30.08.2022

Wyprawka szkolna – ten element wyposażenia z łatwością wykonasz samodzielnie

Można z niego korzystać przez cały rok, np. do przechowywania długopisów, kredek, nożyczek, a nawet kolorowych karteczek, na których zapiszesz ważne informacje. Jak myślisz, co to takiego?

To organizer na biurko, dzięki któremu utrzymasz porządek w swoim miejscu do nauki i odrabiania prac domowych. :-) Sprawdzi się również jako prezent, np. dla koleżanki lub kolegi z klasy z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego.img

Do zrobienia organizera możesz wykorzystać wiele różnych rzeczy, które znajdziesz w domu, np. kartonowe pudełka po niewielkich zabawkach, rolki po papierze toaletowym, plastikowe kubeczki lub słoiki po przetworach.

Swój organizer zrobiłam z małych pudełek, które skleiłam ze sobą w taki sposób, aby mniejsze pudełka były z przodu, a wyższe z tyłu.

Hatetepes wykorzystał rolki po papierze toaletowym, które naciął delikatnie nożyczkami na jednym końcu, a następnie przylepił je do tekturki, aby stabilnie stały.

Następnie zajęliśmy się ozdabianiem :-)

Puść wodze fantazji i zrób przybornik swoich marzeń! Możesz wykorzystać wszystko - farby, mazaki, naklejki, kolorową bibułę.

Ja wykorzystałam kawałki brokatowych papierów kolorowych.

Pancernik wpadł na pomysł, aby do ozdabiania wykorzystać sznurek, którym owinął dookoła swój organizer. Następnie dorysował nosek, oczka (gotowe oczka można kupić w sklepach papierniczych), dokleił wąsy, tekturowe uszka i zrobione. Fantastyczny towarzysz  organizer-szczurek na biurko gotowy :-)

A jaki jest Twój pomysł na ozdobienie organizera?

Koniecznie napisz w komentarzu :-)

Lokatka

 

Fot.pexels.com

Przeczytaj także:

Płyty CD i DVD – gdzie je wyrzucić?

Czy wiesz czym jest złośliwe oprogramowanie?

Zadbaj o swój superkomputer

0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 10
  • 0