11.04.2011

Gala wręczenia nauczycielskich Oskarów 2010

20 października 2010 r. odbyła się po raz drugi w naszym gimnazjum gala wręczenia szkolnych Oskarów.

20 października 2010 r. odbyła się po raz drugi w naszym gimnazjum gala wręczenia szkolnych Oskarów. Tym razem to uczniowie oceniali nauczycieli. Brane pod uwagę były różne kryteria od polotu i emocji zawartych w uwagach po najbardziej stylowy „dres”. Nasze małe „Hollywood” poprowadziło dwoje przeznaczonych do pracy w showbiznesie, ze względu na pewność siebie i inne cechy typowe dla celebrytów, konferansjerów: Artur Strzeżysz i Karolina Przybysz. Statuetki wręczały natomiast znane osobistości naszej szkoły. Wszyscy nagrodzeni otrzymali aplauz godzien wielomilionowej publiczności. Było to niewątpliwie jedno z większych wydarzeń kulturalnych w naszej szkole.

 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Korytarzowa torpeda – p. Magdalena Kubicka

Moda sportowa – p. Piotr Okoński

Szwajcarski zegarek – p. Piotr Stelmach

Złoty Pazurek – p. Krzysztof Rząrzewski

Złote lusterko – p. Danuta Kalużna

Złoty wykładowca – p. Krzysztof Rząrzewski

Mikrofon roku – p. Danuta Potiopa

Mistrz poezji uwagowej – p. Piotr Stelmach

Kontroler wiedzy – p. Krzysztof Rząrzewski

Z uśmiechem na twarzy – p. Dorota Stańczak

Wróżki czyścioszki – p. Stanisława Czajkowska

Oskar specjalny – p. Edyta Krzemińska

 

Blackbird

 

fundacja797.jpg

3
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 12
  • 8
Komentarze