nasza zielona gmina, pełna cienistych dróg i ścieżek oraz malowniczych zakątków, z którymi wiąże się tyle historycznych wydarzeń. Miło tu spędzać czas. Leśny krajobraz zachęca do spacerów, a jeszcze bardziej do biegania.

0

Piknik sportowo-ekologiczny

1 czerwca w naszej szkole odbyła się Olimpiada Gimnazjalna, w tym roku połączona z Piknikiem Ekologicznym.

3

Wycieczka w Pieniny

Dobrym celem oszczędzania może być wycieczka szkolna.

3

Dbamy o środowiSKO

W naszej szkole od wielu lat uczymy się jak dbać o środowisko.

3

Kolorowy tydzień

W listopadzie zeszłego roku Samorząd Uczniowski ogłosił "Kolorowy tydzień".

10

Dzień wiosny

21 marca ogłoszono w szkole dniem przebierańca.

3

WOŚP

Po raz 19 w Polsce, po raz 9 w Gimnazjum w Celestynowie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierając fundusze przeznaczone na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Zebraliśmy - 30 116,03 zł.

0

Gala wręczenia nauczycielskich Oskarów 2010

20 października 2010 r. odbyła się po raz drugi w naszym gimnazjum gala wręczenia szkolnych Oskarów.

3
1 2 następna ostatnia